Autor Tema: Resident Evil 2 Remake  (Posjeta: 25939 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #15 u: Siječanj 25, 2019, 09:15:40 »
Ček, prodaje se po punoj cijeni?  fpalm1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #16 u: Siječanj 25, 2019, 12:14:39 »
Jbg, odeš na cdkeys.com, uzmeš key za 35 eur i vozi miško.

Ramp, jesi odigrao šta ? Valja li ? :)

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #17 u: Siječanj 25, 2019, 13:07:24 »
Za ključeve odem ovdje i pogledam di je najjeftinije
CD Keys and Steam Keys Price Comparison, Save Money ! - AllKeyShop.com
Ima dosta priča dali su to ukradeni ključevi, kartice bla bla bla sa tih stranica poput CD Keys, Instant Gaming, G2A, Gamesplanet...
E sada... Od tuda kupuje milion ljudi, a ako je to sve ukradeno, što ključevi, što kupljeno ukradenim kreditnim karticama nešto jebeno ne štima u svijetu kada se tisuće ključeva za samo jednu igru samo tako "ukradu"  cer1njo
Ja problema nisam imao nikada, a na CD Keys sam npr kupio pet igara sa instant isporukom ključa:



Ali igrat ću tek za desetak dana kada bude plaća  cry1
A imam tonu igara za odigrat i kažem da neću uzimat novo, ali eto, obožavam horore i još je ovo Resident Evil...
Pa onda sljedeći mjesec Metro, pa u trećem Total War...
Neka mi fafaju!  cer1njo

Za razilku od sedmice koju sam morao "fixat" ova podržava 21:9 format

« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2019, 13:23:42 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #18 u: Siječanj 25, 2019, 13:38:59 »
Intro sam prešel, GOTY.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #19 u: Siječanj 25, 2019, 16:42:42 »


Sad začas startam ozbiljnije, ovo sam samo u noći na kratko probal. thumbs1

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #20 u: Siječanj 25, 2019, 17:06:01 »
Sutra neke opširne dojmove očekujem od tebe.  thumbs1

Offline bartul_9

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #21 u: Siječanj 25, 2019, 20:56:07 »
Ja mislim da doktor otvori sampanjac kad vidi da igra podrzava 21:9 .. Nagovara pola foruma na tu tehnologiju, koju pola igara niti ne podrzava.  cer1njo

Inace odicno izgleda, odigrao demo i jedva cekam da se bacin na ovo cudo.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #22 u: Siječanj 26, 2019, 00:23:11 »
Genijalan je. thumbs1

Meni zasad čista desetka. Imam s Leonom koja 4 sata igre. Igram na hardcore težini čisto zbog jedne stvari - na easy i normal postoji autosave. kava1 kava1

Kakav je to Resi ako nema pisaće mašine i skupljanja ribbona za sejvanje. To mi je automatski ko da si pol igre oduzel. Dost je izazovno mogu reći, lako se zgine ak se ne pazi. Malo treba skužiti borbu prvo, tipa s pištoljem treba pratiti nišan kak se smanjuje, dok skroz smiri ruku onda je precizniji Leon i više štete tak radi. Detekcija je odlična, primjetil sam da ima ko sektorska šteta, ko da ima veze kud u glavu gađaš zombije. Na hardcore nema puno municije, treba paziti dobro, a i zombijima treba dosta - tipa 7-8 metki iz pištolja u glavu ako se neprecizno i brzopleto gađa, ko da po bosancima pucaš. Uglavnom, treba čim više nišaniti prema mozgu, ko da ima critical hit dok ih pogodiš di treba kaj se rascveta glava. Mislim da je glede te brutalnosti i kak se likovi raspadaju od olova igra trenutno broj jedan.

Od bugova sam primjetil samo jedan, a to je još prisutno od demoja - u grafičkim opcijama i dalje krivo prikazuje količinu VRAMA. Igra fenomenalno izgleda i optimizirana je odlično. Na 1440p, sve do kraja nafrljeno (jedino isključen šugavi chromatic abberation) imam prosječnih 90 fps-a. Milina za igrati kak je glatko izvođenje.

Gameplay, atmosfera, cutscene, IGRIVOST - sve je vrh, vrh. Još palac gore kaj igra nije doslovni remake, više je reimagining, ima dosta različitih stvari u odnosu na klasičnu dvojku. Kvragu - već početak je skroz drukčiji. thumbs1

CAPCOM je rasturil s ovim, sad sam otprilike na pol Leonove kampanje, igram polako i ne žurim se - čista uživancija. Još mi je najbolje od svega kaj se baš ne sjećam najbolje svih zagonetki (jer sam dvojku odigral tipa samo 2-3 put), moguće da je dosta toga i drukčije, pa mi je dobar dio toga potpuno nov. Priča je generalno dvojka, pa se zna kaj očekivati.

Zasad, meni najbolja igra kaj sam igral u tipa zadnjih godinu dana. Već vidim da bude ponovnog prelaska. Taman sam naletel na odličan sale - 33 funte za deluxe edition, bog bogova.





Ispod u spoileru - nije neki spoiler, pogotovo za one koji su igrali dvojku prije, 100% se sjećaju:


Da, skrinovi su loše kvalitete jer sam zaboravil poštelati na Steamu da sejva i PNG, tak da zasad uživajte u JPG formatu. cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2019, 00:32:31 od ManTheRamparts »

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #23 u: Siječanj 26, 2019, 02:37:08 »
Nagovara pola foruma na tu tehnologiju, koju pola igara niti ne podrzavacer1njo

Evo ti klasičnog doktora:
"Ne seri"

Najprije probaj igrat igre u tom formatu, iskusi to, a onda seri da "pola igara to ne podržava!!

Sniper Elite 4
Infliction
Tacoma
Agony Unrated
Pillars of Eternity II: Deadfire
Shadow of the Tomb Raider
Call of Duty: WW II
Far Cry 5
Mass Effect: Andromeda
Kingdom Come: Deliverance
Assassin's Creed: Origins
The Evil Within 2
>observer_
Hellblade: Senua's Sacrifice
Mad Max
The Surge
Prey
Outlast 2
Dishonored 2
Batman: Arkham Knight
Deus Ex: Mankind Divided
COD: Infinite Warfare
The Witcher 3
DOOM
Fallout 4
XCOM 2

Znači, od kada sam uzeo 21:9 monitor od AAA naslova samo Resident Evil 7 nije podržavo tu rezoluciju koja se uz minutut posla riješila!

Bitno da vi jebeni tipkovnica stručnjaci serete sa takvim porukama "pola igara to ne podržava"
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2019, 02:52:51 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #24 u: Siječanj 26, 2019, 02:39:16 »
Hahaha, zaboravil sam mu napisati, a mislil sam da bu dobil on klasičnog doktora. I evo ga. cer1njo cer1njo

10/10 p1va cer1njo

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #25 u: Siječanj 26, 2019, 02:51:55 »
A šta drugo reći!?  hmm
Ona zna da pola igara to ne podržava i očito sam ja debil kada uživam na tom formatu koji podržava 99.5% igara!

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #26 u: Siječanj 26, 2019, 02:57:42 »
Ma brutalna je to stvar dok imaš fov kak bog zapoveda. Da, fov uvek nafrljim kolko ide. cer1njo

Offline Cole™

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #27 u: Siječanj 26, 2019, 03:40:14 »
Kaj nije njemu jedno vrijeme bilo bolje igrat u 30 nego 60 FPS-a?

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #28 u: Siječanj 26, 2019, 09:06:11 »
A šta drugo reći!?  hmm
Ona zna da pola igara to ne podržava i očito sam ja debil kada uživam na tom formatu koji podržava 99.5% igara!

Ispravak netočnog navoda. Ako uzmeš te nabrojane igre i RE 7 onda je postotak igara koje si igrao i koje podržava 21:9 96.42857142857143%

Dkle, nemoj lagat ovaj napaćeni narod! Nije ti to fizika pa da zaokružuješ, matematika je egzaktna znanost  cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #29 u: Siječanj 26, 2019, 11:27:47 »
Čudno je da tako vrhunsku tehnologiju apsolutno nitko ne koristi, ili jako malo ljudi. Očito je 16:9 pogođen format, 21:9 je presiroko i neznam koliko je dobro za oči.  kuul


Šta niko nije kupio igru? Ja se mislim dal uzet sada ili sacekat da cijene malo padnu, a u međuvremenu odigrati 0 i 1.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller