Autor Tema: AMGova linija automobila  (Posjeta: 6729 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

AMGova linija automobila
« u: Siječanj 26, 2012, 18:37:40 »
Valjda sam pogodio mjesto... Za početak jedna mala vijest iz svijeta automobila.


Tržište sportskih automobila trenutno cvijeta, pa koje bi bilo bolje vrijeme od tuning kuće Mercedes-Benza, AMG, da se isproba u proizvodnji vlastitih kompaktnih sportskih automobila.
AMG je već imao prakse u ovome sa modelom SLS AMG i sada razmatraju proširenje linije.

Čuo sam glasine da će zapravo i biti baziran na SLS modelu, ali će biti puno kompaktiniji. Zvuči jako zabavno. Da stvar bude bolja najvjerojatnije će biti coupe koji će biti puno prihvatljiviiji i običnim smrtnicima.

Nije bilo puno informacija, ali se očekuje da će model automobila razvijati više od 350 konja.

Izvor: Fast Car Zone

Offline budainka16

Odg: AMGova linija automobila
« Odgovori #1 u: Siječanj 26, 2012, 18:39:56 »
 ave1 ave1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: AMGova linija automobila
« Odgovori #2 u: Siječanj 26, 2012, 19:52:12 »
Jako zanimljiva vijest. Svidja mi se.
Valjda ce biti i laksi :P a sudeci po konjici to bi moglo biti klasa caymana r, evore, TTRS-a, novog zeda... fino fino.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.