Racing periferija > Racing periferija

Pomoć kod odabira

(1/10) > >>

MaliceInflames:
Evo ovako , znaci pruzena mi je prilika da si sredim prostor za sim racing, igrao bi na PS4 F1 2017 i Gran Turismo i Dirt Rally, e sad od volana mi se nekako najvise sviđa Thrustmaster T300 RS i GT verzije, one malo skuplje od RS sa 3 pedale a ne ona gran turismo za 700 eura, a za postolja sam gledao narucivanje iz njemacke s 50 eura poštarine i ukljuceno je sjedalo u to,

E sad moje pitanje je kak to sve dobro istražiti, gdje kupiti, od kud naručiti, buđet mi je nekih 5.000kn do 6.000kn za sve ukupno, nisam prije vozio na volan ozbiljnije, jedino sam imao neki logitech za ps2 davno, RS kolko vidim u santa domenici je 3.000kn a u engleskoj 200 funti ,znaci nekih 1400kn... al možda bi rađe 3 pedale, svi savjeti su dobrodošli kak da si slozim najbolje a ne da napravim neku grešku

hendrix:
Evo ti moje preporuke sta bi si ja uzeo s tim budjetom.

Thrustmaster T300 Ferrari 599 Alcantara Wheel - 338€ (2550 kn) trenutno + postarina (vj nekih 20-30€)

Thrustmaster - T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition: Amazon.fr: Informatique

GT Omega Pro Racing seat - 330£ - 2895 kn (sa codom popusta MODDEDUK i postarina u HR)

GT Omega Pro Racing Simulator Basic - RS6 Seat

Ukupno 2550kn + 2895kn = +/- 5445 kn a imas jedno od najboljih i kvalitenijih stvari u tom rangu.  p1va

MaliceInflames:
puno hvala na odgovoru, mogu ti reci da mi se iznimno sviđa odabir te mi se taj volan upravo popeo na prvo mjesto, i fan sam ferrarija, malo bi mi tesko bilo oboje odjednom iskeširat , najviše bi mi pasalo u 3 rate, al mozda cu onda prvo uzet volan pa kad skupim novce onda  i postolje, a do tad kolko je prakticno igrat na monitoru 24 incha wide screen i stolu za pc?

postolje isto kvalitetno izgleda i s dosta opcija za te novce

i mislim da cu morati tv novi kupit a nedavno sam uzeo 109 cm grundig, al onda ne mogu valjda gledat tv s curom ak je ispred setup slozen

hendrix:
Ma normalno. Prvo volan pa onda polako ostalo. Ima jeftinijih opcija, al kad vec se uzima tako nesto ja uvijek radje biram malo skuplje i kvalitetnije koje ce potrajat i koje ce iz prve bit to. Ja sam u pocetcima stavljao volan bez FFB i na dasku za peglanje   cer1njo

Ovu stolicu ti preporucam jer ju mozes micat, spustat i stelat + dobijes i plocu za tastaturu ako igras na PC te drzace za case i zvucnike - sta ti treba vise?  Svakako bolje nego one fiksne skoljke u kojima vjerojatno nece biti toliko udobno.

MaliceInflames:
slazem se, zato i ja gledam da uzmem kvalitetniji volan a opet ne neki hardcore, ovaj bi me trebao par godina posluzit kolko cu stici igrati a kasnije ce biti vremena i za bolje stvari ako me volja ne pusti, mislim da cu si spojit ps4 na monitor i tak voziti dok ne narucim sjedalo,

a kak ide narucivanje prek amazona, nikad jos nisam, inace koristim ebay vecinom, mogu preko paypala? i dal imaju navest shipping ili to kasnije racunaju, i ne kuzim nist jer je na francuskom...

i koje još stvari mogu uzet da bude cim realisticnije, mislio sam uzet i dodatak za formulu ferrari volan

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju