Autor Tema: Brzina Interneta  (Posjeta: 113576 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #165 u: Veljača 05, 2014, 17:43:07 »
Frend upravo dobio VDSL od Amisa

Speedtest.net by Ookla - My Results

Kad ću ja približno tome  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #166 u: Veljača 05, 2014, 18:44:25 »
je,je-to je amis-kod mene na trešnjevku stigao prije jedno 2 godine i otada čekam da pontonom premoste 2 jebena potoka koja me dijele od njih,doći će jednog lijepog dana,kad će shvatit da je svaki kupac izvor prihoda i onda konkurencija stupa,za sada još uvijek ide,kaj tu nema bar 10 zgrada-ma neisplativo za uć u kvart,malo potrošača

tak pušim ja i ostali u malim kućicama,premalo love za zaradit,ja bih s amisom odmah potpisao na 5 kuki

p.s.

blago tvom frendu thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #167 u: Veljača 05, 2014, 18:50:13 »
On je inače u kući, u Dubravi
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #168 u: Veljača 07, 2014, 17:23:53 »
I tako..... u 3 tjedna 3x zvao (točnije danas je zvao stari jer ja sam previše kulturan  cer1njo ) T-Com zbog brzine interneta. Da podsjetim zahtjev je full jednostavan - tražim povećanje brzine interneta na 5-10 Mbit/sec (to je druga opcija u ponudi). Kao i prošla dva puta dobio sam odbijenicu tj. tada su rekli da će nešto napraviti, ali napravili su moj k....... Razlog je naravno tehničke prirode. Kažu da ću imati brži internet ako budem maknuo (ukinuo) MaxTV opciju. Ali možemo mi imati i satelitsku MaxTV (nemam pojma koji je to k.....), naravno opet potpiši ugovor na 2 godine.
------
Jednostavno mi nije jasno kako u današnje vrijeme T-Com ne može ispuniti moj zahtjev s obziom da sam već imao brži internet (12 Mbit/sec) kod drugog operatera. Nejde mi to u glavu.
Razočaran sam maksimalno i ako sam isšta rekao pozitivno o T-Com, to sada povlačim. Nažalost njihovi smo taoci još kojih godinu i pol, osim ako stari ne popizdi i ne prekine ugovor (no sve ovisi o odšteti).
Još ću danas otići do lokalnog T-Com centra i vidjeti što će mi oni reći, ali ne polažem velike nade.

Offline radici

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #169 u: Veljača 07, 2014, 17:47:24 »
On je inače u kući, u Dubravi

mislim da je amis od tamo i krenuo-sad da lažem prije10,15 il 20 godina

Offline doktor1

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #170 u: Veljača 09, 2014, 15:32:24 »
Jučer sam imao svađu u četri oka sa T-govnom!
Zadnih tri dana mi puca veza nedje 5789543556 puta dnevno i dolazi njihov djelatnik, reže nekek kablove, mjenja avione, kamione i kaže:
"da, vi ovdje nemoežete imati brzinu veću od 6MB govana čega već"
Ja ga pitam, onako prgavo, "Tko je sada tu lud, Vi ili ja?"
On pita:
Zašto?
Ja:
"Pa jebote, (doslvono) kako mi je godinu dana sve radilo besprijekorno, sada vi T-sranje serete, (doslovno) da ja ovdje nemogu imati veću brzinu od 6 sranja, (doslovno)
On:
"Nije moguće da ste imali veću brzinuo od 6 bla bla ikada"
Ja:
"Šta moram u Zagreb zvati jeben šefove da mi se rješi jebeni problem kada ste vi svi toliko reatrdirani?"
On:
"Ma ne, naravno nije ptrebno, ja sam sada nešto napravio i nebi više smjelo pucati i imate brzinu koju plaćate"
Ja:
"Ne plaćam brzinu od 6 jebenih sranja, već DESET!!"
On:
"Tu sam ja nemoćan"
Ja:
"OK, stavite tu brzinu, ali pod obavezom da plaćam najjeftiniji paket"
On:
"To nije moguće, to je prevara"
Ja:
"MATER VAM JEBEM, a to šta ja plaćam jebenih 10, a stavljate mi 6 nije JEBENA prevara"
On:
Javite mi se na ovaj broj ako još jednom pukne veza pa ćemo nešto smislit"
Ja:
"Ajd bok"

Naravno danas u zadnjih tri sata internet mi je radio kakvih 15 minuta....

P.S - ovo jebanje matere se nije odnosilo njemu osobno, jer ipak čovjek samo radi svoj posao, (to sam mu ireko) nego općenito jer sam jebeno isfustriran da meni u 2014 godini zadnjih pet mjseci internet rai kao da sam u jebenom kamenom dobu, a ovi smradovi samo seru i seru i seru sa nekim opravdanjima!!

I neki dan nazovem onaj bespaltni broj i prijavljujme ovo pucanje veze i meni jebeni operater oće prodat mobitel i MAX jebeni TV!!!! I pitam ga: "Pa čovječe zovem te zbog pucanja veze i problema sa internetom, a ti meni uvaljuješ proizvode, pa jesi li ti normalan čovjek?!"

Offline Iceman

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #171 u: Veljača 09, 2014, 15:38:52 »
Stari moj nema tu pomoći, ak si vidio gore moj komentar, isto imam hebenih problema. Pizdim i trpim i čekam dan kada ću ih "poslati u vječna lovišta".
 jaad

Offline Wulf

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #172 u: Veljača 09, 2014, 16:44:35 »
dok znam da ti je teško i da si ljut ko ris, ali... ovo me tak fino nasmijalo e  cer1njo cer1njo cer1njo ave1

Citat:
Ja:
"Ne plaćam brzinu od 6 jebenih sranja, već DESET!!"

hahahahaha ovdje sam se strgo e cer1njo cer1njo :P

Offline the_prodigy

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #173 u: Veljača 09, 2014, 18:46:08 »
Zato i stavljaju promo od 5 Mbit/s do 10 Mbit/s, da se odmah ograde od takvih slučajeva.

Meni je isto smiješno kako momg stricu u kući preko puta moje kao ne mogu povećati brzinu na 10mbita, a ja sam je povećao prije 3-4 godine i sve radi bez problema skupa s MaxTV-om. A on preko puta mene kao ne može, a koristimo isti kabel i istu razvodnu kutiju, ja imam tel. broj xxx-302, a on ima xxx-303.

Smijeh sa T-Comom.
Nedavno sam potpisao ugovor sa H1 i čekam prijenos operatera.
Imao sam kod T-Coma ugovor koji je trebao trajat još 10 mjeseci, a isti paket je kod H1 za 150 kuna jeftiniji!
Znači 10mbita, flat rate i internetTV - kod H1 je 280kn, kod T-Coma sam plaćao 430kn.
Znači da sam ostao kod T-Coma još 10mj. x 150kn = 1.500 kn razlike.

Ovako sam platio T-Comu penale od nekih 190kn za raskid ugovora prije isteka i to mi se opet više isplati nego čekat do kraja i platit 1.500 kn.

Ako ništa drugo, barem im ti penali za raskid nisu skupi, očito ljudi raskidaju ugovore stalno, ali ovo ostalo, katastrofa.
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2014, 18:48:13 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Iceman

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #174 u: Veljača 09, 2014, 19:19:11 »
E da što se tiče plaćanja penala ( u slučaju prekida ugovora), po kojoj se to tarifi računa?

Offline Wulf

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #175 u: Veljača 09, 2014, 19:22:20 »
mislim da ti je pola od pretplate... to si zračunaš s ostalim mjesecima

Offline Iceman

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #176 u: Veljača 09, 2014, 20:24:14 »
Da ali prodigy je platio 190 KN spram 1500 KN koliko mu je ostalo

Offline the_prodigy

Brzina Interneta
« Odgovori #177 u: Veljača 09, 2014, 20:45:24 »
Ne znam tocno po kojoj tarifi ali nije pola od pretplate, ja sam placao neku Max3L tarifu + 10mbita i kostalo me 430kn mjesecno, a tu tarifu mi je neko iz t-coma uvalio preko telefona, sve nesto brzinski kao imaju promidzbenu ponudu bla bla i ja rekao kao pa ajde prebaci. Na kraju sam poludio kad sam vidio.

Znaci da je pola od 430 = 215x 10mj = 2.150 kn penali. A ovih 1500 sto sam spominjao to je bilo u kontekstu koliko bi izgubio da se nisam prebacio na H1 i placao 150kn vise T-Comu.

Uglavnom 2 puta sam provjerio prije nego sam raskinuo ugovor koliko moram platiti penale i oba puta su mi rekli tako oko 190kn, ja ih jos pitam je to mjesecno i oni govore ne, jednokratno. I na zadnjem racunu od T-coma sam tako i dobio, pise stavka raskid ugovorne obveze - oko 190 kn, plus jos neki ostatci jer sam na pola mjeseca raskinuo.

Ustvari lazem, 9 mj. mi je ostalo do kraja ugovora, jer su me iskljucili nakon prva tri mjeseca jer nisam placao racune i onda kad sam dobio opomenu na oko 1.300 kn isti dan sam ih zvao da vidim to za raskid i malo kasnije potpisao za H1.
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2014, 20:48:56 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #178 u: Veljača 09, 2014, 22:39:56 »
daj ti još vidi s njima da te ne sjebu... da su ti rekli krivo a opet po njima ti nisu rekli krivo
nazovi i vidi koliko imaš još nepodmirenih obaveza prema njima jer si raskinuo ugovor, da ti ne bi došo račun ohohoho i da ti ga ne metnu tak... na suho  cer1njo

Offline versus

Odg: Brzina Interneta
« Odgovori #179 u: Veljača 09, 2014, 23:06:49 »
i meni je čudno, da ne bi bilo - 190kn troška plus sva preostala pretplata