Autor Tema: NHL 18  (Posjeta: 4468 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: NHL 18
« Odgovori #15 u: Veljača 05, 2018, 20:19:16 »
Koga ja jebem, ne pratim ništ od sporta, samo na NHL-u povremenu tablice pogledam u zadnjih 5 godina. cer1njo

Kak god bilo - hokej je bar svetski, a ne dok je svetsko prvenstvo FRA, CRO, SLO. cer1njo

Al da, rukomet mi je užasno nezanimljiv sport. ;D

Sim se bar zbiju ak je već dosadnije malo. cer1njo

Offline Punisher

Odg: NHL 18
« Odgovori #16 u: Veljača 05, 2018, 20:28:35 »
Ma prcam malo. Hokej je men super.

Offline ManTheRamparts

Odg: NHL 18
« Odgovori #17 u: Veljača 05, 2018, 20:29:20 »
Znam da se zajebavamo. Hokej rula. hug1

Offline ManTheRamparts

Odg: NHL 18
« Odgovori #18 u: Veljača 05, 2018, 23:43:01 »
Odigral sam danas još tekme protiv Montreala i Philadelphie. Montreal je bil JAKO gadan, skoro sam izgubil, 4-3 je završilo za mene. Tvrda utakmica, ali ak ništ drugo, nabil sam ih pošteno, jednoga sam uspel ozljediti. Baš sam se ful zaletaval u njih.  cer1njo



Philadelphia pak je bila smeh. U 2. trećini sam vodil 6-0, onda je zamenil golmana jer je ovaj bil fakat očajan. Tu su se malo probudili, čak su došli na 7-4, al sam im onda još spizdil 2 komada za konačnih 9-4. Koivu je konačno imal hat-trick. ;D



! No longer available


Protiv njih sam isto imal puno hitova. U te zadnje 2 tekme sam najagresivnije igral do sad.

! No longer available


S te dve pobjede sam dobro napredoval na tablici i ova tekma protiv Philya mi je digla gol razliku solidno.



(Cole, ak ti se da otvori temu da se premjeste postovi - meni se sad ne da, al ak ne otvoriš ti, budem sutra)

Offline Cole™

Odg: NHL 18
« Odgovori #19 u: Veljača 06, 2018, 00:07:29 »
Igra izgleda jaaaaako loše.
Barem meni pored jednog NBA i FIFE.
Al vjerujem da se super igra.

Neznam zašto 2K odjebava NHL, brutalno rade NBA i NFL igre...
A kad smo kod grafike istih; jebanje mamica...







CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: NHL 18
« Odgovori #20 u: Veljača 06, 2018, 00:18:16 »
Ma zgleda to dost bolje ovak u živo, Xbox snimanje ubije kvalitetu ful i smanji frame rate na 30. Istina, da je na Frostbiteu zgledalo bi odlično. Al općenito vjerujem da NHL ima manji budžet od npr. FIFE ili NBA, s obzirom da nije tolko popularan sport. Makar, na momente recimo replayi znaju zgledati ful blizu stvarnom prenosu, al publika baš nije najdetaljnija i igrači su li-la napravljeni, ovisi.

Prezentacija je za 10/10 meni, baš ko da gledaš NHL tekmu (a nagledal sam ih se svojevremeno ohohoho).

Super mi je mod Threes, kaj se igra 3vs3. Arkadnije, s maskotama se more igrati, ima posebnu karijeru kaj ideš s svojim klubom. Kak napreduješ i pobjeđuješ, po putu otimaš drugim klubovima igrače koje hoćeš, dresove, maskote... Kul je.

Ono kaj mi zasad najviše smeta, AI do sad nisam videl da je dobil penalty, nisam nijedanput imal power play.

Tenks na temi. hug1