Autor Tema: DTM Legends Cup  (Posjeta: 36705 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #90 u: Veljača 03, 2012, 20:27:05 »
Stvarno bezobrazno sve se dogovorimo i pola njih odustane,i to  na dan utrke mslm stvarno...

Offline Jack-Darkman

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #91 u: Veljača 03, 2012, 20:44:57 »
@Mlađo- bogom poslan u ovoj krizi.
Baci oko navečer poslije 8 na online, ako nas bude više od dvoje ćemo bacit koji race  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #92 u: Veljača 03, 2012, 20:59:43 »
Tipicno, na dan utrke svima iskrsne nekaj bitno od zivotne vaznosti, ili se jednostavno niti ne pojave online da obavijeste ljude da ne mogu doci. Nije to samo na ovom forumu vec opcenito kod nas. Dok treba laprdati tu nema boljih, a dok dodje vrijeme za pravu akciju iliti rad - neces ih naci niti u misjoj rupi. Imam i ja pametnijeg posla i dosta toga sam odgodio zbog ovog kupa. I da, posto za vikend nisam bio siguran - odmah sam to napomenuo 5 dana prije. Ne kuzim cemu lazna obecanja i ljudi (najvise montoya) se trude da ideju pretvore u stvarnost, a kasnije to svi ignoriraju iako su se prijavili za sudjelovanje. Kakve lige, kakvi kupovi pa ovdje nema dovoljno ozbiljnih korisnika da se bilo kaj odrzi. Sve neslavno propadne. Sjecam se jos nekad dok me Ramparts nagovaral da se registriram jer je trebao biti odrzan Gt500 kup i to je propalo prije nego sam se uopce regal. U to vrijeme sam vozil sa fincima, a cini mi se da opet budem moral (sve dok ne kupim dovoljno jak komp za GTR3 ili CARS jer na konzolama nema kruha) jer kod nas je cudo skupiti 5 ljudi i cak dok se i skupe obavezno polovica njih ima problema sa konekcijom i izbacivanjem, a lijepo sam napisal kaj treba napraviti. Ja odustajem od kupova i bilo kakvih organiziranih natjecanja, mozemo tu i tamo bacit neku online utrku kao prije i to je sve. To je to od mene u ovoj temi.

Offline ManTheRamparts

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #93 u: Veljača 03, 2012, 21:24:52 »
Nikakvo čudo, moglo se videti iz aviona da bu ovak završilo. Sve znaš i sam, dosta smo razgovora imali na tu temu.

Offline Montoya

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #94 u: Veljača 03, 2012, 21:57:11 »
Ther je većinu toga fino opisal.
Sati truda da se što većoj ekipi omogući malo guštanja i vrlo vjerojatno, dobrog racing iskustva i zabave ali ne.
Najlakše je prijaviti se i posle praviti blesav.

Sve ovo kaj se u kratkom roku dogodilo, ne samo da je krajnje neozbiljno, već je i bezobrazno!
Osobno, to si nikad nebi dopustil (osim u nekim zbilja ekstremnim situacijama od životne važnosti), za mene je riječ zakon.
Rima sve "otpili" s tim da baš u 8 mora nekaj obaviti (a 8 je inače i bil termin do danas), s2000 otkaže al bar se pojavi, budainka ne kupi auto, a dogzy se uopće ne pojavi - niti da nas bar obavjesti o nemogućnosti dolaska (plus prije toga napusti svoj vlastiti turnir).

Sve u svemu, nema se smisla truditi i gubiti toliko puno vremena da bi na kraju uvijek sve propalo.
Na ovaj (prije CroGrid) forum i portal potrošil sam stotine sati svog vremena i ne žalim ih, no mislim da je sad tome kraj.
Jednostavno nema dovoljno ozbiljne, kulturne i pouzdane ekipe da čovjek ima motiva nastaviti...
Jedino kaj je u svemu tome, kaj se tiče natjecanja, valjalo bil je jedno vrijeme CroGrid klan.

Tolko od ovog kupa, koji se službeno zatvara, bez da je i započet.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"