Autor Tema: Hrvatska Nogometna Reprezentacija  (Posjeta: 75903 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bartul_9

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #135 u: Studeni 13, 2017, 23:35:44 »
Bolje da ih nema, sta ce mi.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #136 u: Studeni 13, 2017, 23:39:31 »
I meni je žao Legende Buffona...  cry1 cry1 A inače sam zamrzio Talijane preko ljeta, znači ipak jedan plus.  ;D

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #137 u: Studeni 14, 2017, 12:49:12 »
Zbog ovog sam htio da Italija ne ispadne, nije čovjek to zaslužio.


Offline blowfish

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #138 u: Studeni 14, 2017, 13:02:02 »
Buffon i De Rossi su ionako jedino što još cijenim u toj Italiji. Ostalo je hrpa panjeva (Sa iznimkom Verratija i Insignea, bar igrački) koja nije dostojna nositi dres jedne tako kultne reprezentacije.

Kad vidim da im u napadu igraju Zaza, Gabiadini i Immobile, a nekad su imali Del Piera, Inzaghija, Vierija... Nije mi uopće žao što takvu Italiju neću gledati na svjetskom.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #139 u: Studeni 14, 2017, 14:06:26 »
O čemu pričaš ? Pa Zaza i Immobile igraju odlično u zadnje vrijeme. Ok, za ovog Gabiadinija nikad nisam čuo. Morao je stavit Insignea prije njega. A to da Italija igrački nije dobra ?
Buffon, Chielini, Darmian, Barzaghli, Bonucci, Candreva, Jorginho, Marchisio, Bernardeschi, El Shaarawy, Veratti, Eder, Belloti...
pa to su sve veliki igrači koji igraju u top klubovima. Kak možeš reći da oni ne valjaju ?
Problem im je očajan trener koji ne zna takve igrače iskoristit.

Offline blowfish

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #140 u: Studeni 14, 2017, 14:28:06 »
Ove godine igraju solidno jer igraju u momčadima koje su nedovoljno dobre da privuku igrače bolje od njih, ali opet solidne i imaju neke rezultate. Zaza je čisti sidraš bez tehnike i u nijednom malo "modernijem" sustavu se ne bi uklapao, a kvalitetom opet nije dovoljno dobar za momčadi u koje stilom i paše, tipa Atletico ili Juve.

Immobile je čak i solidan napadač, ali opet užasno nekonzistentan što je i pokazao u Dortmundu i Sevilli. Za godinu dana kad/ako Lazio i Valencia ne budu imali iznadprosječnu sezonu kao što im je ova, njih dvojica sigurno nisu ti koji će napraviti prevagu. Nisu sad Ilija Sivonjić, ali su skroz prosječni napadači.

A od ovih koje si nabrojio, trenutno su jedino Chielini, Barzaghli, Bonucci i Verrati vrhunski igrači, uz to što ni ova defanzivna trojka neće zauvijek igrati. Belloti će vjerojatno postati top igrač, ali trenutno to nije, dok su ovi ostali čisti prosjek. I to na trenutnoj sceni, a da ne govorim tek u usporedbi sa prijašnjim talijanskim generacijama sa Pirlom, Del Pierom, De Rossijem u primeu... Mogu ti sad nabrojiti 10 reprezentacija koje su igrački kvalitetnije od njih.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #141 u: Studeni 14, 2017, 14:38:18 »
Da, slažem se, nije to više ona Italija 2006. niti se može uspoređivati, jer je to bio svemirski brod od reprezentacije. Ovo je po meni sasvim solidna Italija koja da je dobro vođena sigurno bila na SP-u. Tu itekako ima igrača koji imaju što za reći na velikim turnirima zato mi je žao da ih neću vidjeti. Da ne govorim da je ovo Italiji prvi puta nakon 1958. da neće biti na SP-u. Postalo je pod normalno da oni tamo budu. Recimo mogao bi se složit da si rekao da u Nizozemskoj igraju hrpa panjeva jer su se jako srozali u posljednjih 10 godina. I fakat ne zaslužuju ići na SP. Osim Depaya, Wijnalduma i Strootmana tamo nema ništa posebno.

Offline blowfish

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #142 u: Studeni 14, 2017, 14:50:04 »
Ma ja ni ne uspoređujem njih samo sa tim zlatnim generacijama, već ih generalno ne vidim kao neki bitan faktor u današnjem nogometu. Ni klupski ni reprezentativno. Oni i Nizozemska, nekad velesile a danas nogometna prošlost. Ovim tempom će proći još puno godina dok se ne vrate u vrh.

Da su se mogli plasirat, nema sumnje - ima i lošijih repki na prvenstvu, no generalno žive na staroj slavi i nikako se ne mogu složit da imaju dobru ekipu. I da su prošli, dogurali bi do osmine maksimalno. Ljudi vide El Sharawyja koji je nekad bio potencijal i misle da će on spasit Italiju, a lik glumi klauna zadnjih 5 godina.

Nije njima samo trener problem (iako se slažem da je retard), to je cijeli taj zaostali i korumpirani sustav koji nema nikakve tendencije promjenama i napretku. Propadaju već godinama, i na ligaškoj i na reprezentativnoj razini. Nekad najbolja liga svijeta, danas gora od Francuske i Portugala. Svaka čast iznimkama kao Napoli i Roma koji kvalitetno rade i igraju odličan nogomet.

Nogomet ide naprijed. Kad vidim kako radi jedna Belgija, kako se Francuska nakon krize fenomenalno oporavila, Njemačku kako kvalitetno radi s mladima... Italija ni ne zaslužuje plasman.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #143 u: Veljača 17, 2018, 13:18:44 »
Meni su jebeni!!! Pogotovo full bijela varijanta i ova plava s bijelim hlačama i ponovno bijelim štucnama!

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #144 u: Veljača 17, 2018, 16:58:56 »
Sviđaju mi se. Malo bacaju na one iz 98. Po stilu kockica. Lajkam.

Offline Cole™

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #145 u: Veljača 17, 2018, 17:01:33 »
Fan made, Fan design.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #146 u: Veljača 17, 2018, 17:40:10 »
E jbg, bas su dobri
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #147 u: Veljača 17, 2018, 17:43:11 »
Meni su baš savršeni, ova plava komba mi je najbolja do sad, šteta.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #148 u: Lipanj 03, 2018, 15:30:23 »
O hvala bogu, nema danas u prvih 11 Mandžukića, Strinića nit Pivarića. Imam osjećaj da ćemo ih dobit.


Offline Hrv4tin4

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #149 u: Lipanj 03, 2018, 15:55:29 »
Dobro je što ih nema, al kad sam vidio napredni HRT koji je izbacio formacije na ekranu...

Znači doslovno bez ičega u pozadini sve velika bijela slova... Pa nismo u '85 pa da se tako prikazuju formacije...

Vidjet ćemo kako će bit, no čim vidim Michael Oliver-a mrak mi padne na oči i bojim se da će biti svega sa suđenjem (bez obzira na prijateljsku utakmicu)