Autor Tema: DiRT Rally 2.0  (Posjeta: 21196 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #30 u: Ožujak 14, 2019, 00:09:00 »
Kaj niko ne igra jebemu ?! Igra je pravo ludilo za vozit. Čista uživancija. Odigrao par utrka na karijeri ali sam se vratio na time trial jer je takav gušt vozit R5 klasu po različitim stazama. Osim Argentine od koje poludim doslovno ostale staze i lokacije su fantastične. Obožavam USA i Poljsku, dobre su također Australia i Novi Zeland. Dođe mi da volan kupim. Taj osjećaj kad letiš stazom, stalno si na rubu i jedna sitnica te može bacit sa staze je fantazija. Što se tiče ovog drugog dijela, rally-crossa, nije mi ni upola zabavan kao običan rally. Izgleda kao da se nisu previše trudili oko njega, a ionako je fokus na klasičnom rallyju pa s tim nemam problema.

Offline ManTheRamparts

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #31 u: Ožujak 14, 2019, 17:44:39 »
Odličan je, ali ima premalo rally stejđeva i nema snega (!!!) out of the box. Kolko sam videl, dolaze Monte Carlo, Švedska i Njemačka, samo mi se čini da se bude plaćal taj DLC kaj mi je tamb daun. Inače su dionice dosta dobre, makar u usporedbi s WRC 7 lošije. Barem meni. Istina, DR 2.0 je bolja igra od WRC-a, al opet je teško usporedivo jer je jedno sim, a drugo arkada.

Rallycross - žali bože truda i vremena potrošenog na dizajniranje istog, meni totalno nezanimljivo. Bolje bi bilo da su više rally staza za to vreme napravili. Na car listu nemam nekih prevelikih zamjerki, ali ipak šteta da nema Toyote Yaris WRC (i ostalih trenutnih WRC mašina), tj. općenito Toyote (kad su retardirani trenutno oko licenciranja). Toyota Corolla i GT Four bi bile odlične isto.

Grafički igra izgleda super, makar mi na momente djeluje ko da su više išli na neki filmski štih nego realističan kaj mi je dvosjekli mač - lepo zgleda, ali. cer1njo

Zvuk je i dalje GG.

DLC roadmap za trenutnu sezonu:

Season One content revealed for DiRT Rally 2.0! | Codemasters Blog

Offline c0bra123

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #32 u: Ožujak 14, 2019, 18:05:07 »
Negdje sam pročitao da će Č radit recenziju, evo čekamo je.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #33 u: Ožujak 15, 2019, 18:36:51 »
Evo Čoletove recenzije, ipak nije za Č/10  cry1

RECENZIJA: DiRT Rally 2.0 - vladar degradiranog makadama

Offline ManTheRamparts

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #34 u: Ožujak 15, 2019, 19:02:14 »
Evo kak se završava stage, još od prije par dana. cer1njo

Error 404 (Not Found)!!1

Offline the_prodigy

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #35 u: Ožujak 16, 2019, 11:55:53 »
@Ramparts - bolje ikako nego nikako  cer1njo

A evo i recenzije od našeg prijatelja Tomislava

RECENZIJA: DiRT Rally 2.0 - vladar degradiranog makadama
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #36 u: Ožujak 16, 2019, 12:57:46 »
Smešno je kak veli kopilot - well done. cer1njo

Glede recenzije - za mase je ok, al meni je dosta plitka, bez uvrede. Di je spomen jednog ogromnog propusta - da nemreš igrati single player ak nisi logiran na Racenet? Djeluje da nije big deal, al recimo nekaj nemaš net, oćeš igrati i moreš se fućkati. Ili ako se serveri nekaj zblesiraju, a desilo mi se u karijeri i lepo ti igra ponudi connect to racenet ili main menu, užas. To moraju patchnuti.

VR podrška kolko znam je najavljena, ali isto propuh zasad po tom pitanju. Po dosta stvari igra djeluje ko neki early access blizu izlaska iz beta verzije.

I dobar dio recenzije je ko da Cole samo preformuliral ove gore moje kratke dojmove. cer1njo

Malo sam si ublažil onu filmsku prezentaciju tak da sam ugasil bloom koj je dosta pretjeran i lens flare, sad mi igra izgleda bolje. thumbs1
« Zadnja izmjena: Ožujak 16, 2019, 13:10:21 od ManTheRamparts »

Offline the_prodigy

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #37 u: Ožujak 16, 2019, 15:11:10 »
Da, bilo je nekih problema u pocetku sa konektiranjem na Racenet. Ali koliko sam shvatio to je za online dio igre, SP se moze igrati i bez logiranja?

Navodno razlog za uvodjenje 'always online' im je bio zbog cheatera..

Nisam uopce puno igrao igru, probao sam samo jednu stazu i jedan auto - BMW M3 i pocetni dojam mi je bio odlican. Dobro se vozi, po meni je vozni model neki mix DR1 i D4.

Zvuk je odlican kao i prije, a graficki mislim da sam i ja smanjivao neke stvari, taj bloom i motion blur. Sjecam se da mi je igra izgledala ful cudno kad sam maknuo antialiasing.

Moram jos dosta istraziti igru za vise dojmova.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #38 u: Ožujak 16, 2019, 16:14:34 »
Igram karijeru i kolko sam videl, potreban je always online jer ako pukne veza s serverom igra te upućuje da se vratiš u glavni izbornik.

Inače mi je igra odlična, al ima nekih stvari kaj su trebale biti bolje rešene. Plus, po nekim stvarima je grafički otišla u rikverc u odnosu na prvi DR.

Još kaj sam primjetil, damage mi djeluje ko da dosta prašta. Tipa, imal sam jednu vožnju di sam ga valjda 4-5 put prevrnul i samo bodywork damage, voziš ko da nije bilo ništ. Ta prevrtanja mi se čine dosta softcore. Isto tak noć mi se čini soft nekak napravljena, ugasiš svetla (ako ih ne skršiš prije cer1njo ) i nije neki bed voziti, vidi se staza. Mrkli mrak ne postoji.

Offline the_prodigy

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #39 u: Ožujak 25, 2019, 12:42:04 »
Patch 1.2

• Stability improvements across all modes
• Prevented negative times from posting to leaderboards
• OSD Dial can now be enabled in headcam
• New engine audio for Citroen C3 R5 and Ford Mustang GT4
• ‘Upgraded’ trophy/achievement will now unlock
• Darkness issue resolved when using interior cameras
• Softlock will no longer occur if user owns too many vehicles
• Proximity indicators are now available for rallycross
• Prevented exploit for claiming rewards multiple times
• Podium counter will now correctly update in My Team
• Prevented audio cut outs
• Joker Lap cut-scene is now skippable
• Custom online will no longer disconnect users in specific conditions
• Improvements and corrections to text (all languages)
• Improvements to subtitle content
• Accented characters will be entered correctly in user text fields

+ Server-side change: we’ve also tuned frequency of night stages and bad weather stages. We know a lot of you were reporting that the occurrence of dark/wet stages was a little too frequent, so we’ve done some tweaking to ensure a few more dry and day stages

Thanks,
Team DiRT
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline the_prodigy

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Luckyluke

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #41 u: Prosinac 01, 2019, 20:32:22 »
Skinuo sad igru sa svim DLC-ovima. E, ovo je sad nešto. Broj lokacija je poduplan. Tu su sad Finska, Njemačka, Grčka, Monaco, Švedska i Wales. Snijeg je predobro napravljen i najviše vozim Švedsku, iako su sve nove lokacije odlične. Tu je također Monaco sa ledom, tak da sad ima svih podloga i vremenskih uvjeta. Također dodani su i dodatni auti. Samo điram Time trial jer mi se ništa drugo ne da i guštam. Gameplay mi je fkt odličan, i treba puno vježbe da se dobro vrijeme odradi. Taj osjećaj kad juriš 200 na sat i stalno plešeš na rubu je nekaj najjače. Šteta samo da su trošili vrijeme na onaj Rallycross jer je totalo dosadan i nepotreban, bolje da su se 100 % fokusirali na sam rally. Kakogod, meni trenutno je najbolja rally igra koju sam igrao i kad još neke stvari poprave trojka bi mogla bit pravo remekdjelo.

Offline the_prodigy

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #42 u: Siječanj 30, 2020, 13:13:09 »
In 1995 Colin McRae achieved the ultimate honour in rallying and added his name to the history books as a racing legend.

25 years on, re-live his momentous career this Spring with the Colin McRae: FLAT OUT Pack, coming to DiRT Rally 2.0 on March 24 and FREE to all Season owners.

The DiRT Rally 2.0 – Colin McRae: FLAT OUT Pack features new Scottish location Perth and Kinross with 12 routes, the SUBARU Impreza S4 Rally and SUBARU Legacy RS, and 40 scenarios spanning McRae’s legendary career. Rally fans will test their driving acumen and take Colin’s seat with a range of challenges including time penalties, damaged equipment and mechanical failure. The scenarios take place in nine of the cars made famous throughout Colin’s career, including many iconic vehicles from previous Colin McRae Rally and DiRT games.

"If in doubt..." - Colin McRae: FLAT OUT Pack – Coming to DiRT Rally 2.0 on March 24 - YouTube
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #43 u: Travanj 14, 2020, 19:27:18 »
Odlicna mi je igra. Dugo sam ju mislio uzet, al posto je bila free dobro da nisam  ;D

Offline Luckyluke

Odg: DiRT Rally 2.0
« Odgovori #44 u: Travanj 14, 2020, 20:59:02 »
Meni najbolja Codemasters igra do sad. Iz nekog razloga nisam nikako podnosio DiRT 4 i prvi Rally, ali ovaj me opalio ko grom iz vedra neba i oduševio. Kad se nauči dobro vozit postane jebeno zarazno. Fantastičan gameplay, dobra ponuda staza i auta, dobra grafika/zvuk, karijera... Ne kužim kako dosta ljudi prolazi ova igra ispod radara, ko da Codemasters u zadnje vrijeme ulaže sve manje u marketing. Kad je izlazio DiRT 2 ili prva F1 igra o tom se naveliko pričalo i raspravljalo godinu dvije nakon, a o ovome ništa.