Autor Tema: The Witcher 2  (Posjeta: 25882 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #15 u: Travanj 02, 2012, 16:43:20 »
Tako bi trebalo biti, bilo je i za prv Witcher tako. Nego ne znam zašto nije ako imaš original, a ako nemaš, ne znam kako bi i patchalo automatski
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #16 u: Travanj 02, 2012, 16:47:38 »
Tako bi trebalo biti, bilo je i za prv Witcher tako. Nego ne znam zašto nije ako imaš original, a ako nemaš, ne znam kako bi i patchalo automatski

I dok nisam imao original je patchao automatski jer su makli zaštitu....

A sada je original pa nije stavio patch.....  hmm
______________

Jedva čekam da odigram ovu igru! Neznam dali ću izdržat do 17. Čini mi se da ću krenut, danas pošto su se planovi promjenili..........

Offline Cole™

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #17 u: Travanj 02, 2012, 17:59:19 »
Upravo danas počeo originalni Witcher tako da će se ovo igrat u obliku EE-na  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #18 u: Travanj 02, 2012, 19:51:16 »
@dok - a ne znam što da kažem. No pričekaj onda da dođe i taj EE, jer 2.0 nije EE koliko znam, ili ako je, onda je EE već prije mjesec dana ili više izašao za PC jer ja sam igrao 2.0 verziju, tj meni se patchala na nju.

@Cole - tebi je ovo ako se dobro sjećam prvi susret sa Witcherom, tj nisi igrao prije nijedan? Ako je tako, pripremi se za nešto posebno  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #19 u: Travanj 02, 2012, 22:32:48 »
Niti ja ga jos nisam odigral jer mi pod hitno treba jaci PC  fpalm1
Nabavljam odmah prvi dan dok dodje za X360 u nadi da ga nece upropastiti.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #20 u: Travanj 03, 2012, 13:41:14 »
The Witcher 2 [PEGI 18] - Story Trailer 2

__________________

Stariji, ali zanimljivo šta se tiče EE čiji će sadržaj za PC verziju biti besplatan - potvrđeno od strane CD Projecta!

The Witcher 2 Enhanced Edition Developer Diary 2: New Elements - Cinematics
« Zadnja izmjena: Travanj 03, 2012, 13:44:18 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #21 u: Travanj 03, 2012, 16:34:28 »
Predobar ovaj story trailer  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #22 u: Travanj 03, 2012, 16:43:31 »
Šta je sve dodano/ispravljeno u EE


Offline Praetorian

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #23 u: Travanj 03, 2012, 16:44:58 »
A hoće li taj EE patch povećat zahtjeve za igru?

Offline doktor1

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #24 u: Travanj 03, 2012, 16:46:49 »
Ne vidim razloga za takvo nešto.

Offline Praetorian

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #25 u: Travanj 03, 2012, 16:51:28 »
Pitam zato što je u Witcheru 1 EE patch popravio grafiku dosta, a vjerojatno i zahtjeve podigao.

I zašto uopće zovu patch EE, dosta je patch.

Offline doktor1

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #26 u: Travanj 03, 2012, 17:03:39 »
EE izlazi za Xbox pa tako i zovu ovaj LDC - EE. Jer dodaje sve stvari iz te verzije za konzolu.

Offline Luckyluke

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #27 u: Travanj 03, 2012, 17:47:21 »
@Cole - tebi je ovo ako se dobro sjećam prvi susret sa Witcherom, tj nisi igrao prije nijedan? Ako je tako, pripremi se za nešto posebno  shy1
Ooo da, još se sjećam kad sam ga prvi put igrao krajem 2008. Neponovljivo iskustvo...
TW2 je svakako kvalitetan naslov i cijenim brigu CD Projekta o igračima, ali ruku na srce, par koplja iza prethodnika.
Kažem neponovljivo jer znam da takav RPG više neće ugledati svjetlo dana.

TW1 je bio old-school RPG kao npr. Neverwinter Nights serijal, ako razumijete što želim reći, a takvi RPG-i kao da su "zastarjeli" u današnje, tj. tako se smatraju, čini mi se.

TW2 kao da je izgubio identitet, želeći se afirmirati u društvo modernih RPG-ova kao što su TES, Fallout i sl.,
približiti serijal široj publici takorečeno.
A složit ćete se vjerojatno da je TW potpuno drukčije iskustvo od gorespomenutih igara. Takav sam barem ja dojam stekao igrajući ga.

Atmosfere između dvice i jedinice su u totalnom kontrastu - dok se u prvom gradila tmurna, sumorna atmosfera,
u dvojci čista suprotnost - kao u nekoj bajci, što mi ne ide ruku pod ruku kad se radi o ovom serijalu.

TW1 je bio punokrvni PC naslov, dok je TW2 iako još uvijek eksluziva unaprijed pripremljen za lansiranje na konzole što se najbolje uočava u borbi, inventoriju, journalu itd.

...

Ne bih sad išao naširoko oko svakog segmenta igre jer nemam vremena za to, ali mislim da ćeš ti, Shimmy, najbolje shvatiti o čemu to drobim.
TW1 i TW2 su kao dva različita svijeta, oboje odlične igre ali s velikim razlikama između. Sad kako se kom svide te promjene...

Baš me zanima Coletov komentar na ovo kad zaigra oba dijela...

Offline Cole™

Odg: The Witcher 2
« Odgovori #28 u: Travanj 03, 2012, 17:51:07 »
Ajde budem se osvrnuo na obje, ali kada će to biti to sam bog zna...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Witcher 2
« Odgovori #29 u: Travanj 03, 2012, 20:50:12 »
luckyluke - potpis na svaku rečenu riječ  hug1

Točno si pogodio bit Witchera jedinica, odn razlike između dva dijela. I meni isto je jedinica puno bolja, kao i jednom frendu koji je malo prije mene odigrao dvojku, no i jedinicu je prvi put tek nedavno na moju preporuku, tako da je njemu još jedinica u friškom sjećanju bila.
Atmosfera, inventory, borba, lokacije, ne znam, sve je rulalo i bilo jedinstveno u prvim dijelu, i meni ono najbitnije od svega - glazba. Do danas mi jedan od najboljih soundtracka neke igre, dok se evo, mjesec dana nakon odigravanja, ne mogu na pamet sjetiti jedne jedine melodije iz dvojke  cry1

(čime ne želim reći da dvojka ima lošu muziku, naprotiv, ali nije tako pamtljiva ni posebna kao ona iz jedinice, odn kad sam igrao znam da me podsjećala na razne teme iz filmova i to prvenstveno LOTR i American Beauty (ne pitajte  ;D), dok je jedinica imala nešto zaista originalno, i da, depresivno)


Mislim...

The Witcher Soundtrack - The Dike


jebemu, plakaat ću od nostalgije i divote  cry1

Mislim da ću u jako skoroj budućnosti ponovno zaigrati ovo remek djelo i osobno mi među 3 najbolje igre na PC-u ikad (pored nje Mass Effect i Gothic - da, vidi se koji mi je najdraži žanr ;D)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.