Autor Tema: NBA 2K18  (Posjeta: 12466 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

NBA 2K18
« u: Rujan 16, 2017, 19:35:28 »
Stiže nam novi NBA 2K naslov Visual Conceptsa...



Koliko 2K18 može držat korak sa samim sobom, u ovom slučaju 2K17, pa sudeći po početnim dojmovima; može!




















Odmah da vam priopćim najvažniju vijest! Gameplay je poboljšan, ima nekih sitnih izmjena, što se tiče šuta, no sve je nekako fluidnije, prirodnije i dinamičnije. Prezentacija je dobila novi svjež izgled, a dobili smo i tonu novog sadržaja u vidu novih statistika usporedbi i najvažnije za atmosferu, potpuno nove sate i sate komentara, priča i šala koje 2K valjda radi najbolje na svijetu. Novi dresovi odlično izgledaju; nikad bolje rekao bih. Boje na dresovima napokon odgovaraju onima u stvarnosti, pa je dojam uz odlične vizuale još bolji. Ionako predobro dizajnirani i prepoznatljivi igrači dobili su još realniji i življi izgled. Pogledajte samo ovu bradu na Loveu, u slikama. Najviše od svega me veseli dojam, da se radi o novoj košarci, u najmanju ruku jednako kvalitetnom gameplayu kao i do sada; u 12 sati igranja ove igre, nisam niti jednom dobio dojam recikliranja ičega. 2K i Visual Concepts ponovno nadmašuju sami sebe?!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #1 u: Rujan 19, 2017, 22:33:12 »
Idem si po prsten!








CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #2 u: Rujan 20, 2017, 00:47:32 »
BOSTON CELTICS FRANCHISE CAREER MODE | SEASON 1 | HALL OF FAME DIFF; 8 MIN Q; CUSTOM SLIDERS



Preuzimam najbolju i najuspiješniju franšizu u povijesti NBA lige i vraćam je tamo gdje pripada - u borbi za 18. NBA naslov...



Ponudio sam novu viziju Boston Celticsa koja se bazira na pojačanjima Irvingu i Haywardu, koji su očito nove vođe ovog kluba poslije odlaska Thomasa. Al Horforda nisam u startu već vidio kao opciju koja bi nam donjela prevagu na poziciji petice, pa ulazimo u mali rebuild momčadi. Prvo smo napravili trade Al Horford u Sunse za Chandlera, a onda smo Chandlera dali za povratak Ante Žižića sa kojim planiramo budućnost. Baynesa otuštamo u free agente, da bi iz penzije probudili veterana svih veterana "birdmana" Chrisa Andersena; a uz njega ponudili ugovor i Andrewu Bogutu. Sada nam je pozicija petice osigurana mladosti Ante Žižića i dva prekaljena veterana. Iz Memphisa smo povukli jednu jako talentiranu četvorku Jamychal Greena, a njima smo poslali Marcusa Morrisa. A sada sljede dvije najveće i potpuno neočekivane odluke, potez koji je uzdrmao košarkaški svijet. Poslje EURA u Rumunjskoj i Turskoj, za Boston je zaigrao i najtalentiraniji mladi igrač europe Luka Dončić iz Real Madrida. Najveća slovenska nada neočekivano će zaigrati za legendarne Celticse. A druga vijest koja je uzdrmala NBA universe; Paul Pierce se povukao na jednu ili dvije godine iz mirovine, spremao se cijelo ljeto da se umirovi sa sezonom ili dvije kao Celtics; bit će to čavao u ljes konkurencije, jer sad imamo ekipu koja će uz sada već uigrane Smarta i Jaylen Browna, napasti trenutno nedodirljive Cavse i Warriorse.

ROSTER 2017/2018

PG | Kyrie Irving, Terry Rozier
SG | Luka Dončić, Macrus Smart, Jaylen Brown
SF | Gordon Hayward, Paul Pierce, Jason Tatum
PF | Jamychal Green, Semi Ojeleye, Guerschon Yabusele
CF | Ante Žižić, Andrew Bogut, Chris Andersen



17. Listopada - OTVARANJE NBA SEZONE



TEAM STATS | PLAYER STATS CAVS | PLAYER STATS CAVS 





NBA 2K18 | Kyrie For The Win @NBA OPENER - YouTube


Jedna jako dobra utakmica, otvorena, teška. Cavsi su me skoro uništili u zadnjih par minuta, no onda iz ničega se vraćam u igru iz mrtvih. Par minuta prije kraja iz -12 dolazim do pobjede u zadnjoj sekundi. Tj. Kyrie Irving odlučuje svojim Cavsima tešku sudbinu sa 0.6 sekundi prije kraja. Ova momčad u kojoj je druga petorka Rozier, Smart, Brown/Pierce, Bogut, Andersen toliko jaka da je to nevjerojatno. Mislim da do sljedeće godine neću dirat ovu momčad ukoliko se nitko na duži period ne ozljedi. Evo još par slika sa ovog otvaranja sezone!






















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #3 u: Rujan 20, 2017, 02:07:59 »



Znači dobijem prošlogodišnje finaliste NBA lige di ih uništim vrateći se iz mrtvih iz -12 i onda izgubim doma od jebenih Bucksa. Kako ja jebeno volim ovaj serijal i ovu košarku. Možeš tuć 20 tekmi zaredom, pa će ti se zalomit da ih šest nemreš dobiti, pa te krize, pa kako igrači reagiraju na rezultat. Daleko najdinamičnija sportska igra ikada; ne samo serijal nego iz godine u godinu rade odnos stvarnosti i virtualnosti jedan na prema jedan. Na kraju utakmice ozljedio mi se Irving; no izbivat će svega par dana...









CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #4 u: Rujan 20, 2017, 17:32:33 »
Nakon poraza od Bucksa išao na noge 76-ersima. Izgledaju premoćno. Nadam se da će i u stvarnosti tako dobro izgledat kako izgledaju u igri. Šarić je tu tek peti igrač u petorci. Simmons i Fulz su životinje. Onda sljedi Embiid i naravno J.J. Redick; i na kraju tu je Šarić. A i klupa im izgleda dosta dobro i imaju širinu. Mene su dosta namučili; pogotovo, jer igram bez ozljeđenog Irvinga. Luku Dončića sam prebacio za playa, pa ću kombinirat na poziciji PG njega; Smarta i Roziera bar dok se ne vrati Kyrie. Već početkom drugog poluvremena se uspijevam malo odljepit i od tada samo kontroliram utakmicu. Dolazim do druge pobjede sezone. Najbolji pojedinac kod mene je Hayward sa 30 poena za 27 minuta uz šut 5-11 za tri. Šarić kod 76-ersa; 21 poen za 32 min uz devet skokova...











Poslje odlične večeri u Philadelphiji doma ugošćujem New York Knickse; rekoh ajde da i njih roknem sa pola snage. Takav pristup odbio mi se u glavu i odigravam najgoru tekmu u sezoni zasada. U jednom periodu je bilo i 20 razlike, da bi na kraju gotovo vratio utrakmicu u egal, no falila je lopta-dvije da uspijem preokrenut utakmicu. Na kraju su Melo i Porzingis mirno privelu utakmicu kraju. Porzingis mi je utrpao 28 poena i ništa mu nisam mogao napraviti. Predobro su Knicksi izgledali ovu utakmicu. Napravili su mi neviđeno puno problema. A u igri se sada definitivno osjetilo neprisutnost Irvinga. Dončić i Hayward nisu mogli sami, a ostali nisu bili raspoloženi. Pierce je utakmicu započeo 0-5 šutom, iako je to na kraju popravio sa 4-9, doveo nas je poprilično u probleme.











Nakon što me dobrano namučio New York, otišao sam u Milwaukee po revanš za onaj poraz od Bucksa u drugoj utakmici. Iako se malo već navikavam igrat bez Kyriea, dosta je teško zapravo. Dosta je važna širina klupe u ovakvim situacijama i da su ostali igrači raspoloženi. Ulazim nervozno u utakmicu, gubim jedan period i 17 razlike i onda sam počeo po prvi put u napadu odigravati i forsirati Žižića; to je urodilo plodom i do kraja utakmice Ante je zaradio pohvale sviju; prvi double double učinak sezone, prvi put dvocifren skorer. 14 poena, 4 asistencije  i 12 skokova za 33 minute. Osim njega utakmicu je kao prvi skorer završio i Jaylen Brown sa 18 poena za 18 minuta.









Sljedi obračun Luke Dončića i Gorana Dragića; Boston vs Miami...
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2017, 22:10:11 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #5 u: Rujan 20, 2017, 18:57:03 »
Kakva utakmica između Dončića i Dragića; kao da se prije utakmice moglo to osjetiti u zraku! Prije utakmice ja bio na skoru 3:2 pobjede/porazi, Miami 3:1. Dobro izgleda ovaj Miami sa Dragićem. Puno bolje nego li sa Wadeom zadnjih dvije sezone. Očekivao sam da će Dion Waiters biti njihov najbolji igrač, no Dragić je preuzeo ulogu lidera. Od početka sam dobro otvorio utakmicu, da bi pred kraj tek Miami ludostima Dragića došao u egal utakmice. Žižić opet double double; zahvaljući Luki Dončiću. Čovijek ima 18 godina i pružio je već sada partiju kakvu mnoge NBA zvijezde nisu pružile godinama. Kakva monstruozna predstava ove dvojice slovenaca. Utakmica obojice za povijest!




















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #6 u: Rujan 21, 2017, 15:04:14 »
Naime, iako igra radi jako fluidno i lijepo, jednostavno mi ju neda snimat bez trzuckanja.
Probao shadowplay snizit postavke i čak probat s onim xbox sranjem snimit, isto trzuckanje.

Jel zna netko kako bi to riješio, da mogu snimat fluidno video.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #7 u: Rujan 24, 2017, 16:09:31 »
Protiv San Antonio Spursa napokon mi se vraća najbolji i najvažniji igrač; Kyrie Irving izbivao je četiri utakmice i zalječio se prije očekivanog! Teška borba čitavu utakmicu protiv Spursa; Spursi pri kraju utakmice vodili i 13 razlike, no Kyrie i Hayward okreću utakmicu u korist Celticsa. Užasno fali ovim Spursima još jedan klasni igrač. I to mislim na poziciji jedinice. Ni Parker, a bogami ni Patty Mills nisu prospekt za završnicu odnosno playoff. Rudy Gay im je dobra investicija, no fali netko poput CP3-a ko bi ih uz Kwaiia uveo borbu protiv Warriorsa. Na kraju je jedna lopta odlučila susret...









Sljedeću tekmu igram protiv Sacramenta i moram priznat da mi se sviđa ovaj rebuild momčadi. Okej tu definitivno za ozbiljne stvari fali Cousins, no dečki imaju jako dobre novake. Bogdan Bogdanović, Aaron Fox, Hill, Hield; Zack Randolph i Vince Carter. Možda i najveće promjene u rosteru. Fox, Hield i Bogdanović mogli bi biti za par godina contender za finale playoffa, ukoliko budu imali podršku Randolpha da igram kao u prajmu. No dosta o Kingsima. Irving je već u prvoj utakmici s 28 poena pokazao koliko se htio vratiti što prije na parket, no što onda reć za njegov career high protiv Kingsa?! Kakva utakmica Kyriea!? 10 trica, 59 poena, njegov NBA rekord te drugi po broju poena u jednoj utakmici iza klupske legende Larrya Birda.







Kyrie je prije šokantnog dolaska u Boston izjavio da će sada u karijeri raditi velike stvari, da želi biti apsolutni vođa ekipe, a ne druga violina u glavnim odlukama na parketu. Već u uvodnih par utakmica pokazalo se kao da je u pravu, no to nije bilo blizu predstava iz Cavsa. No sada kada se vratio na parket, Kyrie radi čuda koja se od njega i očekuju. Utakmica protiv iznenadno jakih OKC-a sa novim triom Westbrook - Melo - George. Prvi Triple Double karijere u dresu Celticsa, tek drugi u cijeloj karijeri. Ukoliko ovako nastavi, ne gine mu MVP lige! Samo da se sačuva ozljeda; osjećam se sjajno i sa ostatkom momčadi, svi rade ono što od njih tražim i očekujem. Jedino mi Jaylen Brown od kojeg jako puno očekujem dosta pravi probleme. Problematičan postotak šuta i nerezonski šutevi. Morat će se skoncentrirat ili mu prijeti trade! Oklahoma nije mogla ništa protiv ovako raspoloženog Kyria! 7-2 omjer pobjeda i poraza; trening pa Orlando i Atlanta u gostima...







CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #9 u: Rujan 27, 2017, 16:49:33 »
Orlando sam rastavio na protste faktore. Dosada najveća makljaža u igri, doslovce su mi svi igrači bili raspoloženi; 120 koševa moje momčadi; Kyrie Irving je napravio novi triple double, treći u karijeri. Za 40 minuta 30 koševa, 12 asistencija i 11 skokova. Dosada i najbolja partija Jamychala Greena. Za 36 minuta, 22 koša i 12 skokova; čak trojica sa dvocifrenim brojem skokova; Hayward je bio treći sa više od 20 poena; točnije 26 poena od toga pet trica. 43 razlike, momčad iz Orlanda pred svojim gledateljima pružila je najgoru partiju sezone...





Protiv Atlante u gostima bilo je poprilično emotivno. Paul Pierce odigrao je i službeno zadnju NBA utakmicu u karijeri. Ozljedio se "three torn ligaments in left knee" Career ending ozljeda od koje bi se oporavljao gotovo 400 dana. Gotovo da nam je svima suza krenula. Bar je odigrao bar nekoliko utakmica i umirovio se kao Celtic igrajući u dresu zadnju sezonu. Protiv Atlante isto nije bilo baš napeto i zabio sam najviše koševa do sada. Nije to više to bez glavnih igrača Korvera; Millsapa; Horforda. Ova Atlanta treba žešći rebuild. Šteta što spomenuti nisu ništa napravili značajnije u playoffu. Sedma pobjeda zaredom, rekord 9-2; Iz momčadi kako je ispao Pierce, poslao sam i  Semi Ojeleyea koji me se nije dojmio. A 4 klub u NBA ligi promjenio je Damjan Rudež, potpisao je sa nama godinu dana, pa ćemo vidjeti. U goste nam dolazi rebuildani Lakersi sa Ballom. Trenutni skor im je 5-5.















I trenutna situacija na zapadu i istoku; Pelicansi iznenađenje sezone zasada!



CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #10 u: Rujan 27, 2017, 18:38:36 »
Izgleda da se i nebo otvorilo nakon prve 120 poena tekme s moje strane, jer igram već treću utakmicu u sezoni zaredom gdje postižem toliko poena; prosjek mi se inače još nije digao iznad 99. Lakersi su me šokirali u prvom Q. Ball i društvo pravili su mi jako puno problema, već sam mislio da ću prvi put od kad imam sedam pobjeda zaredom možda pogledat u poraz. U toku utakmice katastrofalne ozljede su me zadesile. Jaylen Brown se ozljedio na par mjeseci; a Gordon Hayward na par tjedana. Doslovce najgora moguća pozicija mi je sada došla u deficit. Na SF imam još samo Tatuma i novopridošlog Rudeža. Koji će očito dobiti svoje minute prije nego li se i sam nadao. Smart i Dončić mi nemogu igrati SF ni da žele; jednostavno ili SG ili PG; tako da će na svoje s minutažom doći i Tatum i Rudež u ovom periodu. Upravo je Damjan Damo Rudež imao debi iz snova za Celticse; jesmo li mi to probudili iz zimskog sna Rudežovu NBA karijeru?! U utakmici s Lakersima ostvarili smo i rekord trica Boston Celticsa u jednoj utakmici. A najbolju večer kao Celtics ima i Chris Andersen; 11 poena, 7 skokova za 13 minuta igre, šut za 2p 3-3, FT4-4...



















Osma pobjeda u nizu. Bit će teško izgurati period bez Browna; no još teže bez Haywarda, no za mjesec dana je nazad. Jedva čekam da počnu dolazit malo jače ekipe pa da vidim di smo. Trebalo bi se desiti čudo da Kyrie ne dobije nagradu za studeni mjesec. Čovjek igra na prosjeku od 30+ poena na utakmici, a i ostali su statsi na razini vodećih lidera NBA lige. Samo da se sačuva ozljeda do playoffa! Baš me zanima kako će Rudež odigrati sada sljedećih mjesec dana. Uz Kyria i Dončića trebao bi biti prvi na trici. Sreća pa je ostatak momčadi jako dobar, pa širina klupe spašava.









« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2017, 22:10:34 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #11 u: Rujan 29, 2017, 23:00:39 »
Kako ja obožavam ovu igru, ovaj serijal, ovaj sport! Zbog ovoga najviše igram taj NBA 2K svake godine. Znači imam 9 pobjeda zaredom, osjećam se nepobjedivim i onda doživim dva takva poraza da nemogu doć k sebi. Pogotovo drugi poraz, no ajmo redom. Toronto me stavio u usta, prožvakao i na kraju ispljunuo. No imao sam šanse. Nakon gubitka 15 razlike bez Kyria Irvinga okrećem utakmicu i dolazim do izjednačenja u gotovo pola jednog kvotera. No definitivno se osjeti da igram bez dvojice važnih igrača. Rudež me ubio u pojam u ovoj utakmici, ali i sljedećoj. No svi su bili takvi skoro...













Rekoh; ajde to su Toronto Raptorsi, igrali su dečki fakat jaku košarku protiv mene; Derozan i Kyle su stvarno me storpedirali. No sljedeća utakmica mi nejde nikako u glavu. Kako je moguće da me upikne stršljen zvan Brooklyn Nets?! Ajde roster nije toliko očajan kao prošle godine; ima tu dobrih igrača i čak nešto rotacije. No moji dečki kao da igraju za Cedevitu u prijateljskoj utakmici protiv Karlovca! Najočajniji šut koji sam ikad imao u ijednoj karijeri u ijednom 2K naslovu. Ovo je bilo forsiranje i očaj. Ni kad sam se pokušao srediti nije išlo. Netsi su me pomeli kao baba predvorje. Tatum me bio toliko naživcirao protiv Toronta da sam ga dao u Pelicanse za McCoya. Solidna predstava u debiju protiv Netsa, no utopio se u sivilo cijele momčadi.













CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #12 u: Rujan 30, 2017, 01:51:41 »
NBA 2K18 update 1.03 has been released across PS4, Xbox One and PC, and it fixes a few preliminary bugs with the game’s various modes. MyCareer attribute upgrades display a few more details, but don’t expect any major changes to microtransactions. Read the official patch notes below.

    Fixed a case where game framerate would drop for the remainder of the game following a called timeout.
    Users are now able to view the individual attributes and their values when upgrading their players in MyCAREER.
    Gray indicators have been added underneath the feet of your teammates in the Playground; it is now much quicker and easier to discern your teammates from your opponents.
    Global settings/options will no longer reset to default after entering a MyTEAM game.
    Users will no longer lose their facial hair when re-scanning their face.
    Addressed a case where Draft-and-Stash players in MyLEAGUE/MyGM would be signed to a $0 contract, while simultaneously being duplicated in the upcoming rookie draft (new save required).
    Generated prospects in future seasons of MyLEAGUE/MyGM will now always have heights appropriate for their position (new save required).
    Free agents 32 years or older will no longer pass up big money offers to sign for the MLE in MyGM/MyLEAGUE.
    Users will no longer display negative badge progress following an exceptional performance in MyCAREER. For those currently experiencing this, continue playing and your tally will be incremented towards your next bonus.
    Fixed a hang that could occur when the user was scrolling down the list of available shirts in the T-Shirt Kiosk.
    Improved framerate in the court area of the Playground when games are being played on most/all of the courts.
    Addressed a hang that could occur when bringing up the squad menu in a completely full Neighborhood.
    Fixed a soft hang in Live Practice where the ball would not get picked up when using the ball machine.
    Fixed an issue where the camera would always point to the middle of the court if the user had the Auto Flip option enabled while in the broadcast camera(s).
    (Switch) Improved framerate/audio syncing during tunnel/locker room scenes in MyCAREER.
    (Switch) Fixed an issue that sometimes prevented Local Play from commencing when there were four participants.

NOTE: All patch fixes will work in your existing game mode saves unless noted otherwise.

The listed Switch update doesn’t appear to be live yet, but the developers note that the changes will be available “soon.”

While these adjustments are appreciated, update 1.03 does not officially address any of the game’s major issues, like lost MyPlayers and the controversial microtransactions across most modes. While the previous update intended to resolve the former issue, there are still plenty of online reports of lost progress. It’s possible the 2K team has reevaluated the problem, but there’s no mention of it here.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #13 u: Listopad 01, 2017, 22:08:41 »
Poslje neočekivanja dva poraza dolaze aktualni NBA prvaci Golden State Warriorsi. Moram priznat da ni u jednoj NBA 2K igri nijedna momčad nije izgledala ovako zastrašujuće jako. Ukoliko se nađem u jednom u finalu NBA playoffa s njima, bit će to vjerojatno metla. Drago mi je da su uspijeli dočarat u igri koliko su oni jako u stvarnosti. No većim djelom igre koliko god ja kvalitetno igrao u napadu, trudio se u obrani i pokrivao sa 100% truda, oni su našli riješenje gotovo u svakom napadu. Baš ih je užitak za gledati. Nisam imao šanse niti u jednom toku utakmice. Nakon devet pobjeda zaredom, evo i tri poraza zaredom. Najgora stvar mi je ozljeda Luke Dončića. Četvrti igrač u vrlo kratkom periodu da mi se ozljedio. Odmah sam dofurao iduću utakmicu Shelvin Macka iz Orlanda. Od voditelja igre i šutera zdravi su mi Irving, Rozier, Smart i sada Mack; out su Dončić, Brown, Hayward i Pierce (season/career ending injury).











Protiv Atlante Hawksa moram uigrat ponovno momčad. Lagana nervoza osjeti se i zbog poraza u nizu i zbog već četvrtog ozljeđenog igrača. Dovođenje Irvina McCoya iz Pelicansa čini mi se kao jako dobra odluka. Ne samo za trenutnu situaciju i prazninu u rosteru nego i za budučnost. Prve utakmice u NBA ligi i već se počelo povlačiti po medijima da "brada" James Harden više nije jedina "brada" u ligi. Rudež igra dosta loše, Bogut isto. Adrewa sam stavio malo na klupu na nekakvo hlađenje zbog loše odigranih utakmica u zadnje vrijeme. To je najbolje iskoristio Chris Andersen koji sa toliko sezona na plećima još uvijek igra jako kvalitetnu obranu i solidan napad. Atlanta mi nije bila u nijednom trenutku prijetnja, čak i kada su imali deset poena vodstvo. Već protiv Netsa Ante Žižić imao je veliku šansu za prvi triple double karijere, no falila mu je jedna asistencija; zato je to nadoknadio protiv Hawksa i povezao prvu pobjedu nakon tri poraza sa triple double učinkom i bio najbolji košarkaš tu večer...



















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #14 u: Listopad 02, 2017, 19:57:32 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB