CroSimRacing Forum & Portal > CroSimRacing zajednica

Ideje, prijedlozi & kritike

<< < (21/23) > >>

hendrix:
Pročitao sam samo zadnju stranicu ove teme i odgovorilo mi na odgovor i moje čuđenje zašto je ovaj forum preko ljeta bio pušiona i mrtav (iskreno). Sad vidim da je kompleksnija priča ali niti mi se da čitat a niti me zanima što je točno bilo.

Ja imam samo par prijedloga.

Kao prvo. Član sam i CSR I GTSurgeons foruma. I oboje mi se sviđaju. Naravno da na svakom forumu ima stvari ili ljudi koji (osobno mišljenje) pišu gluposti ili se ponašaju djetinjasto ali mi ne pada napamet nikada ulazit u neke prepirke s ljudima koje prije svega ne poznajem,a drugo, čemu prepirke kad mi ovaj i drugi forum služe za ubijanje vremena ili (češće) pronalaženje najnovijih vijesti i stvari koje me zanimaju,pa također otkrivanje nekih novih stvari za koje nisam imao pojma,bilo u racing svijetu bilo u općenitim temama.

Drugo. Jako mi je drago da se ovaj forum polako počeo obnavljat i biti zanimljiv opet. Drago mi je vidjet da kad kliknem na nove postove vidim da uvijek ima nešto novo (znalo je bit po 2-3 tjedna da se apsolutno ništa ne dešava). Dajem potpuni poticaj tome. Neka ljudi stavljaju nove informacije (koje god bile) i neka se raspravlja.

Treće i najvažnije. Ne budite djeca. Kakve veze ima tko je na kojem forumu ili koju igricu više preferira. To mi se gadi na svima forumima na kojem sam bio ili jesam i čak na Youtubu dobijem sraćku (s izvinjenjem) kad vidim trolere ili fanboyeve. Vječno pitanje GT ili Forza? Dajte molim vas. To je ista stvar jel moj tata ili tvoj tata jači. Čemu to? To su sve velike korporacije koje nam dobrano deru pare a zauzvrat nam daju malo zabave. Igrao sam obje i svaka mi je super na svoj način. I baš radi nekih stvari koje možda fale sam oduševljen što dolazi i PCars i DC i FH2 i sve ostale nove racing igre koje ću probat ili bi volio probat i koje će sigurno podignut rivalstvo među njima samima i donijeti nam bolje proizvode. Po meni se tako treba gledat i razmišljat.

Želim dobar uspjeh,nove inovacije i ugodne razgovore.

 p1va  kava1

manjamax:
Mene najviše zanima gdje je Portal. Hoće li se vratiti?

the_prodigy:

--- Citat: manjamax - Listopad 01, 2014, 21:47:08 ---Mene najviše zanima gdje je Portal. Hoće li se vratiti?

--- Kraj citata ---
Sad kad si napisao portal velikim slovom, ne znam na sta mislis.. Ako mislis na CSR portal, on koliko vidim radi kao i prije, samo sto nije updejtan u zadnje vrijeme. A ako mislis na igru Portal, to ti ne bih znao reci  sm1jeh

Cole™:
Portal i njegovo održavanje i ažuriranje je u planu, no forum je u fokusu trenutno...

manjamax:

--- Citat: the_prodigy - Listopad 02, 2014, 09:21:46 ---Sad kad si napisao portal velikim slovom, ne znam na sta mislis.. Ako mislis na CSR portal, on koliko vidim radi kao i prije, samo sto nije updejtan u zadnje vrijeme. A ako mislis na igru Portal, to ti ne bih znao reci  sm1jeh

--- Kraj citata ---
Mislio sam da ga naslovim, pa sam napisao velikim početnim slovom.


--- Citat: Cole - Listopad 02, 2014, 13:25:38 ---Portal i njegovo održavanje i ažuriranje je u planu, no forum je u fokusu trenutno...

--- Kraj citata ---
Super.  thumbs1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju