Virtual Racing > Multiplatform

GRID

<< < (2/6) > >>

ManTheRamparts:
Error 404 (Not Found)!!1

Cole™:
Iskreno, ko i prošli gridovi - srednja žalost...

ManTheRamparts:
Meni zgleda dobro, vuče na jedinicu kaj je ogroman tamb ap. Nema onog divljeg driftanja ko na dvojki i vidi se da je arkadno. Plus je da su 'kudose' deli nutra. Još je i San Francisco staza z jedinice prikazana, očito na to ciljaju. Moglo bi biti jebeno. Nemesis sistem vidim da bu rivanja s protivnicima, mogel bi AI biti mutav turbo po tom pitanju.

Tu su još neki skrinovi:

First official screenshots released for GRID 2019 | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Još nek bude karijera ko na jedinici i onak odličan MP, to je to.

I da, konačno nekaj konkretno od Codemastersa, a da nije Formula ili Rally, to dvoje štancaju nenormalno. Ajd, Rally je bar zver. F1 je najveća dosada na svetu.

bartul_9:
Izgleda odlično, full vuče na prvi Grid koji je bio top igra, druga dva po meni nemaju veze sa prvim, pogotovo treći dio, to su po meni različite igre skroz.

Prvi Grid je imao vrhunski osjećaj brzine i utrkivanja, prešao sam igru masu puta i bas je vrhunski zabavna.

Kad sam upalio video imao sam osjećaj kao da gledam prvi dio, ista staza, isto sve.. Čak mi i vozni model onako izgleda kao čista kopija. Top.

Luckyluke:
Jedan od rijetkih slučaja da dijelim Coletovo mišljenje cer1njo Baš me onak ni malo ne vleče na prvu. Ali daj bože da sam u krivu, ostaje za vidjet.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju