Autor Tema: NBA 2K18  (Posjeta: 12370 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #15 u: Listopad 02, 2017, 20:57:18 »
Ljepo napisano.

Al stvarno ovo sa ovim mikrotransakcijama je sramota, nemogu tako unistavat igru.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #16 u: Listopad 05, 2017, 17:23:15 »
Protiv Dallasa u gostima ganjam drugu pobjedu za redom. Maveri su mislili da imaju šanse; no usljedilo je ribanje i ribarsko prigovaranje. Ponovno igrač večeri - Kyrie Irving. Čovjek se ove godine preplatio na MVP lige i samo ga ozljeda može u tome spriječiti. Protiv Mavsa za 34 mintue, 42 poena, 10/11 trice, 13 asista i 10 skokova; što bi reklo triple double. Trio Mack-McCoy-Green fukcionira savršeno na terenu; čak bi se usudio reći da mogu i nositi ovu momčad kada nema Irvinga, Dončića i Browna/Smarta. Tek sada osjećam širinu klupe kak spada i sviđa mi se jako što imam. Imam 4 igrača out trenutno i momčad koja se nosi sa svima. Čak 130 poena; najviše do sada što sam zabio; čak sedmero igrača dvocifrenog učinka po poenima. Dončić i Žižić bi se mogli "potuć" oko rookie nagrade; oboje imaju predispozicije da već u prvoj sezoni u svoju vitrinu stave tu nagradu. A dok je Irving dodao svoje ime u Bostonske rekorde, još jedan rekord mi je zapeo za oko; onaj Dine Rađe koji do sada nisam vidio u 2K igrama. Lijepo!















Sljedeću utakmicu igram ponovno protiv Miami Heata, ovog puta kudikamo teža utakmica i možda najzanimljivija dosada. Jedva sam isčupao OT u zadnjoj sekundi Kyrijevim fadeawayom; Kyrie zadnjih 19 minuta odigrao s petim prekršajem, a za ukupno 39 minuta ubacio 45 poena. A iako su prije utakmice proglasili igračem utakmice Hassan Whitesidea, Ante Žižić ukrao je show dana sa novim triple double učinkom, ovog puta career high za njega! Kakva večer za Antu i kako se uz Kyria prometnuo u novog junaka Bostona. Iako je Miami cijelu utakmicu uspjevao da me slama; slomili su sami sebe umorom u produžetku. OT je bio moj i samo moj...













CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #17 u: Listopad 07, 2017, 15:19:18 »
Ono kada ti Orlando postavi igru da nemožeš ništa?!
Doslovce su me klinci išamarali. Očajna utakmica i jedna od gorih koje sam odigrao ove sezone. Poluprazna dvorana u 4Q sve govori...
Payton i Fournier su me razmontirali na najjače...








CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #18 u: Listopad 12, 2017, 21:34:14 »
Kakvu sam sada utakmicu imao!? Znači odem u Indianu, likovi nemreju povezat pobjedu u neznam koliko mečeva do sada. Krenem katastrofalno u utakmicu, užasnim šutom. Ajde rekoh budem se malo sredio i u trenutku dok gubim 27 razlike, preuzimam inicijativu i polagano počinjem topiti tu ogromnu razliku. Kod Indiane najraspoloženiji Bojan Bogdanović; ubacio mi je mislim šest trica u prvom poluvremenu. No onda se budi Kyrie i još više od njega Irvin McCoy koji odigrava daleko najbolju partiju u dresu Bostona. No u ključnim trenucima je isključen zbog šest osobnih i gotovo uništio priliku da se vratim u utakmicu. Srećom u zadnjoj sekundi Kyrie "jebeni" Irving radi ono za što je plaćen! Isčupan siguran poraz sa sirenom...



NBA 2K18 | KYRIE IRVING "BUZZER BEATER" VS INDIANA - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline tyga

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #19 u: Listopad 12, 2017, 21:40:23 »
Babo popizdio.  ;D

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #20 u: Listopad 14, 2017, 19:10:44 »
Protiv Detroit Pistonsa mi se vraća napokon Luka Dončić, no već nakon par minuta izlazi šepajući; srećom radi se samo o prevenciji, a i ideja je bila samo da malo okusi igru. Za tih par minuta ubacio je pet poena. Protiv Pistonsa mi je zrulao i Damjan Rudež sa nekim zapaženim poenima i statsima; 11 poena, 3 asista i šut za tri 2-4. Kyrie u međuvremenu progovara u stadardima koje je dignuo u kolektivu za budućnost Boston Celticsa. U drugom poluvremenu Drummond je igrao kao nikad; no bio je sam u cijeloj priči, pa sam u miru priveo utakmicu kraju. Inače bi bilo vatreno!











U goste mi dolazi Philadephia Šarića, koji neznam ni sam zašto gubi mjesto u startnoj petorci. Lagano istezanje i zagrijavanje za Haywarda koji bi se trebao vratiti za sedam dana. No vjerojatno neće nastupiti u ovoj utakmici. Sixersi izgledaju strašno moćno i nije mi jasan njihov skor od osam pobjeda i deset poraza; jer su me ubili ovu utakmicu. Simmons i Fulz su bili prava napast u backcourtu, a Embiid i Šarić u frontcourtu. Daleko najbolji kod mene bio je Ante Žižić, dok je Kyrie bio apsolutno indisponiran sa skromnih 19 poena. Ante Žižić juri ka svojoj prvoj nagradi za rookie mjeseca; treći triple double sezone!!! 14 poena, 14 skokova i 10 asista. Čak je utakmica dvije minute prije kraja skoro otišla u egal, no od tada nisam zabio ništa, jer su mi 76-ersi odigrali nevjerojatnu obranu...









A u porazu protiv Sixersa osim triple double učinka Žiže, moram spomenuti i novi rekord NBA lige; onaj Kyria Irvinga, naime Kyrie je utakmicom protiv Philadelphie ubacio 102 slobodno bacanje u sezoni od ukupno 102 bacanja; što je novi rekord NBA lige i jedini je igrač koji još nije promašio slobodno bacanje. A kao što rekoh, tj. što sam se nadao; Ante Žižić osvojio je nagradu za rookie mjeseca, Kyrie za igrača istočne konferencije, dok je istu nagradu na zapadu dobio Ball za rookiea, a Harden za igrača zapadne konferencije. Poslje utakmice zahvaljujem se Andriji Bogutu i šaljem ga u Lakerse za Thomasa Bryanta, mladu četvorku kojem je rejting 70. Nisam više mogao trpiti tromost Boguta, kada je Andersen puno bolja napadačka opcija, a i bolje igra obranu unatoč 37 godina na leđima. Još šest-sedam dana do povratka Haywarda, te dva do četri tjedna do povratka Browna.









CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #21 u: Listopad 16, 2017, 18:11:42 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #22 u: Listopad 16, 2017, 19:55:45 »
Protiv Sunsa sam ponovno odigrao katastrofalnu utakmicu. Neki igrači su mi očito umorni i nemogu dočekat da se vrate Hayward koji bi već sljedeću utakmicu trebao biti FIT; te Jaylen Brown. Fali mi širine i točno osjetim da mi fali jedan superstar u igri dok su ovako dva SS-a ozljeđena. Sviđa mi se ova mlada momčad Sunsa sa iskusnim Al Horfordom. No nisam pogriješio što sam mjenjao Horforda da bi na kraju vratio Žižića. Već u 1Q Kyrie mi je odšepao van pa sam utakmicu igrao bez njega. Dončić i Smart nisu mogli sami; a ostatak momčadi jednostavno nije išlo. Drugi poraz zaredom i to kod kuće ponovno.









Nego; razmišljam za sljedeću sezonu uzet možda J.J. Redicka ili Bogdanovića?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #23 u: Listopad 16, 2017, 20:05:50 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #24 u: Listopad 17, 2017, 12:23:02 »
Mislim da sam upravo odigrao najluđu utakmicu ikada u ovom serijalu. Protiv Bucksa mi se vratio Hayward i napokon imam moćno oružje viška u napadu. Kyrie igra dobro, no već je u prva dva Q imao tri faula, a pred kraj utakmice i skupio šest prekršaja kojima je napustio igru. A onda sljedi show nad showovima. Za prvi produžetak sam imao čak i dobro raspoređene minute, no tu nastaju problemi. U prvom OT-u ne uspijevam završiti zadnji napad i odlazim u drugi OT; u drugom OT-u također imam vodstvo i u zadnjem napadu pri neriješenom rezultatu ne uspijevam završiti zadnji napad košem. Da bi stvari izmakle kontroli u 3OT-u, gdje sam gubio 10 razlike, ali uspio malo čudo napraviti, da bi sve kulminiralo "buzzer beaterom" koji možete pogledat i dolje ispod. Nevjerojatno, ali true story. u 4OT-u povijesnom moram spomenut, gubim svaki atom snage i Bucksi uspijevaju okrenut ovaj produžetak u svoju korist. Više smo koševa zabili u produžecima nego u poluvremenima utakmice. Bolesna prva utakmica povratka Gordona Haywarda i njegov rekord karijere! 51 poen za 59 minuta. Minuta mu je falila da provede sat vremena u igri! Rekord karijere i Ante Žižića s 15 poena i 19 skokova za 50 minuta; nažalost treći poraz zaredom i treći poraz zaredom kod kuće. Daleko najbolesnija utakmica koju sam ikad igrao. Scoring list je nevjerojatan...

NBA 2K18 | BUZZER BEATER FOR 4TH OT!!! - YouTube

S ova tri poraza zaredom, pao sam s prvog na treće mjesto u konferenciji...



CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #25 u: Listopad 20, 2017, 15:33:26 »
Vjerovali ili ne, protiv Dallasa sam u petoj utakmici zaredom na domaćem terenu izgubio tri puta zaredom; neobjašnjiva mi je forma na domaćem terenu gdje imam pet pobjeda i devet poraza, a na gostujućem terenu imam nevjerojatan skor od 11 pobjeda i samo jedan poraz. Dosta dugo sam odmarao igrače u ovoj utakmici pa sam dao priliku drugima, što se na kraju mi i odbilo u glavu i više nisam mogao okrenut utakmicu protiv Dallasa i Dirka; koji je odigrao jednu od boljih utakmica u zadnjih par godina. Jedino pozitivno u toj utakmici je četvrti Triple Double učinak Žižića od kojeg je bolji samo Lebron James sa pet TD-a u sezoni.









Nakon trećeg poraza održao sam sastanak prvo sa Bradom Stevensom, pa onda i zajednički sa igračima i na kraju sazvao press konferenciju. Irvina McCoya potjerao sam zbog pristupa u nekim utakmicama i treninzima, gdje dečko ne pokazuje želju i borbu. Vratit ću Tatuma vjerojatno. Sitno brojim dok mi se ne vrati Brown. Protiv raspoloženih Spursa morao sam ganjat pobjedu i to na njihovom terenu. Na sreću imao sam cijeli roster raspoloženih igrača pa problema nije bilo. Kontrola cijele utakmice i održavanje vodstva dobrom obranom i još pametnijim napadima. Indisponiranost Popovicha i cijele momčadi navijači nisu dobro prihvatili. A ja sam prekinuo crnu seriju!









CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #26 u: Listopad 20, 2017, 17:08:02 »
Dosta je bilo zeza. Krenuo sam u utakmicu sa Pisonsima rastavit ih na proste faktore pred njihovom publikom. Krenuo sam strašno; 13-0 u uvodu utakmice, tri minute su bili bez koša. Drummond očajan s linije slobodnih bacanja. U 3Q mi se ozljedio Kyrie Irving; prve prognoze kažu tjedan do dva izbivanja s terena. Nemam sreće nikako s tim ozljedama. Srećom, uskoro mi se vraća Jaylen Brown. Ante Žižić se polako promiće kao najozbiljniji ROY kontender. Peti triple double učinak i učinak karijere što se skokova tiče, izjednačujući se s Hassan Whitesideom što se tiče najviše skokova u jednoj utakmici za ovu sezonu. Bradley je jako žalostan što više nije član ovog novog Bostona. Tatuma sam vratio u roster i čini mi se da je to prošlo jako dobro; 11 pts. Prvo ime susreta - Ante Žižić!



















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #27 u: Listopad 20, 2017, 19:04:45 »
Pise se tied ne tide :P al najs bome

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #28 u: Listopad 20, 2017, 19:26:10 »
Tipfeler.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: NBA 2K18
« Odgovori #29 u: Listopad 21, 2017, 18:38:43 »
Poslje pobjede nad Pistonsima, došao je red na gostovanje u Chicagu. Nikad slabiji Bullsi unazad 30 godina ja mislim. Momčad bez ijednog superstara, all-round igrača ili nositelja franšize. Cilj je napokon utrenirat neke ideje kojima bi mogli povećat konzistentnost i riješiti problem poraza u TD Gardenu. Novi triple double Ante Žižića koji se nakon ove utakmice prometnuo u vodećeg igrača u ligi po triple double učinku. Nešto što nisam mogao ni u snu sanjat da bi Ante mogao biti ovako dobar već u svojoj rookie godini. Bez Irvinga, redateljsku palicu u napadu preuzeo je Smart kao PG; i to ispred Roziera i Macka kojima je to primarna pozicija. Jednostavno trebam "jačeg" igrača na toj poziciji, a Marcus je to dokazao i prijašnjih sezona, da može preuzet odgovornost.













Dvije pobjede zaredom, trenutni omjer 19-10. U goste nam dolazi Denver Nuggetsi. Jako mi se sviđa ta momčad gdje je Jokić postao franšizni igrač, ali za velike stvari definitivno im treba jedan superstar bar na poziciji Chandlera ili Bartona. Oni bi bili sjajni igrači za ulazit s klupe. Ali koliko bi ta momčad moćno izgledala da ima Davisa ili Paul Georga. No i sa ovim igračima imao sam nevjerojatno puno problema. Jednostavno mi je nedokučiva ta forma kod kuće, gdje skoro sve redom gubim. Neobjašnjivo!!! Brown mi se vratio, Guerschon Yabusele zaradio veću minutažu i odigrao najbolju partiju sezone; odlična utakmica ovog fracuskog rookija (20 poena i 7 skokova). 11 poraz, 10-ti kod kuće u TD Gardenu. Kako igram kod kuće još je i dobro da sam drugi u konferenciji. Sve zahvaljujući uspješnih 11-1 road pobjedama.















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB