Autor Tema: NBA 2K18  (Posjeta: 12372 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #30 u: Listopad 21, 2017, 20:44:32 »
U goste mi je došao Utah Jazz, koji je poprilično JAKO krenuo u sezonu na zapadu. Rudy Gobert je strašan i pravi je udarac napuštanje ove momčadi od strane Haywarda prema navijačima i klubu; srećom igra se u TD Gardenu, domu Celticsa. Fanovi su poprilično nezadovoljni i iako sam dobro igrao, poprilično su rezervirani tvoreći kazališnu atmosferu. No tek trebam vratiti povjerenje, a ova pobjeda je dobar početak. Kontrola cijele utakmice bez ikakvih problema. Probao sam ovu utakmicu smanjit fokus na šutu za tri i više igrat na neke igrače koji su u drugom planu, tipa igra na postu i slično. Jazzeri su bili očajni izvana, ali i iznutra. Još ih je koliko toliko držao skok u napadu, no sve bez realizacije. Utah je zamrznuta na -29. Odlična partija Andersena, Browna i Smarta. No cijeli kolektiv je odigrao jednu pametnu i zrelu utakmicu. Svi su se nekako rasporedili po broju koševa. Sljedi Memphis i Pacersi u gostima...















Jedina sam momčad koja protivnike drži u prosjeku ispod 100 koševa, ali i ne zabijam koliko to rade najbolje momčadi u ligi. Na Zapadu, Rocketsi i Minnesota imaju strašan pobjednički niz, Houston 11, Wolvesi 7 pobjeda zaredom. Warriorsi su najbolja ekipa kod kuće; imaju samo dva poraza. O mojem skoru kod kuće sam sve rekao. A ispod na slici se vidi i koji su igrači bili tjedna od početka lige do sada. S obzirom koliko rookia imam u momčadi bit će zanimljivo vidjet na kraju sezone njihovu uspješnost. 31 utakmica je za nama, još 51, polusezona je daleko. Čeka se oporavak Kyria Irvinga. Neki igrači će polako počet dobivat više prilika, kako bi ih što bolje uigrao za onu pravu stvar - playoff. Jer trebat će uigrat puno toga.













CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #31 u: Listopad 21, 2017, 20:54:43 »
NBA 2K18 | Luka Dončić's Ankle Breaker 3PT Shot - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #32 u: Listopad 22, 2017, 06:54:43 »
Protiv Memphisa igram isprobavajući neke nove napade i vodim gotovo čitavu utakmicu, da bi na kraju u 4Q ušao u rezultatsku krizu i stao s vrlo dobrom igrom do tada. Marc Gasol me jednostavno uništio. Dobre brojke Smarta i Žižića, kojemu je ovo bio sedmi triple double sezone. Luka Dončić igra pod gripom ovu utakmicu i vidi se da je zadnjih par utakmica indisponiran nešto. Odličnih deset minuta Andersena koji je zabio devet koševa. Medvjedi su mi zabili 37 koševa u zadnjoj četvrtini i zasluženo dobili ovu utakmicu. Još par utakmica i vraća se Kyrie Irving...









Poraz od Atlante morao sam isprati pobjedom kod Pacersa. Kontrolirana utakmica i moji fenomenalno raspoloženi igrači. Osmi triple double i career high Ante Žižića, koji ako ovako nastavi sigurno osvaja rookie of the year nagradu. Odlične brojke i za Haywarda te Smarta. 22 poena Bogdanovića, no Pacersi nisu imali nikakve šanse u ovoj utakmici. Fenomenalno se osjećam kada ovako moram krpat poziciju nekog važnog igrača kao Kyrie Irving. Baš osvježi iskustvo igranja bez najboljeg igrača i moraš pronać nove načine kako pobjediti. Još par dana i vraća se moj najvažniji superstar.













CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #33 u: Listopad 24, 2017, 02:27:31 »
Protiv Miami Heata odigrao sam jako tešku utakmicu, lomio sam je sve do sredine 4Q. Time popravio domaći skor na 7-10. Uz 28 poena Haywarda i 21 Luke Dončića došao sam do druge pobjede zaredom. Prijelom utakmice je bio kada sam u zadnjih 20 sekundi 3Q zabio dvije trice i poravnao rezultat na 72-72 u zadnjoj sekundi. Dobro sam se namučio s Dragićem i kompanijom. Koliko god snažan kolektiv imao, superstar poput Irvinga je ključan! No u odsustvu Kyria - Ante Žižić igra košarku karijere. Vodeći je košarkaš lige po ofenzivnim skokovima! Kada bacim pogled na obje konferencije, na drugom sam mjestu, dok je na Zapadu vruće! Houston Rocketsi nižu četrnaestu pobjedu zaredom! Drugi Warriorsi su na osam pobjeda u nizu.















Poslje Heata, odlazim u goste u Madison Square Garden. Sve više mi se sviđa Tatum u nekoj ulozi šestog sedmog igrača. On i Yabusele činit će važan kotačić rotacije u najbitnijem djelu sezone. Protiv New Yorka, već u prvom Q Ante Žižić imao je velike brojke, a njegova monstruozna večer odvrtila se u svim košarkaškim vijestima diljem zemlje. Monstruozne brojke i veličanstvena predstava mladog hrvata. Ante Žižić nosi Boston u Kyrievom odsudstvu! Pred kraj 4Q kada sam htio odmoriti Antu; New York je napravio nevjerojatnu seriju, pa sam Žižu držao u igri do kraja - 45 minuta provedenih na parketu! Sulude brojke za Žižu i zasluženo preuzimanje nagrade za igrača tjedna Istočne konferencije! Uz to sa ova 22 skoka, igrač je s najviše skokova u aktualnoj regularnoj sezoni! Drugi put u sezoni preko 20 za Žižu i Career High u koševima! Uostalom video ispod slika govori za sebe!

















Ante Žižić - Monstruos Performance | NBA 2K18 - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Lollik

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #34 u: Listopad 24, 2017, 14:54:20 »
jel mi moze netko objasniti zasto ova igra ima mostly negative ocjenu na steamu. citam revjuove i ne mogu vjerovati sta ljudi pisu  cry1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #35 u: Listopad 24, 2017, 15:24:46 »
Pročitaj moju recenziju...

NBA 2K18 recenzija | HCL.hr

@Lollik samo iz razloga ONLINE mikrotransakcija koje utječu i na MyCareer OFFLINE iskustvo. Sve ostalo je MEGA.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #36 u: Listopad 29, 2017, 08:39:14 »
Nakon tijesne pobjede na New Yorkom red je došao na gostovanje Bullsa i popravljanje domaćeg omjera pobjeda i poraza. Boston je prvi u ligi po postotku trica, broju dopuštenih koševa protivnika, a definitivno moram popraviti skokove u obrani i napadu! U odsudstvu Irvinga, Žižić grabi prema novoj tituli rookia mjeseca. Protiv Bullsa za 40 minuta, 17 koševa, 15 skokova i 10 asista. 17 je dodao i Green, a prvi strijelac je bio Hayward sa 22 koša. Vrlo laka utakmica protiv jako slabih bikova. Baš me rastužuje na kaj je spao ovaj klub, kojeg tek Zack Lavine izvlači iz teške lošosti.









Na Božićno jutro sneno i mutno. Protiv Wizardsa koji su mi došli u goste iako je bio najavljen; izostaje John Wall usred male gripe, a meni se vraća Kyrie Irving! Kyrie je u povratku ubacio 26 poena, uz 11 asista, dok je Žiža ostvario ponovno triple double učinak, 10 poena, 10 asista i 14 skokova. Već u prvom Q su čarobnjaci bili razmontirani i ostavljeni na 11 koševa, do kraja utakmice razvalio sam dečke iz Capitala. 46 razlike na kraju utakmice! Polako vraćam omjer pobjeda i poraza na domaćem parketu u egal! Peta pobjeda u nizu! Čak sedam igrača dvocifrenog učinka! 20 poena Tatuma koji mi se počeo jako sviđati! Lijepa Božićna pobjeda!

















Slijedi gostovanje u sjevernoj Karolini; domu Charlotte Hornetsa! Nikad slabija predstava Kyria Irvinga, koji je ispuco šest faulova za 20 minuta uz samo šest koševa i pet asistencija! No zato je tu Ante Toni Žižić! 19 poena, 19 skokova i 12 asista! Kakva forma mladog hrvata! Dončić je za 30 minuta ubacio 29, a Hayward 20! Tek sam u 4Q uspio utakmicu privesti kraju! Šesta pobjeda zaredom! Ono što me veseli jako, jest da ćemo vjerojatno na All Staru vidjet Bogdanovića i Ante Žižića! Bojan ima 753,774, a Ante 805,738 glasova da nastupe na All-Star vikendu!










CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #37 u: Studeni 01, 2017, 08:27:03 »
Svaki NBA 2K kojeg igram na godišnjoj razini barem jednom ili dva put odlučim se ne neko obaranje ili skidanje rekorda. Ni ovaj put neće biti iznimka! 25-ogodišnji Kyrie Irving protiv Houston Rocketsa na domaćem terenu imao je utakmicu života! Career Night! 31 koš u prvom poluvremenu nagovijestio je njegovu veliku večer. A zamalo se ispriječilo sve to kada je u 1Q krivo stao, pa je cijela klupa Bostona proživljavala teške trenutke. No na sreću ništa od toga! Osim dva rekorda Kyria Irvinga, pao je i rekord zabijenih trica jedne momčadi u utakmici; 27 trica Bostona! Ono što je još nevjerojatnije jest da sam prosuo 23 koševa razlike u 4Q i utakmicu doveo u totalnu neizvjestnost. 1:40 do kraja imao sam sigurnih 14 razlike, no onda na scenu stiže Harden, Tucker i Paul sa svojih nevjerojatnih 4 trica u samo jednoj minuti! Kakva utakmica! Utakmica za povijest i za pamćenje! Sedma pobjeda zaredom!

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #38 u: Studeni 07, 2017, 07:32:21 »
Nakon povijesne utakmice protiv Rocketsa u kojemu su padali rekordi zaboravio sam reć da je Kyrie Irving u toj utakmici promašio svoje prvo slobodno bacanje u sezoni, a do tada ih je zabio 122 od 122! To nije uspijelo nikome nikada u nijednoj ligi ili natjecanju na svijetu! A pred novogodišnju noć u goste su nam došli Brooklyn Netsi. Društvo je još pod dojmovima utakmice protiv raketa. Mediji ne prestaju pričat o svim tim rekordima! Usljedila je laka pobjeda i kontrolirana utakmica. 30 poena Kyria, a uz njega još pet dvocifrenih igrača! Gotova godina! 28 pobjeda, 12 poraza; drugo mjesto u konferenciji. Ante Žižić ponovno rookie mjeseca, dok je na zapadu tu nagradu osvojio Miloš Teodosić; igrači mjeseca su ovog puta bili Giannis Antetokounmpo na istoku, a na zapadu Steph Curry. Slijedi otvaranje nove godine kao i ove NBA sezone protiv Cavsa!











Već sam na otvaranju sezone neočekivano dobio Cleveland buzzer beaterom Kyria Irvinga. No ovog puta sve je išlo lakše. Thomas im se napokon vratio, zabio mi je 33, dok je Kyrie ponovno imao svoju večer protiv bivšeg kluba. Ubacio je 40 poena; uz sedam trica! Ne sviđaju mi se baš ovakvi Cavsi. Njima treba naprijed netko poput Cousinsa, da bi ojačao taj reket. Mlaki su u obrani i u napadu, ako LBJ nema loptu. U ovoj utakmici King James bio je jako rezerviran. Deveta pobjeda zaredom! A ja sam napokon ovim serijama pobjeda okrenuo svoj negativni omjer kod kuće u pozitivni!









Protiv Minnesotte Kyrie je trebao opet imat svoju noć u kojem ubacuje nemilice, a tako je i bilo do jednog trenutka. Budući da su ostali bili nekako neraspoloženi i da mi je jako curilo u obrani, Kyrie je poludio u trećem kvoteru i ubacio nevjerojatnih 28 poena u jednoj jedinoj četvrtini; sveukupno 48 i zabijenih 9 trica, a onda se u zadnjem Q desilo ono najgore. Ozljeda koja će ga udaljiti nekakva dva tjedna i to taman nakon što se vratio na parket prošli mjesec i odigrao šest utakmica. Prekid serije od devet pobjeda...









U goste odlazim Netsima, koji su mi užasno težak protivnik odjednom. Lin igra košarku karijere, a ja ne uspijevam nadomjestiti Kyria Irvinga; a ozljeđuje mi se i Jaylen Brown! Prve pretpostavke su osam tjedana izbivanja s parketa. Fenomenalna večer Dončića i Haywarda nije uspijela okrenut utakmicu; velike brojke i za njih, a i za Smarta i Žižića, koji je nažalost morao izać preuranjeno sa parketa zbog šest prekršaja; što nas je vjerojatno i koštalo ovog poraza. A najgora vijest me zadesila tek poslje utakmice, kada sam primio vijest da je Gordon Hayward slomio nogu i da će izbivati sigurnih dva mjeseca sa parketa, a možda i četiri! Šta mi se to dešava s igračima?! Prvo Green, pa Kyrie, pa Brown i sada Hayward; a da ne spominjem kraj karijere za Paul Piercea! Novi poraz i definitivno nisam sretan! Morat ću tražit neko riješenje kako pokrit ove ozljede. Moram u potragu za nekim igračem!









CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #39 u: Studeni 07, 2017, 07:39:41 »
Šteta za poraz protiv Netsa; kakav trenutak u utakmici; ali OT je bio izgubljen za mene...

NBA 2K18 | Luka Dončić's Buzzer Beater - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #40 u: Prosinac 13, 2017, 08:06:27 »
U siječnju me čeka devet utakmica, a počinjem sa gostovanjem kod 76-ersa. Bez Irvinga, Browna i od ranije Greena i Haywarda! Četerdesetak minuta na parketu provode Luka Dončić i Ante Žižič. 26 koševa Luke nisu bili dovoljni za pobjedu, kao ni novi triple double učinak Žiže s 11 koševa, 17 skokova i 10 asistencija! Clutch performans Embiida u zadnjim minutama uništio me i u obrani i u napadu. A čak sam i vodio 12 koševa razlike u trećem kvoteru. 30+ koševa klupe u usporedbi s mojih 14 je napravilo razliku u utakmici. Treći poraz za redom!









Poslje tri poraza ugošćujem Pelicanse. Hrvati su okrenuli Pelicanse naglavačke, počupali im perje i spremili ih za večeru! Novi triple double učinak Žiže; 17 skokova uz 19 koševa kao i brat mu Damjan Rudež s rekordom karijere! 19 koševa za Damjana uz tri trice od šest pokušaja. I to sve za 16 minuta koliko je proveo na parketu! 30% za tricu glavni je krivac poraza Pelicansa. Rudež me posebno oduševio ovu utakmicu. U jednom trenutku je bio toliko vruć, da nisam mogao vjerovat, da mu ranije nisam pružio više minuta! Ludi Damo! Slijedi ponovno utakmica sa Philom!









Rastavljanje Phile na proste faktore nitko nije očekivao, a najmanje ja! Žiža u odsudstvu Kyria je vođa ekipe! Rookie igra košarku života i postoje glasine, da možda završi kao prvi rookie na all-staru nakon jako puno godina! 18 koševa, 18 skokova, 12 skokova! Triple double mašina za ovu sezonu! Ante ima duplo više TD učinka od Russella Westbrooka ove sezone! Boston je predvodio Dončić s 20 koševa. Razlog užasne igre 76-ersa leži u 11 koševa kombiniranom učinku Reddicka, Šarića i Covingtona; zajedno su zabili koš više od Rudeža! Phila rastavljena na atome i molekule! Druga pobjeda zaredom malo vraća pobjednički ritam. Teški trenuci bez glavnih igrača u momčadi!







Protiv Orlanda mi se vratio Kyrie, ali ja nisam mogao sastavit normalnu igru; a to me pokopalo uz katastrofalan šut za tri; 32% i 13-41, za razliku od Orlandovih također 13 trica, od 25 pokušaja i 52% za tri poena. Triple double učinak Kyria bio je apsolutno nevažan u ovome porazu; 32 poena uz 10 skokova i asistencija. Tri minute prije kraja Kyrie krivo staje i obnavlja ozljedu koja je tek zaliječena!? Nadam se da nije ništa strašno i da se radi o preventivnom izlasku s parketa. Jedna od najboljih utakmica Elfrida Paytona za Orlando za 32 minute, 30 koševa, uz sjajno dirigirane napade! Orlando je bio daleko raspoloženija momčad ovu večer, nisam im mogao ništa!







Protiv Lakersa sam mislio ponovit ono što sam radio Phili neki dan! No sve je bilo teže od očekivanog! Kyrie se vratio i nema nikakvih tegoba! 36 poena za 40 minuta na parketu uz 7 trica, no desio mi se novi poraz a za njega je kriv ni manje ni više Lonzo Ball; kakva partija! Pet trica od šest pokušaja i 28 poena za mladog rookia iz BBB porodice! Inače ga ne podnašam, no ovu tekmu je odigrao - zvjerski! 19 izgubljenih lopti je glavni razlog zašto sam izgubio ovu tekmu protiv Lakersa! Nedopustivo!







Protiv Clippersa morao sam promjeniti taktiku i odigrati više timski, jer zadnje dvije utakmice sa solo forsiranjem Kyria nisu dobro prošle. I to ne zbog Kyrievih mogućnosti ili nemogućnosti, nego se ostatak ekipe nije razigrao i čim sam promjenio pristup, stvari su išle u dobrom smjeru! Šestorica igrača dvocifrenog učinka! Sličnu stvar su i Clippersi radili cijelu utakmicu, no nemaju taj kvalitet u rosteru koji parira nama! A sada slijedi obračun s aktualnim prvacima NBA lige; Golden State Warriors i BIG 4! Najvažnija stvar koju sam zaboravio spomenut, jest povratak Jaylen Browna!













CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #41 u: Prosinac 21, 2017, 15:32:24 »
U odsudstvu Haywarda, Brown i Tatum morali bi biti najveća snaga frontcourta Celticsa, a izgleda da će tako i biti. Brown je strašno falio za širinu i općenito njegova lucidnost, snaga i mladost je prevaga u većini utakmica. Bez njega Celticsi izgledaju puno lošije! U goste odlazim Warriorsima koji su na trenutačnom streaku od 5 pobjeda. Raspoloženi Curry sa 48 poena i 14 trica, nije bio dovoljna prevaga na strani Warriorsa. Triple double i forma za NBA Finale Kyria Irvinga utišala je navijače GSW-a. Sjajna igra u trećem kvoteru te performans karijere Jaylena Browna s 28 poena u isto tako rekordnih 45 minuta provedenim na parketu!









Kyrie Irving's - The ball on the hoop go round and round - YouTube

Protiv Nuggetsa dolazim jako optimističan, jer sam upravo porazio najjaču momčad lige, aktualne NBA prvake. Nikola Jokić i Nelson bili su posebno raspoloženi! A iako su iz polja dobro gađali i Kyrie i Brown (26pts) te Tatum i Smart, ostatak momčadi je bio užasan. A spomenutu dvojicu koji brane boje Denvera nije bilo moguće ukrotiti ovu utakmicu. Cijelu tekmu pokušavao sam ih slomiti, no nisu se dali! Iznenađenje za mene i moju momčad!







Protiv New York Knicksa, mislio sam smanjiti malo minutažu nekim igračima, no nekima je i manja minutaža bila dovoljna da naprave snagu u brojevima. Primjerice Ante Žižićev novi triple double za samo 26 minuta, 12 koševa, 14 skokova i 10 asistencija! No najviše me obradovao učinak karijere The Birdmana; Chrisa Andersena! 22 jebene minute; 22 koša! Uz 11 kokova, 3 asistencije i 1 ukradenu loptu, jebeni Vintage Performanse - 39 jebenih godina ovog luđaka! Strašno! Luka Dončić predvodi NBA Ligu s uspješnosti za tri poena!









CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #42 u: Siječanj 19, 2018, 08:19:12 »
Ova igra je čudo.
Nisam 2k igrao od 2013. Kakva prezentacija i sve. Imas osjecaj ko da si u pravoj igri. Komentatori su najbolji ikada u sportskim naslovima. Svaku utakmicu se čine svježima. Koriste statistike iz aktualne utakmice komentiraju aktualna zbivanja u nba.
Najvise volim myPlayer mod i njega rokam trenutno. Trenutno mi je overall 86. Igram PGa u Bostonu. I probio sam se u zadnje 2 utakmice do startne petorke. Pa dok igra Irving sam SG.
No brijem da ce me sad demoteat trener opet. Pošto popušili 2 zaredom onak dost gadno. Wizardsi me dobili 20 razlike, a Hornetsi mi preokrenuli 16 koševa prednosti u zadnjoj četvrtini za 117:114

Offline blowfish

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #43 u: Siječanj 19, 2018, 08:28:15 »
NBA je čudo, puno bolje single player iskustvo od recimo Fife. Uopće se ne čini skriptirano i repetativno pa je pravi gušt igrat sezonu ili myPlayer.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #44 u: Siječanj 30, 2018, 08:10:23 »
VELJAČA

Vraćamo se regularnoj sezoni u NBA 2K18, svoj dnevnik koji sam malo zapostavio. Pa krenimo tamo gdje smo stali. 34 pobjede i 18 poraza nakon siječnja. Još trideset utakmica do početka playoffa. Domaća pobjeda protiv Atlanta Hawksa. Jedino u prvom kvoteru su "ptičari" imali šanse i čak su bili bolji od mene s 25:24, no onda slijedi trpaona. Novi triple double "monstruoznog" Ante Žižića; 13P-12S-10A. Jaylen Brown je predvodio Celticse s 24 poena, dok je Kyrie bio u laganom tempu i zabio 16 i podjelio 11 asistencija. Sljedeća mušterija u TD Gardenu su Portland Trail Blazersi. Oni su odmah dobili čišćenje u prvom kvoteru s 37:17, pa pobjeda u gostima u startu nije dolazila u obzir. Boston je ponovno predvodio Jaylen Brown, ovog puta s 30 poena, 4 skoka i isto toliko asistencija. Drugi raspoloženi Celtic bio je Jayson Tatum s 28 poena, dok je Kyrie na kratkom bolovanju od par dana da mu se smiri viroza. Pozicija PG-a je zauzeo Terry Rozier III i odigrao pošteno minute; 14 poena, 7 asistencija i 5 skokova. U goste odlazimo Toronto Raptorsima. Nedovoljno oporavljeni Kyrie igra "flu" utakmicu. Iako predvodi Boston to je premalo. 18 poena. Žiža odigrao skromno minute u napadu, ali je za 42 minute uspio osvojiti 22 lopte skokovima. Ante postaje jedan od najdominantnijih obrambenih igrača lige! Kakav početak karijere za njega! S druge strane raspoloženi DeRozan s 32 poena nije dao da pobjeda padne pod pitanje.
















Idemo u goste Wizardsima! Čak šest igrača u dvoznamenkostom učinku! Predvodio ih je Marcus Smart s 19 poena, Kyrie opet skroman s 18, a Ante Žižić s novim TD učinkom od 14 poena i 12 skokova i asistencija. Bez problema dobivena tekma u kojoj je razlika napravljena također u prvom kvoteru. Protiv Pacersa u TD Gardenu; Irving je bio nešto opušteniji i razgiraniji, pa je za 40 minuta ubacio 33 poena, a Ante dodao 11 poena, 17 skokova i 10 asistencija! Ante igra na All-Star nivou i vrlo vjerojatno će nakon dugo vremena biti prvi rookie starter na All-Star utakmici. Boston je u prvoj četvrtini Indiani zabio čak 40 poena. A sada poslastica u TD Gardenu. Aktualni prvaci istoka Cleveland Cavaliersi dolaze nam u goste. Šta reć nego tamburanje! Ostatak momčadi skromnog učinka, ali je zato Kyrie Irving za 35 minuta podjelio 7 asistencija i zabio pedeseticu! Cavsi na aparatima! Njih je predvodio Isiah Thomas s 23 poena. Deset trica nezaustavljivog Kyria. I jedan filthy video...












Uncle Drew 50 PTS: FILTHY vs CAVS - YouTube


Slijedi zadnja utakmica prije All-Star vikenda. U TD Garden za Valentinovo dolaze nam oporavljeni Clippersi! Teška utakmica moram priznat. Fenomenalne partije Smarta i Irvinga. Potonji je zabio 28 poena i podjelio osam asista, ali Marcus Smart je odigrao utakmicu života i prisvojio si novi Career High s 36 poena! Čak šest trica Marcusa uz osam Kyria; fenomenalna predstava. Clipperse je predvodio Griffin s 29 poena, a monstruoznu utakmicu odigrao je Deandre Jordan; 20 poena i 26 skokova, novi rekord ove sezone u skokovima! All-Star utakmica je bila fijasko za gledanje. Skroman učinak Kyria s 11 poena u užasno skromnoj utakmici s obje strane; zapad je pobjedio 71:69, Ante Žižić je nastupio na All-Staru, ali bez učinka; za sedam minuta samo dva skoka! Luka Dončić je nastupio u natjecanju u zakucavanjima, no pobjedu je odnio ponovno Zach LaVine! Luka i Kyrie nastupili su i u natjecanju u tricama, ali su obojica ispali u prvom krugu iako su njih dvojica najbolji šuteri s tri poena u ligi trenutno. All-Star za zaborav! Plus što me živcira što igra uz svu odličnu naknadnu podršku koju dobiva, nije u stanju pustit aktualnu dvoranu i aktualni All-Star! Ili da sama generira gradove, a ne da idućih šest sezona igram 2018 All-Star u New Orleansu!!
















Luna Dončić: DUNK CONTEST | NBA All-Star Appearance - YouTube

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB