Autor Tema: Watch Dogs Legion  (Posjeta: 5706 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline c0bra123

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #15 u: Lipanj 14, 2019, 09:33:49 »
cer1njo cer1njo cer1njo

A kretanje lika i parkour je fakat vrhunski napravljeno i hacking, al taj veliki HUD i ta vožnja su jebeni BIG no no.  cry1

Slažem se, koliko sam primjetio nitko se isto ne kreće, tj bakica je spora.  cer1njo Al je zato fucking majstor za hakiranje.  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #16 u: Lipanj 14, 2019, 11:55:58 »
Ja mislim da Cole prica o jedinici

Offline c0bra123

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #17 u: Lipanj 14, 2019, 12:39:39 »
Ja mislim da Cole prica o jedinici

A moguće, krši pravila ide off topic i ja upadnem u zamku...

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #18 u: Lipanj 14, 2019, 14:44:20 »
Da ste čitali par postova prije shvatili bi da nije offtopik. Šabani.  :P
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #19 u: Lipanj 15, 2019, 15:22:46 »
Da ste čitali par postova prije shvatili bi da nije offtopik. Šabani.  :P
Citat:
Jučer išao instalirat Watch_Dogs
cer1njo cer1njo

__________________

Čitam da se "ne može povezat sa likom u igri". Gle kako ne može, u moru "glavnih" likova moraš se sa jednim povezat, kojeg ćeš naviše bildat. E sad, jeli se može "uređivat" lika, tj mjenjat mu odjeću?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #20 u: Lipanj 15, 2019, 20:45:37 »
 ave1

Offline Cole™

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #21 u: Lipanj 15, 2019, 20:56:50 »
 cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #22 u: Lipanj 15, 2019, 21:23:23 »
Cobra je legenda.

Nemozes se povezat sa likom tek tako, pogotovo u novom Watch Dogsu gdje ces imat na stotine likova, i promjenis s jednog lika na drugog dok si rekao keks.

Uz lika se mozes vezat ako ima karakter koji ti se svida, ako je dobro napisan, itd. itd. znaci sve te stvari se moraju poklopit da bi se vezao uz lika, znaci kad dode kraj igre, bude ti zao sto ga napustas jer ti je prirastao srcu, znaci ostvario si neku vezu sa njim, ili jednostavno receno, vezao si se uz njega.

Nemozes se vezat za lika jer mu eto obuces odjecu koja ti se svida. Nemoguce je vezati se, ajmo rec, za Clauda iz GTA 3 jer lik nema emocija, nista ne prica i doslovno je hodajuca lutka.

Eto, nadam se da sam barem malo poblize objasnio na sto je Cole mislio.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Watch Dogs Legion
« Odgovori #23 u: Lipanj 16, 2019, 02:52:45 »
Cobra je legenda.

Nemozes se povezat sa likom tek tako, pogotovo u novom Watch Dogsu gdje ces imat na stotine likova, i promjenis s jednog lika na drugog dok si rekao keks.

Uz lika se mozes vezat ako ima karakter koji ti se svida, ako je dobro napisan, itd. itd. znaci sve te stvari se moraju poklopit da bi se vezao uz lika, znaci kad dode kraj igre, bude ti zao sto ga napustas jer ti je prirastao srcu, znaci ostvario si neku vezu sa njim, ili jednostavno receno, vezao si se uz njega.

Nemozes se vezat za lika jer mu eto obuces odjecu koja ti se svida. Nemoguce je vezati se, ajmo rec, za Clauda iz GTA 3 jer lik nema emocija, nista ne prica i doslovno je hodajuca lutka.

Eto, nadam se da sam barem malo poblize objasnio na sto je Cole mislio.

To za odjeću sam pitao onak, nisam vidio da li se može.

A okey, sad se full povezat se ne može, ali ti jedan mora bit top s kojim ćeš više igrat i koji će te privlačit i jedva čekat s njim misiju bacit, zar ne?Zar to nije " dio povezivanja"?

Ako ima razlika u vezi "povezivanja" i "da ti je netko drag" reci te mi, kod mene su niski standardi, otvorena sam srca.  hug1 cer1njo :)

GTA V: 3 lika, priča izmješana nisu slični ni malo, a sad da li sam se povezao u jednu ruku s njima, jesam. Dragi su mi- kad je zadnja misija .... (žao mi je bilo da ne spoilam), ako to nije dio povezivanja onda ne znam.

The Walking Dead: Svi su mi likovi dragi iz Rickove bande, a 5-6 ih, kako se mogu povezat snjima...

Gle, bubam sad, ne mogu vrhunsku seriju usporedit s igrom koja još nije izašla. No mogu reć ostaje nam da vidimo Č kad zaplače za jednim likom kojeg izgubi. Ako napiše da mu je žao lika kojeg je on gradio i crko mu na kraju, bannat ću vas sve iako ne mogu.  :P cer1njo
« Zadnja izmjena: Lipanj 16, 2019, 03:04:03 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.