Autor Tema: Budućnost virtualnoga racinga  (Posjeta: 25385 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #15 u: Ožujak 02, 2012, 03:27:30 »
Čkomel bum.  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #16 u: Ožujak 02, 2012, 12:14:33 »
Nemoj.  :P
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #17 u: Ožujak 08, 2012, 13:40:36 »
U mome slučaju puno nade polažem u Forzu koju tek trebam zaigrati, te nešto malo manje, ali opet su nade u project C.A.R.S.

Mislim da bu također puno toga rekla sljedeća generacija konzola i sljedeći Gran Turismo i sljedeća Forza.
Nadam se da bu i GTR3 ispunio neka očekivanja i možda čak i iznenadio - ali informacije koje dobivamo su dosta šture.

Isto tako mislim da od rFactora teško da ćemo dobiti kvalitetan proizvod u odnosu na konkurenciju upravo iz razloga za koje vrijeme su izašli konkurenti u kojoj kvaliteti. Volio bi jako vidjet napokon kvalitetan WRC naslov, to bi mogao odradit vrlo dobro čini mi se Codemasters, pod uvijetom da napokon proispitaju i testiraju svoj proizvod i da uklone nejasnoće i probleme. Mislim da situacija u bližoj bućnosti nije toliko loša koliko mislimo, jednostavno to neko malo sivilo treba popunit dva, eventualno tri kvalitetna naslova.

Što se mene tiče, sitno brojim dok ne probam napokon Forzu 4 u pravom svijetlu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Iceman

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #18 u: Ožujak 08, 2012, 21:32:48 »
Ono za čime ja žudim je jedan kvalitetan naslov tipa GT5 ili Forza na PC-u. Nemam PS niti Xbox da mogu uživati u prethodno navedenim igrama. Nadam se da bi to mogao biti C.A.R.S. Isto tako što se tiče Codemastersa, očekujem Grid2 koji bi mogao biti alternativa GT5 ili Forzi na PC-u. Očekujem da će iduči F1 2012 biti još bolji od svog prethodnika. Volio bih da igra postane još realnija, da vidimo telemetriju, da ja kao vozač još više sudjelujem u razvijanju auta (da se stvarno osjeti i vidi promjena na autu koja ne mora odmah biti korak naprijed), penjanje na postolje, dizanje pehara, koke koje mi plješću sa strane, i Bernie koji se šeće gridom i pozdravlja me :) . Naravno WRC naslov po mogučnosti od Codemastersa bi bio poželjan. Ali teško da će sve Codemastersove igre izaći iste godine ( Dirt Showdown dolazi, F1 vjerojatno 9 mj).
Vidjet ćemo što će biti od GTR3 ali mislim da bi mogao biti pun pogodak.

U budućnosti svakako namjeravam kupiti ili polovni PS3 ili novu generaciju, i to samo zbog GT.

Offline Cole™

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #19 u: Ožujak 14, 2012, 21:30:28 »
Sada kada sam ozbiljnije i dublje zagrebao po površini Forze 4, ista mi ulijeva puno optimizma u budućnost virtualnog racinga. Igra je napravljena tako da skoro svaki segment igre je napravljen kako treba i do najsitnijih detalja. To je nešto fantastično kada se uzme u obzir koliko naslova dobijemo gdje najčešće se dotaknemo odmah mana i nabrajamo ih. Ovaj naslov bi trebao biti putokaz svima developerima racing žanra koji koketiraju sa ozbiljnosti i simulacijom, a opet žele i malu prilagodbu široj publici.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #20 u: Svibanj 01, 2012, 01:00:39 »
Kako nam je CARS tema prilično aktivna i fino je punimo kvalitetnim sadržajem dobio sam potrebu napisati nešto za budućnost virtualnog racinga.
Ukoliko opravda igra visoka očekivanja i prometne se u vodeću racing igru na PC platformi, dobili bi ono što svi želim konkurentne igre na tri najvažnije platforme i većina gejmera bi bila apsolutno zadvololjena. Igra zasada izgleda maestralno, te se stvarno nadam u visoku kvalitetu i opravdanje potencijala.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #21 u: Svibanj 02, 2012, 18:18:32 »
I nadam se da će Cars biti modabilan, ako hoće imaćemo najbolju racing igru sljedećih 5 godina najmanje.
Fanovi će pravit modove za F1, tuning cars, nascar, karting....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #22 u: Svibanj 05, 2012, 19:54:00 »
Pročitao sam sa užitkom sve postove u ovoj temi, no nakon toga nemam što reći - više-manje sve što sam htio je rečeno, a na žalost kako nemam niti sma imao nit PS3, niti 360, a i PC mi već pomalo zastarijeva, nisam baš ni u toku sa novijim naslovima
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #23 u: Kolovoz 19, 2012, 15:39:42 »
Opet je tema aktualna, pošto nam dolazi dosta novih racing igara, pa s toga budućnost se čini kudikamo lijepšom nego proteklih par mjeseci. Moje pitanje vama je: Da li u iduće 2-3 godine želite jedan, dva velika racing naslova koji će odisat kvalitetom i odličnom prezentacijom, te djelovati kao kompletno iskustvo ili puno više racing naslova koji će pružiti dosta zabave i zadovoljiti aspekt kvalitete?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #24 u: Kolovoz 19, 2012, 15:55:17 »
Pa za samo tržište racing igara je bolje da ih ima što više, time se developere tjera na dodatan trud i rad kako bi uspjeli prodati proizvod, što nam u konačnici donosi puno dobrih racing naslova za igrati ^^

Offline Praetorian

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #25 u: Kolovoz 19, 2012, 16:24:39 »
Isto mislim da je bolje da ima što više naslova, tako se developeri trude da prave što bolje igre.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #26 u: Kolovoz 19, 2012, 19:01:17 »
Naravno da bi svatko htio neku ultimativnu igru koja će imati baš sve aute i staze koje nekome mogu pasti na pamet, najbolju fiziku, grafiku, sustav napredovanja, online... Ali da bi došlo do takvog nečeg, treba više igara izaći kako su dečki rekli jer inače se nitko neće truditi dostići takvo što.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Death_rattle

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #27 u: Kolovoz 19, 2012, 23:01:42 »
Pa koliko ja sa svog aspekta razmišljanja vidim, budućnost nije toliko crna, dapače, rekao bih da je za koju nijansu bolja. Samo jedino što me živcira je ekskluzivitet pojedinih igara. Primjerice, jedino na PS3 se može igrat GT5 i na jedino na X360 Forza 4. A ja bi ih sve igrao, a to košta, lol. PC skoro svaki konzolaš ima i to u prosječno pristojnoj kvaliteti pa igranje trka na njemu nije upitno, jedino valja imati neki hardveraj jer preko tipkovice nije baš zgodno (iako sam nekad prije prašio NFSU, NFSU2 itd na tipkovnici - ali one su arkadetine naspram jednog GTR-a).

Jedino što mi se nikako nije sviđalo što se Ridge Racer serijal upropastio. Od jedne od ponajboljih arkadetina za PS (mislim na Type 4) se pretvorio u mediokritetni launch naslov na PS2 (iznimka R:Racing revolution - al je idalje loš) i PS3 da bi postao ripof Burnout-a zvan Unbounded. Ok, možda nekome leži ta tranformacija, ali meni ne.

Ok, u zadnje vrijeme nisam pratio racing igre od doba GTR2, WTCC-a (koji mi je odličan), Richard Burns Rallyja (koji je stvarno izazov), rFactora (koji moram ponovo instalirat) i pronać AE86 mod da čujem kako 4AG-E 20v blacktop motor vrišti na 11,000 rpm :D.

Ovaj Project CARS izgleda jebeno obećavajuće, samo se nadam da će ga moja prosječna kanta moć pogonit i ja sretan.

Offline Cole™

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #28 u: Kolovoz 19, 2012, 23:52:59 »
Odličan post.  shy1
Osobno se nadam također da će kvaliteta CARS-a biti na visini, usuprotnom PC platforma je osuđena na sline.  jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Budućnost virtualnoga racinga
« Odgovori #29 u: Veljača 18, 2014, 03:37:47 »
Nije li predivno...

BeamNG.drive Steam Greenlight Video


 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB