Autor Tema: Thrustmaster T300 + sjedalo  (Posjeta: 4399 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luka_C63_AMG

Thrustmaster T300 + sjedalo
« u: Listopad 31, 2017, 08:44:40 »
Prodajem:

Thrustmaster T300 GTE verzija, sa stock pedalama, te dajem uz njega F1 Rim, T500 volan i TH8A mjenjač. Sve je u mint stanju osim T500 volana koji je kupljen već malo oštećen (puknuta plastika odiza, al ne primjeti se i volan 100% funkcionira bez problema). Na pedale i mjenjač su stavljeni original Sparco dijelovi. Prodajem samo u kompletu, bez zamjena.

Cijena 3500 kn

------------------------------------

Sjedalo i konstrukciju za volan FK Automotive. Sjedalo je kao novo, bez oštećenja, na konstrukciji se vide znakovi korištenja (radi namještanja sjedala). Na konstrukciju je dodatno stavljen nosač za mjenjač, ručnu i buttkicker.
Uz sjedalo mogu dodatno ponuditi trkače pojase, hidro ručnu i Buttkicker G2.

Cijena 1000 kn
uz Buttkicker, ručnu i pojase 3000 kn
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline CROKiXi

Odg: Thrustmaster T300 + sjedalo
« Odgovori #1 u: Listopad 31, 2017, 10:53:06 »
Može neka slika svega toga zajedno?
Koliko znam Buttkicker je zapravo subwoofer koji daje vibracije prema zvuku iz igre pa daje bolji osjećaj vožnje?
Ručna je neka homemade ili naručena od nekog ko radi simracing stvari?
Jel možeš usporediti pedale sa nekim boljim modelima ako si vozio?
Hvala  sm1jeh
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Thrustmaster T300 + sjedalo
« Odgovori #2 u: Listopad 31, 2017, 13:23:06 »
Bit će slike kasnije ovaj tjedan (moram prvo sobu pospremit) :)

Buttkicker je kao zatvoreni sub, spaja se direkt na tv putem svog pojačala i na temelju zvuka iz igre vibrira i daje dodatni ugođaj vožnje, najbolje se osjeti kod prolaska po pasici ili kod turiranja automobila.

Ručna je prava hidraulična, može se bez problema koristiti u pravom autu u normalnoj ili rally poziciji. Ja sam dodatno ugradio na nju taster da služi kao tipka na tipkovnici za ručnu. Al pošto je to sve bilo samo digitalno (0 il 1), maknuo sam taster s nje i sad stoji samo na postolju bez funkcije.

Meni su pedale bile oke, jest da je to jedan od slabijih Thrustmasterovih modela pedala, al meni odgovara što su laganije za stiskanje.. a pošto ima samo gas i kočnica, za F1 je dušu dalo. Gore sam stavio original Sparco papučice, pa donekle i izledaju oke. Nisam probao Fanatec modele, pa nemogu usporedit, al od Logitecha su daleko bolje (osobno mišljenje).
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline CROKiXi

Odg: Thrustmaster T300 + sjedalo
« Odgovori #3 u: Listopad 31, 2017, 18:28:15 »
Znaci buttkicker je to sto sam i mislio.
Citao sam nedavno dosta razlicita misljenja oko njega, neki ga hvale, dok neki i nisu bas odusevljeni samom snagom i osjecajem koji daje, a ni cijena nije bas mala..

Rucna znaci nema nikakvu funkciju ili moze biti 0/1 kao i gumb.
Sjecam se da je u RBR-u rucna kocnica u igri bila analogna ko gas i kocnica pa su decki kupovali rucne s softverom nekim za spajanje na PC i imali pravu stvar, ali je bila paprena cijena kolko se sjecam...
Ne znam kakva je stvar s rucnom u novim igrama, al sigurno imaju tu mogucnost.

Ja jedino sto sam vozio dosta da mogu nes rec je DFGT,  ali sam probao g25/27 i g29 pa se odmah na prvu dobije ozbiljniji dojam. Al vjerojatno bi bio zadovolja  s njima jer nisam neki hardcore, imo bi to za gust u slobodno vrijeme i malo s ekipom..

Cekam slike pa se mozda nesto i dogovorimo




Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Thrustmaster T300 + sjedalo
« Odgovori #4 u: Studeni 03, 2017, 10:54:48 »
Evo slika,

















GTE volan je zapakiran u kutiji, on je najmanje korišten, tako da ga nemam na slikama
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: Thrustmaster T300 + sjedalo
« Odgovori #5 u: Studeni 22, 2017, 21:48:28 »
Bump  p1va
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline yellowdwarf

Odg: Thrustmaster T300 + sjedalo
« Odgovori #6 u: Ožujak 20, 2018, 09:43:00 »
Da li se još prodaje Buttkicker Gamer 2?