Autor Tema: Gran Turismo 4  (Posjeta: 15683 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Gran Turismo 4
« u: Veljača 07, 2012, 17:15:03 »


Svima nam je poznat GT4 koji smo, vjerujem, svi zaljubljenici u racing igrali po čitav dan  šofe1

Tada sam bio 10-godišnjak, koji je igre igrao samo da ih pređe, ne da uživa u njima.
Gran Turismo 4 je to promijenio. Mučio sam se i mučio kako bi skupio sva zlata u svim licencama i eventima.

Naravno, uz GT4 došao je i moj prvi volan



Mislim da je tu počela moja SimRacing karijera  shy1

"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #1 u: Veljača 07, 2012, 17:23:11 »
Moj najveci uspjeh s ovom igrom-presao sam ju 100%.
Mozda i najbolji GT i meni u top 5 igri svih vremena.
Ludio sam za njom shy1
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2012, 22:39:48 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #2 u: Veljača 07, 2012, 17:32:55 »
Kad se sjetim utrka od 24h ps2 je bio vruc da bi se moglo jaje ispec ;D to su bila vremena

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #3 u: Veljača 07, 2012, 17:46:02 »
Zapamtis dio Nurba napamet i onda se u razredu ljuljas kako idu zavoji  cer1njo cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #4 u: Veljača 07, 2012, 18:05:23 »
Zapamtis dio Nurba napamet i onda se u razredu ljuljas kako idu zavoji  cer1njo cer1njo
i jos proizvodim zvukove auta i mjenjam brzine kraj stolice a pernica nekad posluzila kao volan ;D ;D

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #5 u: Veljača 07, 2012, 18:49:58 »
Zbog njega sam kupio prvi volan u zivotu, u drugom ili trecem mjesecu 2005. Tada mocni driving force pro.
Volan montiran na radni stol, CRT televizor ispred nosa - takodjer na radnom stolu i VOZI MISKO!  ;D

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #6 u: Veljača 07, 2012, 18:58:55 »
Upravo to, CRT + radni stol i deri  cer1njo

*Tada i SADA mocni DFP :)
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #7 u: Veljača 07, 2012, 23:12:48 »
neki i danas to igraju shy1


@budainka - kako loše "papučice"  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #8 u: Veljača 08, 2012, 11:05:53 »
neki i danas to igraju shy1


@budainka - kako loše "papučice"  cer1njo

Igro sam je i ja nekih 2 godine iako sam imao Ps3 , a kad je dosao Gt5 napustio sam Gt4,presao sam je 100% igra je bila odlicna thumbs1

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #9 u: Veljača 08, 2012, 13:51:14 »
neki i danas to igraju shy1


@budainka - kako loše "papučice"  cer1njo


Ej , nemoj protiv papučica !  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #10 u: Veljača 12, 2012, 10:32:24 »
Najbolje staze kojih (jos) nema u GT5 a iz GT4 su: Twin Ring Motegi, El capitan, Infineon, Apricot Hill, Midfield i one NY, Paris staze.
Da bar budu u nekom od DLC-eva kava1 hug1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #11 u: Veljača 12, 2012, 14:37:22 »
Sve koje si naveo da, osim Twin Ring Motegi. Ja ju ne volim, dapače, to mi je najgora službena "stvarna" staza u GT-u  cry1
Ne znam, nije mi ni nešto konfiguracija a i ružna mi je
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #12 u: Veljača 12, 2012, 14:40:53 »
Ja mrzim voziti po Nju Jorku gradu, očajna staza.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #13 u: Veljača 12, 2012, 15:26:25 »
Ja sma ju mrzio jako dugo (inače ne volim te pravokutne zavoje), no kada sam nakon hrpetinu vožnji ušao u štos, zavolio sam ju  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 4
« Odgovori #14 u: Veljača 12, 2012, 15:27:52 »
Baš zbog toga sam ju još više zamrzil!  cer1njo

Em na GT-u, onda još i na Forzi, mrš, neću to više videti!  ;D