Autor Tema: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere  (Posjeta: 123679 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #270 u: Rujan 06, 2017, 10:51:27 »
Uuuuuu zahuktalo se, danas se i ja vraćam kući pa nastavljam sa kineskom avanturom u karijeri i kvalama za e championship :D

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #271 u: Rujan 06, 2017, 19:03:54 »
Imao odličnu utrku u Austriji u ovoj testnoj sezoni. Završio sedmi sa odličnim borbama. Težina od 80 mi taman odgovara za pravu sezonu kada krenem. Imali dva put izlazak sigurnosnog automobila, Hamilton out iako ima 27 bodova GAP iza Raikkonena, Bottas 23. U 3/3 navrata gdje me baš zanimalo kako bu AI reagirao, odreagirao je savršeno, nezz kao da gledam real deal, tj. pravu realnu situaciju. Ulazak u zavoj broj dva ja s ljeve pretićem bolid, a meni na guzici bio Ricciardo, ali pošto sigurno ne prolazimo obojica u taj zavoj, on je odlučio malo prikočit i otić s desne strane i taj isti bolid koji ja pretičem on pretiče s unutarnje i ulazimo egal wheel to wheel u izlazak iz zavoja ka zavoju broj 3. Ma maestralna situacija, šteta što nisam snimio.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #272 u: Rujan 06, 2017, 21:00:15 »
Ja svjedočim u qualifieru potpuno realnom AI u kojem idiotski Max Verstappen ne pušta i 3 puta mi se zabija u bok bolida sa vanjske strane na drugoj šikani u Monzi. Samo je falilo njegovo kmečanje na team radio i to bi bilo to, čvaljo čvaljavi  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #273 u: Rujan 06, 2017, 21:37:52 »
Odvožena prva utrka karijere u 2017.

Startanje sa 13. mjesta pa probijanje do 10. u prva 3 kruga, zatim 9 krugova držanja Grosjeana iza sebe prije prvog ulaska u boks, nakon izlaska izlazim na stazu na 18 poziciji, ali se probijam do 15 uz obilaženje ljudi kroz bokseve. Tada počinje padati kiša te se stvari dodatno kompliciraju. Hamilton odustaje te skačem za još 1 mjesto. iza sebe sad držim vlakić Grosjean, Ocon i Sainz. Te svi istovremeno ulijećemo u boks po intermedije, te u idućem krugu kroz bokseve se probijam do 7 pozicije. te zadnjih 5 ckrugova držim Grosjeana na 2 sekunde iza sebe konstantno.

Jako dobra i zanimljiva utrka, iako nemogu nikoga obići u DRS zonama kolko je motor užasan.




Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #274 u: Rujan 06, 2017, 22:06:03 »
Uf, 85 na težini i još kontroler.  p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #275 u: Rujan 06, 2017, 22:11:17 »
Odlično, prva utrka i odmah bodovi :) Meni je Australija noćna mora iako ju znam napamet jer svaki put u svakoj F1 igri od nje počneš  ;D

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #276 u: Rujan 06, 2017, 22:24:17 »
Bome da; ja neznam dal sam ikad bio bolji od petog mjesta tamo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #277 u: Rujan 06, 2017, 22:31:15 »
Drugi dan vježbanja za e-championship i 566. mjesto od nekih 8000 ljudi a kvalifikacije traju još 6 dana, da sam na godišnjem ubijo bi dan i noć dok ne bi ušao u top 5..
Složit ću i neki video sa utrke


Offline Punisher

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #278 u: Rujan 06, 2017, 22:47:56 »
Meni je Australija jedna od drazih utrka bas zbog nekih zavoja koji su tako zajebani a mogu donjeti gro u jednom krugu ako se dobro odvoze. Realno ne bi dosao iznad 11. 12. Mjesta da je ostala suha utrka, al kisa me pomazila :)

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #279 u: Rujan 06, 2017, 22:57:31 »
Jel kratiš tamo onaj Golf Course zavoj? Igra ne registrira kraćenje tog zavoja baš...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #280 u: Rujan 07, 2017, 07:31:05 »
Nope, al uvijek su lose radili te kazne za kracenje.

Offline Punisher

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #281 u: Rujan 07, 2017, 22:24:16 »
Uh kakve kvalifikacije za VN Kine.

Q1 počinje pod slabom kišom pa svi izlazimo na SS gumama kako bi što prije ostavili vrijeme prije nego možda padne još kiše i uspori stazu. No staza se na poslijetku suši i ubrzava te uspijevam ostvariti odlično 10. vrijeme sa 3 odvožena brza kruga od kojih je zadnji bio najbrži.



Q2 započinje na suhoj stazi te se trudim kako bi zadovoljio team objective i 15. poziciju, vozim isto 3 brza kruga te završetkom 2. kruga dolazim na 11. poziciju ali i uspijevam uletiti u zadnji brzi krug sa ciljnom zastavicom te radim još bolje vrijeme te se uspijevam probiti do 9. pozicije. Oduševljen, jedva čekam Q3



Q3 započinje optimistično, osjećam da radim krug na nivou najbržeg iz Q2 ali onda se događa prvi problem sa bolidom. Naime u zadnjem sektoru ostajem bez mogućnosti korištenja Rich i MAX okretaja te gubim dosta vremena.

Na poslijetku uspijevam odvoziti jedan krug za 9. mjesto ali me u zadnjim sekundama Ocon obilazi te ću sutra naa VN Kine startati sa 10 pozicije.

Iako mi nakon Q3 ostaje malo gorak okus zbog nemogućnosti postavljanja bržeg kruga i dalje sam iznimno zadovoljan učinjenim, te se nadam da ćemo se sutra ponovno boriti za mjesto u bodovima.



Zanimljivo je to da bi sa krugom iz Q2 u Q3 zauzeo odlično 8. mjesto a mislim da mi bolid nije imao poteškoća bi možda mogao i još par stotinki ispod ići.
« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2017, 22:26:51 od Punisher »

Offline Punisher

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #282 u: Rujan 08, 2017, 22:16:49 »
Nakon Jučerašnjih hektičnih kvalifikacija, nisam mogao ni sanjati kolko će tek luda utrka biti.

U prvom zavoju se probijam do odlične 7. pozicije i nekako se držim toga, međutim već u drugom krugu me perez i Hulkenberg obilaze na zadnjoj ravnici no kako sam bio dovoljno blizu divebombam ih u predzadnjem zavoju te iako sam čisto prošao, hulkenberg me zahvaća te izvrće. Srečom nisam puno izgubio jer me okrenuo za 360, no u tom trenu na stazu izlazi Safety Car i ja grabim priliku kako sam se izvrtio taman pred boksom, da odmah obavim svoje stajanje u boks, te se nakon nje lagano priključujem koloni za safety carom.

Safety car ulazi već za 2 kruga te ja na 19. mjestu krećem u svoj lov. Prvi pada Palmer, pa za njim i Ericcsen, a tada kreće ono čemu sam se nadao.

Vozači sada redom jedni za drugima ulaze u boks, te kroz 3 kruga se probijam na fenomenalno 4 mjesto.

No uzbuđenjima tu nije kraj, u idućem krugu počinje padati lagana kiša i vozim još 2 kruga na soft gumama kao i drugi. Taman pred kraj 9. kruga mi se javlja Jeff kako smatra da je sad staza dovoljno mokra za intere, i ja odmah ulijećem u boks i stavljam Intermediate gume.

Kako sam nakupio zalihu zbog ulaska u boksove drugih, izlazim na 6. mjestu taman iza Grosjeana, Masse i malo dalje ispred njih je bio Ocon, te kako oni bivaju na gumama za suho ih lagano obilazim te krećem u lov na Ocona na 4. mjestu te ga rapidno sustižem pa i on na kraju kruga ulazi u boks, a ispred njega je u boks taman ušao i Hamilton, i sada se nalazim na nevjerojatnom 3. mjestu.

Hamilton se vraća sa 11 sekundi zaostatka iza mene te se zadnja 4 kruga utrke pripremam za to da će me jako lagano uloviti (Bottas ispred mene je bio 2 i pol sekunde po krugu brži pa sam to očekivao i od Hamiltona).

Međutim kao da me sreća nije već dovoljno pomazila Hamilton ispada iz utrke već u sljedećem krugu, te sada je iza mene Max Verstappen sa 16 sekundi zaostatka. Tada sam već bio siguran da nema šanse da me ulovi pošto mi je Jeff rekao da radimo otprilike ista vremena po krugu (Max je bio možda 2 3 stotinke brži od mene po krugu)

Lagano kružim do svog prvog podija u karijeri za McLaren Hondu i to već u nevjerojatnoj drugoj utrci sezone.

 p1va p1va

Ove scene nisam očekivao ni u najluđim snovima prije početka utrke i da mi je netko rekao da ću završiti na podiju, rekao bih mu da je lud.  cer1njo cer1njo






Lijepo je vidjeti Hrvatsku zastavu pored dvije Finske.





Rezultati utrke



I ono najnevjerojatnije, tko je mogao očekivati ovakvo stanje bodova nakon prve 2 utrke.


Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #283 u: Rujan 08, 2017, 23:03:53 »
Nevjerojatno, svaka čast majstore  ave1

Moja kalvarija sa dalekog istoka se uploada na net.

Offline Punisher

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #284 u: Rujan 08, 2017, 23:05:52 »
Haha ma e nemrem i dalje vjerovat, tolko sranja se u utrci izdesavalo da sam imao vise srece neg pameti hahaha al ajde imao sam pameti, strategija je bila na nivou :).