Autor Tema: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere  (Posjeta: 123628 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #165 u: Svibanj 27, 2017, 17:00:27 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #166 u: Svibanj 28, 2017, 17:31:04 »
Uuuuuuuuu šteta, mislim ljepo si zatvorio Kimiju vrata i onda se dogodila skripta :/ sve u svemu odlično odvožena sezona, svaka čast još jednom

Offline c0bra123

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #167 u: Svibanj 29, 2017, 02:23:43 »
Gledam zašto je kratak video, kad ono.  cry1  Da, skripta je uradila svoje. Red Bull kao da je namjerno udario na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme, a opet desna mu je krivina i da nisi krivinu prije pogriješio nebi te Kimi pokušao prestić.
Sve u svemu odlična sezona + na Hard!   ave1 thumbs1    šofe1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #168 u: Svibanj 29, 2017, 08:28:36 »
Tezina vise zapravo!
A tehnicki nije skripta, ja sam previse isao ljevo i otvorio prostor.
To sto sam se vratio, je vise moja greska...

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #169 u: Svibanj 29, 2017, 21:42:42 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM





Nova sezona, nova i velika očekivanja! Kroz R&D u prošloj sezoni Renault je napravio ogroman korak naprijed i ostao u razvoju s top momčadima, tako da u 2017. godinu ulazi kao jedan od pritajenih favorita. Četvrto mjesto koje sam osvojio uz četvrto mjesto u poretku konstruktora već u prvoj sezoni daju mi optimizam, barem da zapaprim ovogodišnju borbu za prvaka! Uzeo sam poslje zadnje utrke prošle sezone pauzu da vidim kako ću implementirati sve modove da igra zaista ima realnu 2017. sezonu. Bio sam na najboljem putu da to i napravim, no par bugova i grešaka ipak su me nagovorile da odustanem od toga plana. Testirao sam sve moguće modove i većina ih radi besprijekorno; no kada je Bottas dobro prebačen u Mercedes, opet komentator spominje Rosberga, na što jednostavno nisam želio pristati. Tako da sam ostavio default igrin roster vozača, a i nekako mi je ipak drago da je aktualni svjetski F1 prvak i dalje u borbi za back2back naslov! Meni osobno najvažnija i najdraža novost je što smo konkurentniji i moj momčadski kolega Kevin Magnussen napokon ima bolid za bolje rezultate, što se naravno očekuje! Max Verstappen je najavio svoju krucijalnu sezonu, dok se za Kimija spekulira da mu je to zadnja sezona u propetom konjiću. Navodno Hass ima također svog pritajenog favorita. Rezultati sa zadnjih testiranja su van svih očekivanja; vidjet ćemo...












Špekulacije u medijima i glasine iza zatvorenih vrata govore, kako Red Bull ima strašan bolid i kako su najviše radili u zimskoj stanci na svojim istraživanjima.
Ja sam tik uz konkurenciju i trebat će mi par uvodnih utrka u sezoni da moja R&D faza bude TOP, kako bi mogao napasti prva mjesta, a da nemoram izvlačit nemoguće iz bolida...
Mercedes je navodno dosta pao u napredovanju, pa se očekuje da ove godine neće tako lako obranit titulu konstruktora iz 2016.








2017 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | 29 LAPS - 50% RACE LENGHT | LAP RECORD 1:24.125 by Michael Schumacher (2004)





Očekivanja jesu bila da Red Bull zauzme prvo ili drugo mjesto na GRIDU, no nitko nije očekivao POLE POSITION Romain Grosjeana!!!
Osim što ja nisam zadovoljan sa svojom sedmom pozicijom na GRIDU; Kevin Magnussen, moj timski kolega, jest vrlo zadovoljan sa šestim mjestom u kvalifikacijama...
Za koga će prva utrka sezone biti sretna, a za koga za zaborav?! Može li Romain Grosjean napraviti još jedno čudo?! Pogledajte prvu utrku moje druge sezone...

F1 2016 GCM | SEASON 2 - #01 | 2017 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX - YouTube










CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #170 u: Svibanj 30, 2017, 00:46:28 »
Dobra utrka i hrpa super pretjecanja samo šteta što je bilo "tek" 9. mjesto, nadam se da će meni omiljeni Bahrein bit bolji. Drago mi je bilo kad je Bottas odvalio ćušpljusku Hamiltonu pa se ovaj izvrtio  ;D

Vidim i da su ti vremena oko 1:30, 1:31 u utrci što je super s obzirom na to da se bolid ponaša drugačije sa punim rezervoarom, to tek trebam dostić u utrci. Kako god svaka čast Cole!!

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #171 u: Svibanj 30, 2017, 00:51:15 »
Tnx.  hug1

Nego u ovoj utrci najviše me koštala taktika s boksom!
Da sam o tome vodio računa, bio bi daleko bolji u poretku...
No tko zna šta bi tada bilo s utrkom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #172 u: Svibanj 30, 2017, 18:32:55 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO



Nakon Australije i devetog mjesta mjesta gdje me najviše koštala loša taktika i par nervoznih mojih reakcija, dolazim u Bahrein; drugu utrku sezone sa velikim očekivanjima. Na službenim treninzima radimo brze krugove i ja i moj kolega Kevin Magnussen očekujemo bolji rezultat nego li u prvoj utrci sezone. Da sam u race directoru za vrijeme utrke obratio pozornost kako tko ide u boksove mogao sam složiti bolju taktiku, a ovako sam se jedva našao u bodovima. U Bahreinu očekujem borbu bar za postolje, ali i Kevina u bodovima!







U kvalifikacijama griješim u Q3 i to u oba kruga koja sam radio i završavam kao deseti na gridu. Kolega Magnussen ostvario je odlično peto mjesto u Q3 i vidi se da je i njegov bolid full konkurentan sa samo 00.873 zaostatka za vodećim Ricciardom koji je ostvario pole. Nadam se da ću uspijeti u utrci vrlo brzo domoći se bar petog mjesta. Također želim bolji start Kevinu od zadnjeg puta, kada je upravo start utrke bio koban za njega...





Ovako bez kardinalnog spojlanja, radi se o jednoj od najzanimljivijih utrka koje sam vozio, sa jednim od najbolesnijih i najčudnijih sudara...

F1 2016 GCM | SEASON 2 - #02 | 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #173 u: Svibanj 31, 2017, 19:49:56 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO
RACE #02 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - DANIEL RICCIARDO | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL




Nakon nevjerojatnog završetka i vožnje na rubu životne granice guma uspio sam otpeljat vrlo dobro peto mjesto u Bahreinu dolazim u Kinu na treću utrku sezone. Kolega Magnussen također je imao vrlo dobru utrku u Bahreinu osvojivši sedmo mjesto, sa zaostatkom manjim od sekunde između nas dvojice. Red Bullovi su u prve dvije utrke pokazali da su najbrži trenutno u sezoni. Također je nevjerojatno da su Vettel, Hamilton i Rosberg bili van bodova! Predmjevam tešku sezonu za Mercedes Petronas! Njihov R&D tim imat će pune ruke posla do Španjolske...





Kroz kvalifikacije jedva pronalazim pravi ritam i jedva upadam u Q3. No u trećoj kvalifikacijskoj sesiji uspijevam pronać vrlo dobar pejsing i sa jako malo zaostatka osvajam vrlo dobro mjesto na gridu. Što se tiče R&D, uspijevam doći na drugo mjesto svih konstruktora. Renault se promentuo ovime među favorite za naslov. Bolid je vidljivo i osjetno brži, aerodinamičniji te upravljiviji nego primjerice na sredini prošle sezone ili ranije. Dolaze do izražaja sav trud koji postižemo Kevin i ja na treninzima testirajući nove novotarije koje nam naš tim priprema.





A sada slijedi najbolja utrka Renault Sport Formula One Teama!

F1 2016 GCM | SEASON 2 - #03 | 2017 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ZoNTrA

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #174 u: Svibanj 31, 2017, 21:37:11 »
Ono kad je Haryanto ispred Hamiltona u ukupnom poretku  ;D
Ali je svakako zanimljivo na vrhu.

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #175 u: Svibanj 31, 2017, 22:18:23 »
Bome.  ;D Odmah je zanimljivija sezona!  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #176 u: Svibanj 31, 2017, 23:29:09 »
RACE #1 - Australija
Nisam primjetio puno greški u vožnji, bilo je par klizanja i fulavanja apexa, pretpostavljam zbog guma.
Ono što sam zapamtio je okret Hamiltona i da je opet na kraju završio 6. ispred tebe.
Možda te i je koštala taktika sa ulascima u pit i eventualno odabir Soft guma na kraju. One dobro potegnu prvih par krugova ali kad se krenu trošiti onda treba voziti pažljivo, a tada se gubi i vrijeme.

RACE #2 - Bahrain
Tu je bilo svega i svačega  cer1njo

Solidan start, jedno izgubljeno mjesto i nakon par zavoja vraćeno.
Odličan set preticanja odmah u 2. krugu za #2 mjesto ispred Raikonnena.
U 3. krugu Raikonnen se baca u tebe, sva sreća da nije završilo puno gore od napuknutog spojlera.
Pit poslje toga je trajao dugo, pao si sa 2. skroz na 21. mjesto, a onda u 12-tom krugu vratio do 4. mjesta.
Baš su te i gume počele zajebavati tada i baš te u tom trenutku Verstappen pogodi i izvrti na stazi. I taman kad si se vratio, čak nije bilo puno štete i samo jedno izgubljeno mjesto, u sljedećem zavoju pogodiš Massu sa kotačem, sjebeš ga i izgubiš 5 mjesta. I onda odmah nakon 2 zavoja Massa se izvrti na stazi i opet od svih drugih, samo ga ti pogodiš direkt i ubiješ još malo prednji spojler  cer1njo
Nakon toga normalno opet dug Pit i pad na 20. mjesto.
Ludi Perez te u 24. krugu skoro izbacuje sa staze.
I na kraju odlično 5. mjesto s obzirom koliko je incidenata bilo.

Što se tiče vožnje, sve je bilo više manje OK, ali brate onaj prvi zavoj odmah poslje starta si fulao skoro svaki put  sm1jeh
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #177 u: Lipanj 01, 2017, 06:04:14 »
Ane.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #178 u: Lipanj 01, 2017, 18:14:01 »
Napokon i ja krećem u novu trkaću sezonu nakon što sam kao mlada nada iz HrvaCke pobijedio na McLarenovom natječaju za sim vozača, odlazak Buttona, loši rezultati Vandoornea i pritisak na Hondine inženjere u stalnoj potrazi za boljim rezultatima doveli su me u zavidnu poziciju drugog vozača engleskog tima!
Slijedeći stopama prvog hrvata u F1 Čoleta, podigao sam težinu na EXPERT, ugasio sve asistencije osim TC kojeg sam ostavio na medium, znači sve ručno, ručni start, ručni boks, ručno sve.

Za novu sezonu momčad iz Wokinga se odlučila variti šasiju u Kini a sastavljati u trkaćoj sobi u Orahovici kako bi se maksimalno prilagodili svojoj novoj zvijezdi i omogućili mu najbolje uvjete, od viška materijala izrađeno je tradicionalno kinesko posuđe tj wok-ovi kako bi se smanjili i prebili troškovi.



Vikend u Australiji sam započeo katastrofalno, stalna borba sa bolidom, loš setup, zelena staza doprinijeli su sa tek nekoliko završenih krugova i odrađenim programom upoznavanja staze u kojem sam začudo ostvario jedini značajan rezultat.
1:32.322 je bilo dovoljno za tek 21. mjesto prvog treninga.

Kasnije poslijepodne sam pokušao odraditi drugi program i pripremiti setup za utrku ali nakon nekoliko loših krugova završavam u ogradi sa slomljenim ovjesom. Vremena su se ubrzala za sekundu a ja ostajem ponovno na 1:32.3 što je ovaj put tek posljednje mjesto.



Subotnji trening nam je donio malo iznenađenje i Alonso i ja ostvarujemo dobra vremena u simulaciji kvalifikacija sa ostvarenim 8. i 10. vremenom, odnikud sam uspio izvući vrijeme 1:30.508, dvije desetinke brže od dvostrukog svjetskog prvaka. Entuzijazam i veselje je brzo splasnulo nakon relativnog podbačaja u kvalifikacijama u kojima zauzimam tek 14. mjesto na gridu sa vremenom 1:30.438.
Bit će vrlo teško ispuniti očekivanja tima u utrci ali sve je otvoreno s obzirom na konfiguraciju staze i činjenice da je prva utrka sezone.



HRT nije niti za ovu godinu platio televizijska prava unatoč činjenici da dvojica hrvata voze ovo prestižno natjecanje pa će navijači imati priliku pogledati tek kratak sažetak sa utrke nakon uploada kasno iza ponoći kako i priliči brzini interneta u ovim našim prostorima.





Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #179 u: Lipanj 02, 2017, 00:32:23 »
Ja sam tak uzbuđen kaj voziš s kolegom Alonsom!
Najviše truda moraš uložit u treninzima, kako bi ti bolid preko R&D-a postao bolji i upravljiviji...
Odmah ćeš osjetiti nakon par utrka poboljšanje i brzinu...

  hug1  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB