Autor Tema: Brzina Interneta  (Posjeta: 113266 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #45 u: Ožujak 23, 2012, 16:36:41 »
Men je brzina skidanja, 200 kbs, inače trebala bi mi brzina bit 450-500 kbs, ali sam daleko od centrale pa mi veza puca na toj brzini, pa su mi morali spustit na 200 kbs (T-Com).

Iskreno se nadam da si nešto poduzeo oko toga.

Nemam šta poduzet, ne isplati mi se prelazit i na drugog operatera jer sve ide preko iste centrale, pa bi i kod njih morao prepolovit brzinu.

Offline Thergothon

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #46 u: Ožujak 23, 2012, 19:23:55 »
Men je brzina skidanja, 200 kbs, inače trebala bi mi brzina bit 450-500 kbs, ali sam daleko od centrale pa mi veza puca na toj brzini, pa su mi morali spustit na 200 kbs (T-Com).

Iskreno se nadam da si nešto poduzeo oko toga.

Nemam šta poduzet, ne isplati mi se prelazit i na drugog operatera jer sve ide preko iste centrale, pa bi i kod njih morao prepolovit brzinu.

Imas itekak, ovo za brzinu su ti price za malu djecu. Nemoj sve vjerovati tehnicarima koji te na finjak zele odjebati i zaraditi svoju placu preko otklonjenog kvara koji nije otklonjen!
Imam i previse iskustva s njima pa znam o cemu se radi. Ponekad se moras ponasati ko zadnji gad i biti uporan ako zelis da ti rijese stvarni problem.

Offline Cole™

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #47 u: Ožujak 23, 2012, 20:52:36 »
Potpis - to tak je.  kadt1kažem
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #48 u: Ožujak 23, 2012, 21:03:25 »
Riješenje mog problema je sljedeće, stavit bombe oko pojasa, dva uzija u ruke i zaletit se s autom u T Com i prijetit im i dobio bi besplatan internet.

Offline DogZy

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #49 u: Ožujak 23, 2012, 21:05:11 »
Dobio bi optiku do kraja života za sebe i tvoje prijatelje iz Kirgistana cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #50 u: Ožujak 23, 2012, 21:08:30 »
Puno jednostavnije je, zovi sluzbu za korisnike 5 puta na dan.
Zaleti se do najblizeg tcom centra, izvrijedjaj ih dobro, zaprijeti prekidom ugovora itd.
Mozda ni to ne rijesi tvoj problem, ali barem da se banda trgne i da nekaj pokusaju.

Offline Praetorian

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #51 u: Ožujak 23, 2012, 21:10:20 »
I nek već jedamut srede tu infrastrukturu, pričam općenito za sve operatere. Ak živiš udaljeno od centrale imaš probleme s internetom i vezom. Ja neznam u šta oni troše silne milijune.

Offline DogZy

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #52 u: Ožujak 23, 2012, 21:11:38 »
Na marke poput ove u Therovom potpisu kadt1kažem
Pravi CroSimRaceri
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #53 u: Ožujak 23, 2012, 21:13:58 »
 cer1njo

Sigurno ne na korisnike, a kolko znam niti ne planiraju tak skoro. Bitno da nekak radi i da korisnici redovito masno placaju racune  fpalm1


Offline Kole

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #54 u: Svibanj 17, 2012, 15:37:10 »
T-com Lopovčineeeeeeeeeeeeeeeeee !
Al ide lijepo od 450-490 kbs.


Offline DogZy

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #55 u: Svibanj 17, 2012, 16:38:03 »
Bogme ti je slab net jaad
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #56 u: Svibanj 17, 2012, 16:39:54 »
Mislio sam se prvo na optimu prebacit al ljudi nekaj kenjaju da se stalno zamrzava i takv epriče.Pa sam htio na Iskon i sad neznam kaj da radim.Im Confused  cry1
Al čudim se svaki download koji ide kroz torrent ide preko 450 kbs-a  thumbs1

Offline ironman104

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #57 u: Svibanj 22, 2012, 19:41:05 »
Bunite se za 4mbs, a ja moram trpjeti niti 2mbs :(  Ovo je jos dobar rezultat, inace varira od 1,50 do 1,90 mbs. Jos nikad nije izmjerio 2 za koliko se i placa...



Kao trebali su doc neki dan mjeriti dal se moze povecat brzina, a smradova od nikud.

Offline maracCK

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #58 u: Svibanj 22, 2012, 20:08:10 »
Bunite se za 4mbs, a ja moram trpjeti niti 2mbs :(  Ovo je jos dobar rezultat, inace varira od 1,50 do 1,90 mbs. Jos nikad nije izmjerio 2 za koliko se i placa...



Kao trebali su doc neki dan mjeriti dal se moze povecat brzina, a smradova od nikud.


otkud si i koji si paket uzeo?
ja namjeravao uzet novi net ali odustao,
frend vozi gt5 i ima novi net al puno veću brzinu od tvoje
PSN ID - marac_gt

Offline ironman104

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #59 u: Svibanj 23, 2012, 21:15:59 »
Bunite se za 4mbs, a ja moram trpjeti niti 2mbs :(  Ovo je jos dobar rezultat, inace varira od 1,50 do 1,90 mbs. Jos nikad nije izmjerio 2 za koliko se i placa...



Kao trebali su doc neki dan mjeriti dal se moze povecat brzina, a smradova od nikud.


otkud si i koji si paket uzeo?
ja namjeravao uzet novi net ali odustao,
frend vozi gt5 i ima novi net al puno veću brzinu od tvoje


Blizina Čakovca. To je onaj paket, flat 2mbs i 1000 free minuta prema fiksnim mrezama.