Virtual Racing > Racing filozofija

CSR bira racing igru 2017. godine

(1/4) > >>

Cole™:
CSR bira racing igru 2017. godine



Svake godine, pa i ove CSR zajednica bira racing igru godine! Svake godine do sada sklapali smo listu svih igara koje su ušle u konkurenciju, a ove godine učinit ćemo iznimku i iznimno kvalitetnu racing godinu, jednu od najboljih ikad za žanr svest ćemo samo na izbor šest igara koje su obilježile 2017. godinu. Svaki član može dat samo jedan glas, a na kraju godine izabrat ćemo glasovanjem CSR igru 2017. godine. Razlog zašto je lista definirana na samo šest racing igara je taj, jer ostale definitivno nemogu uć u nikakvu borbu sa ovim igrama, a svaka od ovih igara u izboru je vrlo vjerojatno najbolja u svome serijalu. Na Vama je da svoj glas ostavite za svog favorita, a komentare  o svome glasu možete obrazložit u postu.

the_prodigy:
A sta cu, tipovao sam na Pcars 2

- Dirt 4 je sasvim solidan, kompletniji od Dirt Rallya ali mi je Dirt Rally bio drazi, pa cak mislim da mi je FFB bio bolji. Kod D4 me zivcira sto u custom modovima nisu otkljucani svi auti nego ih se dosta mora kupiti kroz karijeru. To mi je veliki turn off bio jer nema nijednog RWD auta otkljucanog, a inace me karijere ne privlace i izbjegavam ih.

- Gran Turismo, nemam PS

- F1 2017, probao, solidno izgleda, solidan FFB, ali nedovoljno dobar da me zadrzi na duze vrijeme. Kad se zazelim formula onda palim RF2, AC itd

- Forza 7, probao, nemam FFB u volanu. Bilo je kao nekih naznaka da ce se to popraviti ali nista jos uvijek. Inace koliko sam probao - top grafika, menu i prezentacija takodjer iako se vidi se da je za konzole, AI osrednji, uzasno dug loading. A bez FFB-a nemogu tu nista

- Pcars2, dobar FFB, dobar support za periferiju opcenito, dosta autiju, staza, razni tereni, malo rallyja, malo formula, svega u jednom, sve ono sto sam trazio nasao sam tu

- WRC 7, los support za volane i postavke ostalih stvari, FFB generican, Dirt 4 je tu puno bolji

Tako da mi na kraju od svega navedenog ostaje samo PCars2.

Cole™:
Još da i ostali obrazlože svoje glasove. :)

blowfish:
Ja sam glasal za Gran Turismo jer mi je bolji od F1. Drugo niš nisam igrao :)

Jebiga, mislim da su rijetki igrali sve, pa čak i više od 2-3 naslova da bi bili adekvatni glasati  hmm

Cole™:
Ja sam igral baš sve.  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju