Virtual Racing > Multiplatform

Ride 3

(1/1)

Cole™:
Talijanski developer i izdavač Milestone predstavio je još jednu igru iz svog miljea. Ovoga puta radi se o trećem dijelu Ride serijala.





Talijanski developer i izdavač Milestone iznimno je aktivan na tržištu ove godine. Samo ove godine već su izbacili igre Gravel i Monster Energy Supercross, uskoro im izlaze MXGP Pro i Moto GP 18, a za kraj godine upravo su najavili i RIDE 3.

Treći dio motociklističke igre najavljuju kao najljepše izdanje do sada zahvaljujući prelasku na Unreal Engine 4. Isto tako obećavaju i znatno više sadržaja nego u prijašnjim igrama, a u konkretnim brojkama to znači više od 230 motora, preko 500 različitih dijelova za njih te 30 različitih lokacija/staza.

Po prvi put u serijalu pojavit će se i mogućnost vožnje tijekom noćnog razdoblja, i to u kombinaciji s postojećim vremenskim uvjetima iz prethodnih igara.

RIDE 3 najavljen je za PC, PlayStation 4 te Xbox One, a trebao bi izaći 08. 11. ove godine.

RIDE 3 - Announcement Trailer - YouTube

kevostoper:
Kad ne znam pošteno gif stavit moram linkat

http://i.imgur.com/UXD3XXY.gif

the_prodigy:
Od mene je - nope.

Milestonu sam dao puno sansi i vise im ne vjerujem nista. Tako dobre licence imaju, a tako šrot igre izbacuju.

ManTheRamparts:
Milestone je smeće, koja im je ovo igra ove godine već?

Umjesto da uspore, uzmu si vremena i naprave nekaj kak se spada. Samo štancaju. Očito im se isplati.

the_prodigy:
Igra je vani..

Modeli bajkova dosta dobro izgledaju, dole u videu negdje na 1:50.
I ima ih jako puno, oko 230 motora. Čak i Ducati Monster kao moj, samo 1200 verzija.

Mogao bi skinuti i probati, iako sam bio poprilično skeptičan nakon prvog announcementa.

THE BIKES
More than 230 bike models available from the very first day, with more than 70 new models never seen before in a RIDE game. 30 different brands, both historic and contemporary, of which 9 are completely new. 7 different categories to satisfy every taste and riding style.

THE TRACKS
RIDE 3 will be a journey around the globe thanks to its 30 different tracks created from zero and faithfully reproduced via photogrammetry and drone scanning. Hurtle down breathtaking roads all around the world, including GP tracks, Road and Supermoto tracks, enjoy the panoramas of street and country tracks and compete in street and acceleration races.

Sorry...

Sorry...

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju