Autor Tema: PSN, PS+ rasprave: FAQ, PSN, Store  (Posjeta: 83082 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #75 u: Prosinac 26, 2013, 11:12:01 »
Pitanje!

Imam kod sebe PSN Plus od 90 dana, al me zanimaju par stvari.
Svaki mjesec se dobiju dvije igre i uvijek su iste za svakog korisnika?
Da li te igre mi ostaju na korištenje dokle god imam PSN Plus makar jedno vrijeme mi isteko i ponovo ga aktivirao?

Jel ima kakvog smisla aktivirat to još danas budući da su blagdani i koje igre su u igri?
Da li teče svih 90 dana ili tri mjeseca počevši od prvog?

Te da li ste čuli da nešto zanimljivog dolazi tipa u drugom mjesecu, pa da se rađe strpim do tada...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #76 u: Prosinac 26, 2013, 11:18:54 »
Downloadane igre ti ostaju na koristenje, unatoc sto ti je istekla pretplata.

Ima velikog smisla aktivirat jos danas jer imas popuste i akcije.

Neka netko potvrdi ovo gore, za ostalo ne znam.

 
Citat:
PlayStation Plus in January: DmC, Soul Sacrifice, Borderlands 2, more – PlayStation.Blog.Europe

Leaving PS Plus:

24th December: Grid 2 (PS3) 24th December: Dragons Dogma Dark Arisen (PS3)

24th December: Sonic and Allstars Racing Transformed (PSV)

8th January: Contrast(PS4)

Entering PS Plus:

24th December: DmC Devil May Cry (PS3) 24th December: Borderlands 2 (PS3)

24th December: Soul Sacrifice (PSV) 24th December: Blazblue Continuum Shift Extend (PSV)

8th January: Don’t Starve (PS4)

 The PlayStation Store January sale starts today! – PlayStation.Blog.Europe

« Zadnja izmjena: Prosinac 26, 2013, 11:20:38 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #77 u: Prosinac 26, 2013, 12:13:01 »

Da li te igre mi ostaju na korištenje dokle god imam PSN Plus makar jedno vrijeme mi isteko i ponovo ga aktivirao?


Igre možeš igrat dok si na PSN Plus pretplati, kad istekne ne možeš
ali nije pravilo, neke možeš i dalje

da uzmem za primjer 2 igre,
dok sam bio na Plus-u skinuo sam TombRaiderUnderworld i Voodoo Dice. Kad je pretplata istekla, nije se moglo više igrat TR:U sve dok ne obnovim pretplatu, ali Voodoo Dice mi je ostao aktivan zauvijek. Ne znam jel pravilo da ove manje/jednostavnije igre ostaju a druge ne.

Offline Montoya

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #78 u: Prosinac 26, 2013, 12:17:42 »
Sve kaj je skinuto u sklopu instant kolekcije ostaje na downlaod listi zauvjek.
Igre vezane uz istu prestaju raditi s istekom pretplate, no obnovom iste opet se aktiviraju, bilo kad.
Dodatni popusti, a postoje skoro za sve na Storeu, ostvareni za vrijeme pretplate ne utječu na kupljeni sadržaj i kad pretplata istekne.

Trenutno je aktualan January Sale, moćna je akcija.
NFS HP je recimo 37kn, da imam mogućnosti, istog trena bi kupil...
Jedan Ni no Kuni 68kn uz PS+, 75 je mislim bez plus popusta.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #79 u: Siječanj 02, 2014, 12:57:21 »
Uzeo sinoć na mjesec dana taj PSN+ da probam pa sam htio pitati par pitanja no vidim odgovorena su mi neka, no još ja imam toga  cer1njo

Dakle - igre mi kolko sam skužio jednom kupljene ostaju zauvijek samo za neke moram imati Plus aktivan. OK, a zanima me što je sa tim igrama - jel imam ja njih i dalje skinute/instalirane na konzoli samo ih ne mogu pokrenuti, ili mi se automatski brišu i kada ponovno aktiviram Plus, moram njih opet skidati?

Također - one igre gdje piše PSVita - to su za skidanje na Vitu ili to samo znači da su to igre za Vitu, ali njih mogu skinuti i na PS3 i igrati?

I zanima me još - što još imam od tog Plusa osim tih nekih đabe igara (e da kad smo kod njih, što ih mogu dvije u mjesec dana tako uzeti, ne mogu sve koje se nude? ;D) i popusta. Jel on donosi još što?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #80 u: Siječanj 02, 2014, 13:17:52 »
Koji si PS+ uzel, naš acc. ili?

Imaš/moreš skinuti sve kaj je trenutno u instant kolekciji, a za HR/EU to je:

DmC
Borderlands 2
Soul Sacrifice
Blazblue CSE

-> to iznad je došlo za ovaj mjesec

Na čekanju su još:

Guacamelee (crossplay) - dragulj
Remember me
UC3: DC SP
LBP Karting
XCOM: ET
GTA: LCS
UC: Golden Abyss
Gravity Rush



Skidaj sve, nema veze dal je za Vitu, PS3 ili crossplay - nikad ne znaš kad buš nabavil PSV, a ponuda koju za nju ima PS+ također je moćna.
Uskoro budu tu i PS4 igre.

Skinute/instalirane igre moru ti ostati, ne moraš brisati ak imaš dosta prostora, a opet misliš obnoviti - u pitanju je samo (de)aktivacija.

Ovo zadnje, samo baci pogled iznad, potkraj mjeseca novi update...
Imaš još hrpe tema, avatare, triale igara, neke bete, vrlo korisnih 2GB prostora za backup sejvsa i puno dodatnih popusta.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #81 u: Siječanj 02, 2014, 13:21:42 »
Hvala na detaljnom odgovoru, a još jedno pitanje - jel mogu onda npr igru za Vitu kao "uzeti" ali ju ne skinuti, da ju kao imam u kolekciji, ali da mi ne zauzima prostor na PS3 HDD-u?

E da, sry, još jedno  ;D
Što je sa PSP igrama, jesu one igrive na PS3? Vita nisu kolko sam skužio po tvom odgovoru ali PSP bi mogle biti
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #82 u: Siječanj 02, 2014, 13:25:44 »
Naravno, čim stisneš na download i obavi se aktivacija, igra ti je dostupna i ostaje na download listi.
Moreš odma prekinuti download i bilo kad kasnije opet ga pokrenuti tak da ideš na tu listu.

PSP/Vita igre ne delaju na trojki, samo PS1 i PS2 klasici, koji također ponekad dojdu u sklopu plusa.

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #83 u: Siječanj 02, 2014, 14:39:21 »
 hugCH cheersCH
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #84 u: Siječanj 02, 2014, 17:12:29 »
Šimi, ne zaboravi i posebnu demo opciju u Plus-u. Zvuči bezveze al meni je bila jedna od najdražih.
Na plusu nisu samo obični demo-i igara (za nas kokošare bez plusa  ;D ).
Imaš opciju skinut cijelu igru, startat najnormalnije kao da si ju kupio, samo je caka u tome da ti daju nekakav vremenski limit od kojih sat-dva igranja.
Možda glupo zvuči, meni je to bilo zgodno kad bi birao što uzeti.

E da i, i gomile besplatnih onih tema, screensavera. Meni je to bezveze (usporavaju load menija), al tko voli....

Offline Montoya

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #85 u: Siječanj 02, 2014, 18:19:14 »
Spomenul sam mu trial verzije - nisam osobno nikad ni jednu probal.
Sat vremena, nekom dosta, nekom ne, a izbor i nije velik.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #86 u: Siječanj 03, 2014, 11:33:45 »
Vidio sam to sve ali ugl znam što želim kupiti  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #87 u: Siječanj 03, 2014, 17:58:21 »
meni je pomoglo. Mislio sam kupit Need for speed. I Assasin creed. Probao demoe, odustao i uštedio šta-ja-znam-koliko kuna.

Offline Cole™

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #88 u: Siječanj 18, 2014, 22:31:55 »
Po novom može se šerati samo dva PS3 sistema jelda?
A da li ja mogu skidati igre od više tih shareovaca? Npr. imam skinutu igru od kolege i sada bi od jednog drugog kolege skinuo istim principom.
Da li mogu imat više tih kolega?

 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #89 u: Siječanj 18, 2014, 23:03:56 »
Da  thumbs1