Autor Tema: Resident Evil 2 Remake  (Posjeta: 25958 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #45 u: Siječanj 28, 2019, 22:27:01 »
Rešeno s Leonom, valjda više od pol prelaska sam bil s healthom na danger. cer1njo cer1njo cer1njo

Završni boss fight sam bil prisiljen rešiti s defaultnim pištoljem jer sam za sve ostalo razmrdal municiju. cer1njo

Mogu reći da sam dosta put poginul, al za prvi prelazak sam se bar dobro naučil kak igra funkcionira. Zagonetke mi nisu tolko bile problem, nego to da sam skoro celo vreme bil bez healtha pa su me tehnički svi mogli one shotati. cer1njo cer1njo



Ovoga sam se nagledal:



 cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2019, 22:39:00 od ManTheRamparts »

Offline c0bra123

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #46 u: Siječanj 28, 2019, 23:07:11 »
http://reboot.hr/ghost-survivors-resident-evil-2/

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #47 u: Siječanj 28, 2019, 23:07:35 »
Lijepa satnica za prvi prolazak. Nisam skužio za Claire ovu kampanju. Jel se to isplati igrat i kolko je drugačije od Leonove ?

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #48 u: Siječanj 28, 2019, 23:11:37 »
Igral sam polako, ali u dosta situacija brzopleto. Realno - igral sam duže od toga tu prikazanog jer je bilo situacija di nisam imal ink ribbone za sejvanje pa sam moral prelaziti ponovno cijele sekcije dok sam dobil pidžamu. cer1njo

Kolko me sjećanje služi, priča je dosta drugačija u odnosu na Leonovu. Pokrenul sam na kratko Claire scenarij sad nakon prolaska (znači ne new game, nego nastavak na ovu kampanju koju sam završil) i početak i lokacija su drugačiji. Sigurno kasnije ima nekih drugačijih lokacija, ali vjerujem da je dobar dio jednak.

Da, dok se završi na hc s Leonom, nakon creditsa je kratki bonus.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #49 u: Siječanj 30, 2019, 00:45:28 »
Evo ga, krenulo je:

Sorry...


 cer1njo

Ja mogu reći da mi je s Leonom 1st run bil dosta izazovan na HC, s tim da nisam previše pazil. Sad 2nd run s Claire kaj igram (isto HC) mi je piece of cake, brijem da imam još kojih sat-sat i pol do kraja (imam negde 4 sata igre otprilike s njom). I čini mi se da Claire ima jača oružja od Leona. Sad dok znam kak igra točno funkcionira, samo letim (nije da ne znam kak ludo pazim, kežual igram), Mr. X mi nije bil problem ni u prvom runu (ak me jedan put ubil u policijskoj postaji) jer sasvim logično - samo ga izbjegavaš i bežiš od njega, kaj nije problem jer je dosta spor. Jedini put sam puknul na njega valjda kaj sam slučajno dobil achievement kaj mu treba skinuti šešir s glave. cer1njo

Plus ono kaj sam rekel - djeluje mi ko da je s Claire lakše.

Al sve u svemu prvi run, dok prvi put igraš igru i nemaš pojma je bome HC. Sad em imam healtha ohoho, em imam municije. Prokužil sam ga skroz. ;D

Samo da ga ne olakšaju s patchevima zbog cendranja. Ja bi na njihovom mestu još malo dignul težinu. cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 30, 2019, 00:48:13 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #50 u: Siječanj 30, 2019, 20:51:51 »


Završil s Claire. Malo me zeznula igra, zadnji boss me zownal i tu sam zgubil dosta vremena. Drugačiji je zadnji boss s Claire, to sam zaboravil da je tak bilo i na originalu. cer1njo



Općenito je dosta drugačiji scenarij od Leonovog, par drugačijih lokacija i priča iz perspektive Claire.

Sad dok sam igral sam stavil klasični soundtrack i zvukove (kad na deluxe ediciji postoji opcija za to) i mogu reći da mi je tak još bolji. Inače mi je novi ost onak, onaj diskretan atmosferičan, iskreno - nisam si baš nekaj zapamtil. Al na klasičnome dok ovo krene:

Sorry...


To je to.

Meni čista desetka. Još se bude pičilo s obzirom da je replay value brutalan. Sad sam otključal dodatni mod 4th survivor, pa se bu trebalo i s tim pozabaviti malo. thumbs1

Još par skrinova bez spoilanja ičeg:


Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #51 u: Siječanj 31, 2019, 21:29:00 »


 cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #52 u: Siječanj 31, 2019, 23:15:40 »
Krenul sam na standard težini s Claire, ovo mi je sad laganica. cer1njo

Autosave, umjesto ink ribbona je stavljen barut tak da ima municije kaj ne znam kaj bi s njom + neprijatelji su dosta lakši i nisu onolko agresivni ko na hc.

Offline Luckyluke

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #53 u: Veljača 01, 2019, 15:58:54 »
Sad bu eksplodirala rasprava kak je izašel piratlija.  cer1njo Ja još nisam ništ odigral od utorka, a nit se ne žurim. Nije baš duga igra pa nastojim maksimalno guštat u prelasku. Valjda bum sutra nastavio.

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #54 u: Veljača 01, 2019, 16:28:25 »
Ovo je Resi - jedan prelazak je ko da nisi ni igral igru. Prvo uživanje u priči i samoj igri, onda kreće otključavanje bonusa i dobivanje boljih rankova. thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #55 u: Veljača 02, 2019, 00:52:48 »


Rešeno opet s Claire, dost je lakše na standard. Čak je i nišanjenje olakšano u smislu da lik more precizno nanišaniti i dok se kreće.


Offline doktor1

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #56 u: Veljača 03, 2019, 22:13:20 »
Ja piratiziro...  kava1
Večeras probat malo...

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #57 u: Veljača 03, 2019, 22:15:16 »
A za Metro buš dal pare na Epic lončeru, buuuuuuu. cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #58 u: Veljača 03, 2019, 22:44:28 »
TO je moje pravo, to je moj odabir, to je moja volja!!
Sve je to MOJE  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Resident Evil 2 Remake
« Odgovori #59 u: Veljača 03, 2019, 22:47:24 »
 cer1njo cer1njo