Autor Tema: Hrvatska Nogometna Reprezentacija  (Posjeta: 77346 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #60 u: Listopad 12, 2014, 15:45:39 »
Hvala bogu da je otišao. Da je kojim slučajem ostao, Kovač kakav je glupan, bi ga još tu i tamo stavljao u sastav. Ne znam šta je taj lik očekivao pokraj Rebića, Mandžukića i Kramarića.

A za tekmu jučerašnju... nisam gledao, ali ako smo igrali onako kao protiv Malte onda je to jad i bijeda. Ja se ne sjećam kad sam zadnji put gledao neki lijep nogomet Hrvatske. Ja sam još od SP-a govorio da kurcu ne vrijedimo, ali sam ispao neznalica i neupućen, jel tako ? Ajde, bar je još rezultat na našoj strani, kad nemamo igru ali neka se nakupi par loših rezultata i leti Kovač pa - pa. Gledajući po klubovima u koji igraju - nikad nismo imali bolje igrače, a ovako kako igraju u repki je fakat razočaravajuće.
Ma nikak smo igrali, žali bože.

Offline Cole™

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #61 u: Listopad 12, 2014, 20:25:13 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #62 u: Listopad 14, 2014, 17:35:47 »
E ono jučer je na nešto ličilo. Konačno da smo odigrali dva dobra poluvremena, s konstantnim pritiskom i željom za gol. Vezni red u rombu i napad s dva igrača se pokazao kao dobra formaciju koju mi možemo igrat. Sviđa mi se da više pokušavamo prijetiti po sredini, nego ići samo na bekove. Imamo igrače za to i ne znam čemu to besmisleno forsiranje Srne stalno. Perišić i Kramarić su odigrali odličnu partiju, i nadam se da će potonji postati standardan u prvih 11 jer stvarno zaslužuje. Točno nam treba jedan igrač koji može nešto s loptom napravit u napadu. Šteta za Kovačića, igrao je vrlo dobro do ozljede, nadam se da nije nešto ozbiljno i da će brzo vratiti.

S druge strane, nije Azerbajdžan neki atraktivan protivnik da bi na njemu gradili neki veliki optimizam, ali svakako veseli da stvari sjedaju na svoje mjesto i nadam se da ćemo i ovako igrati protiv Italije za mjesec dana.

Offline DogZy

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #63 u: Listopad 14, 2014, 19:39:11 »
 thumbs1

Italija je odigrala 2:1 s Azercima, spasili su se u zadnjim minutama, klasično talijanski način.

Šteta za ove mlade, ne gledam utakmicu ali čujem na radiju novinare kako loše igraju i nisu angažirani.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #64 u: Listopad 14, 2014, 19:46:26 »
Nadam se samo da smo otkrili svoju pravu igru i da je to bila formula kako dalje, jer igru nismo imali godinama i samo nam je ona falila.
Imamo individualnu kvalitetu, zajedništvo i sve što ide uz napaljenje, trebala je samo ta igra...
Ono jučer bilo je savršeno. Šteta što mladi danas nisu ni sjena jučerašnjim vatrenima.

Makar je mogao Niko dat klincima Brozu i Kovačića...  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #65 u: Listopad 14, 2014, 21:21:57 »
Kova ozlijeđen, broz odigrao cijelu tekmu :/

Offline gamelaker

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #66 u: Listopad 14, 2014, 21:38:46 »
Super smo bili, nadam se da ćemo nastavit u takvom ritmu.

Offline DogZy

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #67 u: Studeni 16, 2014, 23:03:24 »
Gledao utakmicu.

Mogu reci da su Talijani bili zreli da dozive poraz. Grijesili su u obrani, poklanjali nam lopte no nismo uspjeli iskoristiti jer su pored toliko gresaka ipak pokrili bitno. Imali smo dominaciju ali napad je bio neefikasan. Pranjic katastrofa, za Vinogradar.
Cijelu utakmicu su pokusavali imati cistu sansu za pogodak i kad su to konacno dobili, Perisic fali gol. Ali ne mogu kontra njega, zabio je golcinu.

O ovim primatima s tribina; nemam rijeci.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #68 u: Studeni 16, 2014, 23:12:27 »

Offline Cole™

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #69 u: Studeni 16, 2014, 23:34:50 »
Komentirat ću samo igru. :)

Dečki su ušli s mudima u utakmicu i jako dobro su stajali na terenu.
Šteta što je Kovačić bio malo indisponiran i nije se baš nametnuo u igri. Žao mi je ko pesu one šanse Perišića.
Ima ova Kovačeva hrvatska i glavu i rep. Bit će to dobar posao.

 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #70 u: Studeni 17, 2014, 01:12:52 »
Budimo realni. Ja tebi ti meni dodavanja koja nigdje nisu vodila. Niti jedna izgledna prilike osim Perisiceve na kraju. Talijani puno opasniji u nekim polukontrama i kontrama. Mene bilo strah da neki takav gol ne poberemo. Jer budimo realniji u 3-4 pasa su ponekad bili ispred naseg gola (tako je pao i prvi gol). Tekma zanimljiva prvih 20 min, ostalo za zaborav. Kovacic i Rakitic jedini vukli nesto, al kome dat loptu kad Mandzo i Ola stajali u korneru?

Na kraju rezultat realan, iako Italija jako slaba i ovo su stvarno trebali iskoristit.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #71 u: Ožujak 29, 2015, 23:37:24 »
Vidim nitko ne komentira jučerašnju pobjedu.
Ali kužim vas. Stanje u i oko hrvatskog nogometa je u kolapsu već godinama i po svemu sudeći ništa se neće promijeniti.
No ajmo malo u vedrijem tonu...

Skidam kapu, odnosno to mu je i posao - Niko Kovač nije zadovoljan!
Ajde da i ja to dočekam nakon desetak godina i Ćire Blaževića, da još jedan trener nije zadovoljan za razliku od klaunova Jurčića, Ivankovića, Bilića, Osima, Kranjčara i sličnih.
Treba biti samokritičan UVIJEK. Ne samo kada su porazi i loši rezultati u pitanju. Ono jučer je bilo dobro u nekim segmentima, ali u drugim katastrofa.

Rezultat je lako mogao otić na 3:3 na kraju ili još ranije u nekom trećem nepoznatom smjeru.
Vida je pokazao dobre strane, ali generalno obrana u bilo kojem sastavu je jednostavno loša, taktički nedisciplinirana i najgore - zbunjena.
Manđo van forme nažalost i nadam se da ga Torres neće istisnuti iz jedanaest prvotimaca španjolskog prvaka.

Lijepi golovi i dosta dobar period dobre igre ukazuju na pomak i na napredak, no još je to daleko od one jake hrvatske kakve smo je zadnjih godina znali gledat na europskim prvenstvima.
Najveći dobitak unazad ohoho vremena mi je Šubašić. Počinje branit jednako dobro u hrvatskom dresu, kao što to radi u Monacu. Odlično!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #72 u: Ožujak 30, 2015, 00:03:15 »
So much agree.

Bio jucer na utakmici i prvo poluvrijeme je bilo ustipni me da nezaspem, osim gola i jos jednog suta Broza nista se nije dogadalo i bili smo ultra spori.

Rakitic je valjda bio najgori covjek na terenu, ne znam s obzirom koliko nam vrijedi vezna linija lopta se krece uzasno sporo.

Kovac je dobro rekao poslije tekme, odigrali su nedisciplinirano ali im je ulazilo sve sto su opucali. Moje najvece iznenadenje na terenu dok sam gledao je broz, izgledao je jako sigurno na lopti u obje faze igre te je postidio Raketu dobrano. Vida je bio jako dobar na moje iznenadenje al je Carli bio uzasan, takve pocetnicke greske jedan iskusni stoper jednostavno ne smije raditi.

A najvise sam oduaevljen Subom, siguran kod ispucavanja i u obranama, definitvno imamo odlicnog vratara i to nam puno znaci, jos zalim nekad sto nije branio u Brazilu.

Offline doktor1

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #73 u: Rujan 09, 2015, 09:48:06 »
Mamić je od ovoga napravio svoj Dinamo 2!
Sada Čačića za izbornika... Iako slažem se, ako su mogli stavit Štimca i Kovača sa skoro nikakvim iskustvom u vođenju ičega ne vidim zašto ne Čačića... Ali opet...

Ja se nadam da se nećemo kvalificirat na euro, ni sljedeće svjetsko itd...
Doslovno me zaboli kikiriki za reprezentacju!

Rađe bi da Ferrari osvoji naslov u F1 nego da se kvalificiramo na išta više...
Zgadilo mi se to...
Već godinama nemamo apsolutno nikakve igre, ništa, nada, zero, užas...

Prije smo išli u kafić ili kod prijatelja pogledat  tekme uz pivkanu i razglabat o tome di je krenulo krivo ili pošlo dobro, ali ovo sada je smijurija, a znam da nisam jedini. Mnogi oko mene su doslovno napravili odjeb od ovog Putujućeg Cirkusa Zdravka Mamića i karikature Davora ŠukeraTM.

Offline Iceman

Odg: Hrvatska Nogometna Reprezentacija
« Odgovori #74 u: Rujan 09, 2015, 10:54:11 »
Ja sam spavao kada su naši igrali tekme protiv Azerbajdžana i Norveške. Nije mi se dalo gledati ono što je trebalo biti dobiveno. Slabo pratim naš nogomet i doslovno me boli kikiriki za njega.
ALI.... treba gledati mlade momke u našoj košarkaškoj repki.  thumbs1