Off-topic > Gaming kutak

Shadow Of The Tomb Raider

(1/13) > >>

Cole™:
Sve dosadašnje glasine i infromacije pokazale su se točnima.
Shadow of the Tomb Raider stiže ove godine, a Laru će odvesti na avanturu u Južnu Ameriku.

SHADOW OF THE TOMB RAIDER - Announcement Teaser [4K] - YouTube
Službena najava Shadow of the Tomb Raidera zakazana je za danas popodne.
No, prvi trailer za igru već je pušten u opticaj te ga je prije premijere Tomb Raider filma netko posnimio i podijelio na internetu.
S obzirom da je video sniman mobitelom, kvaliteta nije najbolja, ali je dovoljna da izvučemo nekoliko detalja o samoj igri.
Kad službeni trailer bude objavljen, ovdje ćemo video zamijeniti njime.




--- Citat: ---Dakle, Shadow of the Tomb Raider stiže 14. 09. za PC, PS4 i XBOX. Opisuje se kao napeto finale priče o tome kako je Lara Croft postala “Tomb Raider”. U traileru možemo vidjeti kako Lara bježi kroz gustu džunglu, traže je neki do zuba naoružani tipovi i na kraju dolazi do hrama koji izgleda kao da su ga izgradile Inke, što znači da je igra barem jednim dijelom smještena u Južnoj Americi. Poveznicu s Inkama naslućujemo i kroz logotip igre u kojemu je slovo O dizajnirano u stilu pomrčine sunca, što bi moglo značiti da će Lara ovoga puta možda zaustavljati smak svijeta.
--- Kraj citata ---


Jedva čekam!
Valjalo bi ponovit Rise prije ovog...
Nadam se još dužoj igri...

Luckyluke:
Zanimljivo izgledaju lokacije prema ovome kratkom traileru. Moglo bi to bit super. Baš jučer skinuo Rise i igram ga po prvi put jer mi je u vrijeme izlaska radilo dosta traljavo. Čisto solidna igra, dugo nisam ovakav tip igre igrao pa mi je došlo ko naručeno.

the_prodigy:
Ja cu morati od prvog dijela, tj. reboota iz 2013., jer nisam ni taj odigrao.. To bi mogao čak ovih dana malo peglat

Cole™:
 thumbs1

Obje igre nisi ni taknuo?

the_prodigy:
Tako je..

2013 sam nesto malo igrao, mozda par sati i poslje se nikad nisam vratio.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju