Autor Tema: FIFA 19  (Posjeta: 13152 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: FIFA 19
« Odgovori #15 u: Rujan 14, 2018, 00:04:41 »
Demo je vani. Još pola sata i krećem halat.

Offline blowfish

Odg: FIFA 19
« Odgovori #16 u: Rujan 14, 2018, 08:30:16 »
Odigrao desetak tekmi i mogu reći da djeluje vrhunski. Definitivno idu u dobrom smjeru što se tiče gameplaya.

Izgleda dosta sporije, ali opet fluidno pa je igra djeluje puno realnije. Animacije su genijalne, ima ih hrpa novih i stvarno djeluje raznovrsno u skokovima, duelima, primanju lopte, dodavanjima... Dodavanja su, uz to, dosta realnija i teža. Nema više flipera, ne možeš samo sa nekim lijevim bočnim ispucavati duge lopte preko terena, ne možeš odigravat beskonačne duple paseve od svog šesnaesterca do protivničkog i slično. Dosta ovise o statsima igrača - tipa, Kroos ili Modrić imaju puno veće šanse pogodit neku dijagonalu od 30 metara nego Marcelo. Ne kažem da nije moguće i sa igračima slabijih statsa odigrati dobar pas, ali je sama šansa za pogrešku puno veća. Puno lakše se gube lopte ako se igra taj neki pass-and-move i mislim da će dosta igrača morati mijenjati stil.

Ista stvar i sa pucanjem. Moram priznati da još nisam uspio u svladat onaj timed finishing, nisam se ni koncentrirao previše na to, ali generalno se baš osjeti razlika u pucanju između recimo Aguera i Fernandinha. Obrane su puno bolje i kompaktnije postavljene i ne odlutaju široko tako da mislim da će biti puno manje golova iz daljine i flipera u šesnaestercu, a konačno će ona klasična krila i igra po bokovima biti iskoristiva taktika. Navodno ćeš moći i puno detaljnije odredit instrukcije igračima, tipa da bokovi rade križanja, da zadnji vezni ostane centralno i slično. Nisam previše petljao po taktici, ali na prvu djeluje puno detaljnije nego prošle godine.

AI mi isto djeluje dosta drugačiji. Neću reć bolji jer će se to tek vidjet na većem uzorku, ali igrao sam prošle godine nešto Squad Battlesa i tamo je AI djelovao užasno jednolično i isto u svakoj tekmi i na svakoj razini težine, uz razliku preciznosti dodavanja, brzine odigravanja i slično. Ovdje mi se čini kao da više razumiju igru i pokušavaju se prilagoditi tvojoj taktici. Igrao sam na world class i imao približno jednak omjer pobjeda i poraza. Isto tako, protivničke ekipe su postavljene jako blisko onome što u stvarnosti igramo. Kad sam igrao protiv Cityja, igrali su presing od početka, a u napadu sa dosta križanja i stvaranja prostora za Sterlinga i Sane. Ovaj dvojac se uz to dosta oslanjao na dribling i brzinu, bez da ubacuju kao debili na Aguera koji je metar i šumska jagoda. United ili Juve, s druge strane, dosta duboko i strpljivo, a u napadu direktno uz duge lopte na Lukakua kao target mana.

Sa demom sam jako zadovoljan, al treba ovo uzeti s dozom rezerve jer svi znamo o kakvom se studiju radi. Prošlih godina demo je isto djelovao puno bolje nego igra od godine prije, da bi tjedan dana nakon izlaska izbacili patch koji mijenja gameplay i igru prilagođava klincima i pojednostavljuje na razinu prethodne. Dao bih se zaklet da to rade kako bi svaki demo izgledao kao ogroman napredak i natjerao ljude da kupe. Funkcionira na meni  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: FIFA 19
« Odgovori #17 u: Rujan 14, 2018, 10:26:57 »
Ja sam isto jako zadovoljan. Nevjerojatno je koliko drugačiji je osjećaj u odnosu na 18-icu. Pokreti djeluju življe no ikad, nove animacije su stvarno odlične i kontroliranje first passa je isto jako dobra stvar. Pass i through pass su također doživjeli poboljšanje, a posebno mi se sviđa through jer konačno znaju onako muški ju poslat u for kako inače i treba. Šut djeluje dosta drugačije i slobodnije, više nije nekako ukoćeno. Sad konačno mogu sa nekom zvijeri tipa Pjanić raspalit onako kako se očekuje. Btw u tih 5 tekmi kolko sam odigrao sam zabio 2 bombetine sa Modrićem i Griezmannom kakve nikad ne bi u 18-ici. Taktike nisam puno dirao al sam preletio kroz opcije i sviđa mi se da su dodali dubinu u igru. Grafički djeluje poznato, al naoko bolje. Ne znam je li to do UCL grafika, ali djeluje mi grafika realnije i oštrije, a lica igrača mnogo bolje no prije. Komentatori su ok, već mi je bio pun k* jedno te istih fraza koje su ponavljali prije pa je sad novi dvojac osvježenje. Meniji - vrh vrhova, ko i obično.

Uglavnom ful sam zadovoljan igrom. Možda ju čak i kupim na kraju.

Offline Cole™

Odg: FIFA 19
« Odgovori #18 u: Rujan 14, 2018, 13:59:59 »
Jep i ja jako jako zadovoljan, a CL prezentacija je vrh vrhova.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: FIFA 19
« Odgovori #19 u: Rujan 14, 2018, 18:36:33 »
Odustao sam od PES-a (konačno) i to tek ove godine... FIFA-u uzimam, no prvo je RDR2 i mislim da se ne isplati davati 500kn za igru koja izlazi svake godine... Tamo na Božić bude neka dobra cijena pa ju uzmem, a do tada i dalje igram FIFA 18

Offline c0bra123

Odg: FIFA 19
« Odgovori #20 u: Rujan 14, 2018, 22:19:48 »
Ma kakav PES. Ja i rodjak od 17h do maloprije tukli fife 19. A kad sam Demo od pesa bio istalira dvi smo samo tekme bacili. Ma fifa je Bog i batina. Pogotovo ova nova. Zadovoljan sam sa igrom i jedva cekam Bozic ili EA popuste na ps store-u.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: FIFA 19
« Odgovori #21 u: Rujan 14, 2018, 23:27:27 »
Stari moj ja ovo ne mogu prestat igrat. Još ne vjerujem šta su napravili od igre, kako izgledaju prirodno i realno svi ti pokreti i dueli. Očekivao sam da će bit par nekih promjena ali oni su gotovo svaki segment igre unaprijedili. Nezz, pre pre zadovoljan sam.

Offline Cole™

Odg: FIFA 19
« Odgovori #22 u: Rujan 15, 2018, 00:02:08 »
Bome da; ovo bu prva FIFA nakon mnogo koje bu dobivala 9.5,10/10 ocjene.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: FIFA 19
« Odgovori #23 u: Rujan 15, 2018, 10:14:23 »
Jedino men Pes bolji  cer1njo

Offline panisher20

Odg: FIFA 19
« Odgovori #24 u: Rujan 18, 2018, 13:21:18 »
Ja neznam, al meni je ova fifa isti k... ko fifa 18, graficki nikakvog pomaka, gameplay identican 18-ici, sve u svemu po meni copy paste 18 sa izmjenjenim izbornicima i dodanom ligom prvaka. davat 500 kn za nes kaj sam vec igrao. Hmmmmmm, nevjerujem

Offline blowfish

Odg: FIFA 19
« Odgovori #25 u: Rujan 18, 2018, 13:34:53 »
Ili nisi neko vrijeme igrao 18 ili je generalno nisi igrao puno, ali razlika u gameplayu je preočita. Pogotovo u brzini, točnosti dodavanja, agilnosti igrača i slično. Ovo puno više liči na nogomet nego Fifa 18.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: FIFA 19
« Odgovori #26 u: Rujan 18, 2018, 16:22:02 »
Nakon ovog demoa ne mogu više ni pipnut 18icu. Eto tolko o tome kolko je isti k*

Offline Praetorian

Odg: FIFA 19
« Odgovori #27 u: Rujan 18, 2018, 16:57:56 »
Zast se u demu moze igrat sam liga prvaka, neda mi kick off?

Offline c0bra123

Odg: FIFA 19
« Odgovori #28 u: Rujan 18, 2018, 20:00:28 »
Nakon ovog demoa ne mogu više ni pipnut 18icu. Eto tolko o tome kolko je isti k*

Ista situacija kod mene. Gadi mi se 18-ka.

Vidim da su se fokusirali na gameplay, po izbornimu sve mi isto skoro, ali lakse se snac.

Plus-svidja mi se so imaju stastistike utakmica, izmedju dva igraca, pa mozes vidit di grijesis gdje si bolji, u kojoj minuti pada najvise golova, kod mene 2. Poluvrijeme udarnije nego prvo, najbrzi gol mozes vidit, sveukupno posjed lopte i ostale sitnice.

Jedva cekam rodjaka da ponovo dodje, ne da mi se protiv CPU-a igrat.


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: FIFA 19
« Odgovori #29 u: Rujan 19, 2018, 09:53:22 »
Ista situacija kod mene. Gadi mi se 18-ka.

Vidim da su se fokusirali na gameplay, po izbornimu sve mi isto skoro, ali lakse se snac.

Plus-svidja mi se so imaju stastistike utakmica, izmedju dva igraca, pa mozes vidit di grijesis gdje si bolji, u kojoj minuti pada najvise golova, kod mene 2. Poluvrijeme udarnije nego prvo, najbrzi gol mozes vidit, sveukupno posjed lopte i ostale sitnice.

Jedva cekam rodjaka da ponovo dodje, ne da mi se protiv CPU-a igrat.

Kobro, ove godine moraš FUT počet (ako ignoriraš da ćeš si ujebat privatni život  cer1njo) da možemo sa FUT timovima bacit koju  kava1
All work and no play makes Jack a dull boy.