Autor Tema: Brzina Interneta  (Posjeta: 113953 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #120 u: Svibanj 30, 2013, 15:11:00 »
Znam. Hvala na upozorenju no mislim da ću ostaviti. 30kn je samo razlika a fakat se vidi sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #121 u: Prosinac 19, 2013, 20:53:12 »
Mislim da nemamo temu za internetske pruzatelje usluga?

Recite vi meni, kojeg ISP-a mi preporucujete?

Trenutno smo (moja obitelj, jeli) ugovorom vezani s T-comom. Imam otprilike 4,5 mbit/s download i 0.5 upload. Placamo oko 350 kn, cini mi se, moram jos pitati. Imamo max tv, flat net, telefon i mislim da je to to od ovih stvari sto su dosle u paketu.Naravno, ja cu proguglati i traziti, ali znam da je najbolje pitati vas,znate najboljevza rutere, kvalitetu interneta...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #122 u: Prosinac 19, 2013, 21:00:02 »
Ja sa T-comom imam ovo za 305kn: maxtv + flat + telefon(besplatni razgovori unutar fiksne mreže)



Offline Iceman

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #123 u: Prosinac 19, 2013, 21:44:04 »
Problem je što T-Com ima monopol, a to su kablovi. Dok su njihovi kablovi mogu raditi što hoće. Zašto to govorim? Koliko sam čuo mnogi koji su na B-netu, Iskonu itd imaju problema kao što je pucanje veze itd. Naravno ne mogu 100% okriviti T-com, ali imam iskustva s obzirom da sam se u 2 navrata prebacivao sa T-com na Amis, i onda opet nazad. Također čuo sam da drugi pružatelji usluga ukidaju iz sebi znanih razloga neke programe koji stoje u ponudi.

T-com nije najbolji, ali mi uljeva sigurnost. Također ako ti je ugovor istekao sa T-com, uvijek imaš akcije.

Offline versus

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #124 u: Prosinac 19, 2013, 21:46:52 »


Amis, ovo iznad za 180kn (prvu godinu 90kn), za to i flat telefon

Ne preporučujem ih samo radi routera (Thomson).
Meni je najbolji bio B-net. T-com na drugom mjestu. Gamad preskupa, ali oprema OK (Siemens) plus podrška odlična.

Offline DogZy

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #125 u: Prosinac 19, 2013, 21:56:31 »
Imam vec jednu preporuku za Amis.

Jesi uspio dobiti NAT 2 na tom ruteru? Mozes li ih birati?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #126 u: Prosinac 19, 2013, 22:08:09 »
da, NAT2 imam. Veza stabilna, nije loše.

Sa routerom je bila jebada samo takva. Daju neko smeće od routera (Enkom ili sl) ili Thomson 782i. Ni na jednom ne možeš dobiti NAT2 (što god pisalo na netu).
Ali preko Googleta sam našao post od jednog lika na nekom forumu da je dobio NAT2 na Amisu, otišao sam na taj forum, ulogirao sam se i pitao ga kako.
Trebalo je tražit od Amisa Thomson ST780. Koji je neki stari router i ne daju ga tek tako.
Al taj lik na forumu je bio ljubazan i dao mi svoje ime i prezime pa kad sam zvao Amis i rekao "a kako to da ste tom-i-tom dali 780", onda su ga i meni dali.

Osim toga, sve 5.

Offline Iceman

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #127 u: Prosinac 19, 2013, 23:12:07 »
Bio sam jedno kratko vrijeme na Amisu - nekakva luda akcija= svi programi + flat Internet i maksimalna brzina koju ti mogu isporučiti (meni 12 Mbit/s) + besplatna telefonija.
Ja bih se zadržao i dulje na njima da nije stari zahebavao.
----
Slažem se, T com je skup ali podrška je ok.
Također ako se ideš prebacivati sa T-com na drugog operatera očekuj da ćeš do 15 dana biti bez interneta. Uglavnom živa gnjavaža, jer kad pitaš i jedne i druge zašto nemaš još interneta, oni kažu da nije do njih već do ovih drugih.

Offline Luckyluke

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #128 u: Prosinac 23, 2013, 00:12:36 »
Od mene sve preporuke za Amis. Odlična i konstantna brzina, rijetko puca veza... Ja sam jedan od starijih korisnika, ljeto 2007., pa imam Thomson ST780. Nakon 3 godine mi se pokvario, pa sam u kratkom roku dobio isti novi i od tada sve radi bez ijednog problema. Telefon je isto odličan, mislim da sam prvu godinu kod njih imao besplatne pozive ako se dobro sjećam, a sada kada zovem mi se računa samo uspostava 0,07 kn, nebitno koliko dugo razgovaram.

TV kod njih nemam, ali sam ga probao kod susjeda i prilično je dobar. Jedino mi je ponuda kanala slaba, na tom polju B.net rastura, ali zato i košta. Službi za korisnike skidam kapu; brzi, profesionalni, ljubazni... nemam loše riječi za njih. Cijena svega je u mom slučaju za 8 Mbps/768 kbps 170 kn + troškovi poziva. U svakom slučaju ne možeš fulati sa Amisom.

Offline manjamax

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #129 u: Prosinac 23, 2013, 12:23:53 »
Speedtest.net by Ookla - My Results
Prije je bilo 9.5 mbps,a sada 8 mbps.  cry1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #130 u: Siječanj 14, 2014, 20:34:20 »
Zovem tcom i kažu da je sve uredu...
Nema nikakvih problema kaže... Sve je super kaže...
Tako me peru živci da bi modem mogao završit u zidu...


Offline radici

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #131 u: Siječanj 14, 2014, 21:36:56 »
da te utješim za omiljeni na kurac kom-u zadnja 2,3 tjedna





ma mislim-glavno da ja plaćam na vrijeme,a ostalo,ma šta se bunimo,pa radi kad radi,kad ne radi,ima da šutimo i plaćamo
e da nas ebo kom cry1 dsmoker

e da ,a najbolje od svega kad je test gotov-vi ste na tukomi croatia?
plus reklame,mislim kupi,ugovori ,potpišiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i popuši ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2014, 21:38:58 od radici »

Offline DogZy

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #132 u: Siječanj 14, 2014, 21:50:19 »
Probaj kliknuti na tu sliku "are you on T-com Croatia"i otvorit ce ti se anketa. dsmoker

Eh, ovo stvarno jos nisam vidio, ovakad download i upload. Treba ih zvati i zvati, tehnicku sluzbu i traziti ih da dodju kod tebe i vide u cemu je stvar. Moguce je i da je neka cijev, kabel, stavec, pukao, pa je to razlog. Sto prije to napravite, znam da jeste ali ono....
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #133 u: Siječanj 14, 2014, 21:52:33 »
0800 9000

Moj omiljeni broj. cer1njo

Offline Punisher

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #134 u: Siječanj 14, 2014, 21:58:03 »
Ovo je moje, ne žalim se, ali sve bi dao da nam ubace veći upload ovo je kriminal kolko im para dajemo -.-