Autor Tema: The Outer Worlds  (Posjeta: 12152 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

The Outer Worlds
« u: Listopad 23, 2019, 20:01:32 »


Platofrme:
PC / X1 / PS4 / NS
________________________________

The Outer Worlds is a new single-player sci-fi RPG from Obsidian Entertainment and Private Division. As you explore a space colony, the character you decide to become will determine how this player-driven story unfolds. In the corporate equation for the colony, you are the unplanned variable.

Key Features

- The player-driven story RPG: In keeping with the Obsidian tradition, how you approach The Outer Worlds is up to you. Your choices affect not only the way the story develops; but your character build, companion stories, and end game scenarios. -

- You can be flawed, in a good way: New to The Outer Worlds is the idea of flaws. A compelling hero is made by the flaws they carry with them. While playing The Outer Worlds, the game tracks your experience to find what you aren't particularly good at. Keep getting attacked by Raptidons? Taking the Raptiphobia flaw gives you a debuff when confronting the vicious creatures, but rewards you with an additional character perk immediately. This optional approach to the game helps you build the character you want while exploring Halcyon. -

- Lead your companions: During your journey through the furthest colony, you will meet a host of characters who will want to join your crew. Armed with unique abilities, these companions all have their own missions, motivations, and ideals. It's up to you to help them achieve their goals, or turn them to your own ends. -

- Explore the corporate colony: Halcyon is a colony at the edge of the galaxy owned and operated by a corporate board. They control everything... except for the alien monsters left behind when the terraforming of the colony’s two planets didn’t exactly go according to plan. Find your ship, build your crew, and explore the settlements, space stations, and other intriguing locations throughout Halcyon. -
________________________________


Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #1 u: Listopad 24, 2019, 16:08:12 »
Joj, da ne radim od 6 ujutro, u jedan bi ovo upalio i odero dva satas 100%  ;D

Spremno i čeka...
Šteta šta je PC global jer Xbox sa mijenjanjem regije u Novi Zeland se već može igrat




Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #2 u: Listopad 24, 2019, 19:13:11 »
Malo me pere hype??  cer1njo

Pillarsi i Outer World u điru...
Ful Obsidian mode ON  ;D


_______________

Vidim da se oružja mogu modati, da možemo zadržati oružje koje nam se sviđa kroz cijelu igru uz nadogradnje šta ja često radim...
Zbilja se nadam da se modovi na oružju vide, a ne samo da se mijenjanju statsi!

Holster weapon je tu  thumbs1

« Zadnja izmjena: Listopad 24, 2019, 19:35:25 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #3 u: Listopad 25, 2019, 19:41:00 »
Jedan moj gameplay gdje se vide odlični razgovori i po meni vrlo dobar voice acting i solidan liip sync! Svemir naspram npr Fallouta!

The Outer Worlds - YouTube


Moj psiho lik



Večeras ću malo duže igrat... Par slika...




Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #4 u: Listopad 26, 2019, 12:22:04 »
Ramp igraš?

Ovo je vrh; ovakvi likovi i razgovori nisu dugo bili u nekoj igri!
Igra tek postaje ekstra nakon dva, tri sata...
Ne vidim nikako kako bi ovo mogao preći za kakvih 14-20 sati! Ali nikako...

Na Supernova je TEŠKO!!
Obavezno je podesiti ponašanje companiona jer po defaultu odmah poginu, a to znači - permadeath

Kratki video - opaki recoil na ovom čudu i nepodešeni AI za Parvati koja leđero šeta u špici borbe  cer1njo

The Outer WOrlds - YouTube





Offline ManTheRamparts

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #5 u: Listopad 28, 2019, 00:16:53 »
Za početak budem rekel da je companion quest od Parvati blago rečeno smeće. cer1njo

U drugu ruku - Vicar Max bi mogel ispasti fenomenalan lik.

Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #6 u: Listopad 28, 2019, 10:46:31 »
Kopipejstajte ovo u Engine.ini, (%LOCALAPPDATA%\Packages\PrivateDivision.TheOuterWo rldsWindows10_hv3d7yfbgr2rp\LocalCache\Local\India na\Saved\Config\WindowsNoEditor\)

[SystemSettings]
r.MaxAnisotropy=16
r.ViewDistanceScale=3
foliage.LODDistanceScale=3
r.SkeletalMeshLODBias=-2
r.StaticMeshLODDistanceScale=0.25
r.Streaming.HLODStrategy=2
r.TemporalAACurrentFrameWeight=0.2
r.TemporalAASamples=4
r.Tonemapper.Sharpen=0.6
r.Shadow.CSM.MaxCascades=16
r.Shadow.TexelsPerPixel=10
r.Shadow.RadiusThreshold=0.01
r.SceneColorFringeQuality=0

Razlika je očita!
PC Ultra = konzole / editirani ini - PC


Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #7 u: Listopad 28, 2019, 10:51:45 »
Za početak budem rekel da je companion quest od Parvati blago rečeno smeće. cer1njo

Šta si došo na Groundbreaker...
Jer Parvati još pizdi  cer1njo

Kome si poslo energiju?  Botaničarima ili gradu?
Ja sam imao dogovor sa botaničarima, pa sam ih sjebo, pa sam reko onoj iz staklenika da ću se riješit Tobsona, pa nisam, pa sam botaničarki spičio metak u čelo da ne patiiii  cer1njo cer1njo cer1njo
« Zadnja izmjena: Listopad 28, 2019, 10:56:10 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #8 u: Listopad 28, 2019, 11:20:22 »
Trenutno sam na kojih 12 sati igre. Botaničarima sam poslal energiju, sad mi je nekak u planu ubijati The Board ekipu. Moj izbor fakcije zasad je - Sublight, znači kriminalci. cer1njo

Parvati je inače sasvim ok ko lik, al su usrali s tim glupim questom, to je trebal biti neki minorni sidequest. Em je turbo loše napisano, em je sforsano, em je ko neka tinejđerska sapunica.

Inače je Parvati ful inspirirana s onom inžinjerkom z Firefly-a. Općenito mi se čini da je Firefly imal dosta utjecaja na igru.

Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #9 u: Listopad 28, 2019, 11:55:26 »
Parvati meni baca na Xoti iz Pillarsa 2

Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #10 u: Listopad 28, 2019, 16:20:01 »
Kažeš da ti je u palnu ubijati Board ekipu?
Neznam, baš radim za njih i baš vršim tiraniju!

Prvi RPG ikad da igram totalnog prgavog debila  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #11 u: Listopad 28, 2019, 16:39:20 »
Ja sam u sivoj zoni, malo sam dobar, malo ubijem nekoga dok me iritira. cer1njo

Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #12 u: Listopad 28, 2019, 17:15:20 »
Mene je Macredd impresionirao tako da sam na levat riješio nejgov bounty te sam lago za reaktore...
Nema šanse da ga ubijem, baš je cool debil  cer1njo

Offline doktor1

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #13 u: Listopad 28, 2019, 17:25:12 »
A vidi ovo; stvar koju niti ogromni studiji, krenuvši od Bethesde nemogu napraviti kako treba - companioni koriste ljestve i ne spawnaju se odmah kraj nas ili padaju sa kata iznad...
Obisidian  thumbs1

TOW - YouTube


Offline ManTheRamparts

Odg: The Outer Worlds
« Odgovori #14 u: Listopad 28, 2019, 17:47:57 »
Ja dobar dio questova prelazim tak da lažem, pretim i nagovaram. cer1njo

To su mi glavni skillovi, brijem čak da su mi na 100. cer1njo