Virtual Racing > Racing filozofija

Općenita rasprava o racing igrama

(1/6) > >>

ManTheRamparts:
Ovdje pišite općenito o racing igrama, što vas smeta, što očekujete, a i šta trenutno igrate od racing igara...






Take a Lap on Some of Your Favorite Tracks, Reimagined in Forza Motorsport 7 - Xbox Wire

32 staze, Maple Valley se vraća, ovaj put s vremenskim uvjetima. Suzuka je unutra, s vremenskim uvjetima, itd.
Prema viđenom odlična track i car lista (ako se zanemari izostanak Toyote, istina, trkaći modeli budu unutra).

Koja racing igra je vaš izbor momci za kraj godine?

Glede PCars2 sam jako skeptičan, svi traileri (i gameplay kaj sam gledal) su do sad imali microstuttering kaj me JAKO odbija. Ima odličnu track listu i car listu, ali mislim da se ne budem zaletaval + nekaj mi je u grafičkom izgledu i dalje jako off putting kak je to bilo i s jedinicom.

Gran Turismo kolko sam videl je i dalje pijan, al je GT. ;D
Istina po dosta stvari se pomaknul s mrtve točke.

Moj odabir bi bil FM7>GT Sport>PCars2. PCars2 budem uzel jedino ako budu brutalno pozitivne recenzije, u suprotnom kad pojeftini. Makar, vjerojatno ga budem bilo kak uzel kad pojeftini jer nemam tolko vremena za 2 vožnje od jednom. FM7 bude u mojem slučaju. Podrška za volan mi je nebitna stavka potpuno, samo gamepad koristim + još me ništ nije tak oduševilo kaj bi investiral u volan, postolje etc. jer su i dalje sve to samo igrice. Rađe pare usmjerim na neke bitnije stvari.

(i zakaj nemamo neku općenitu temu za raspravu o racing igrama?)

Cole™:
Napravi ju!  thumbs1

Ja bum išel na Project Cars 2 s obzirom da trenutno sam piceka imam.
Puno previše racing igara je na tržištu, a kukali smo za tim prije par godina.
Kad ponovno nabavim PS4 bu se hitil i GTS u konzolu; no ne vjerujem da budem mu poklonil više desetaka sati...

F1 2017 mi je prioritet što se tiče racing igara, a još je tu i DiRT4 kojeg nisam baš taknul zbog ozljede.

FM7 budem piknul jedino i ako bude najbolja igra u serijalu, bolja od četvorke, te ak bude svima radila na Windowsima kak spada bez nekih problema.
Neželim da imam opet gluposti kak i sa Forza Horizon 3 koju sam platil tisuću hrvatskih kuna.
Mora delat puno bolje od nje!

ManTheRamparts:
A ne da mi se. cer1njo

Za sedmicu ne sumnjam da bu letela, APEX dela bez problema, ipak T10. FH3 je PG.

Cole™:
Složeno.  thumbs1

ManTheRamparts:
Thx. thumbs1

Nek ljudi komentiraju jer fakat ima puno izbora ove godine.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju