Off-topic > Muzika, filmovi i serije

The Wire

(1/17) > >>

blowfish:
Jednom prije par godina sam skoro započeo gledanje serije, no ispravio sam nepravdu i napokon počeo...



Dovoljno je samo guglat o seriji, da bi ste shvatili da svi bruje, kako je The Wire, najbolja i najkvalitetnija TV serija ikad snimljena...





The Wire, par mjesta prazno, pa sve ostalo.
Najdraža i najkvalitetnija serija koju sam gledao.
Da je nisam prije par mjeseci pogledao opet, sad bi me tvoj post sigurno natjerao na to  kava1

Cole™:
Odem spavat sinoć oko 12 i probudim se pišat oko tri i dok sam išao u krevet cijelo vrijeme fućkam Omar is comming; naravno da sam odjebao spavanje i nastavio seriju do kraja prve sezone....  ;D

Moraš vjerovat činjenici da je mnogima ovo najbolja serija koja se ikad vrtjela na TV ekranima. Drago mi je da je gledam s ovolikim zaostatkom. Od jučer posljepodne pogledao sam osam sati serije. Isprva sam mislio kako mi neće pasat playtime od sat vremena, no prevario sam se. Tih sat vremena prođe samo tako. Mislim da ne postoji serija s toliko dijaloga koliko ga ima u žici. Gotovo da nema pet sekundi scene da se ne desi dijalog. Likovi su brutalno dobro napisani i odglumljeni. Već sad su me neki likovi osvojili na prvu. Žica je remek djelo nulte kategorije. A vjerujem kako ide sve ka boljem. Tek sam na prvoj sezoni. Najdraži su mi zasada fantastični Andre Royo kao 'Bubbles', Dominic West je jebena policijska faca kao McNulty te Lawrence Gilliard Jr. kao D'Angelo. Serija ima jako puno likovi i već sad vidim da ću ostat prerano već bez nekih koji su mi dragi. Mislim da će mi serija ići na tron pogledanih serija, čak i više nego Lost i Breaking Bad. Idem gutat dalje ovo obavezno štivo!

Cole™:
I jel trebam reć da sam u 30 sati spavanja i nespavanja pogledao cijelu prvu sezonu, znači 13 sati serije...

Cole™:
S01E12

Nemrem vjerovati da su ova dvojica smaknuli Wallacea.
 cry1 cry1 cry1

blowfish:

--- Citat: Cole™ - Veljača 26, 2018, 08:41:31 ---S01E12

Nemrem vjerovati da su ova dvojica smaknuli Wallacea.
 cry1 cry1 cry1

--- Kraj citata ---

Da, da. I ja sam bio u šoku. Wallace je rulao  cry1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju