Autor Tema: Najbolji traileri & intro videi  (Posjeta: 43919 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Najbolji traileri & intro videi
« u: Veljača 21, 2012, 17:59:40 »
Tema za najbolje od najboljeg, bilo da se radi o trailerima ili pak intro videima.
Ovdje postajte ono što je vama posebno, bolje od ostalog, a zbog preglednosti i trajnosti teme, evo nekih vrlo jednostavnih pravila:

1)  Svakom pojedinom forumašu dozvoljeno je postati jedan trailer ili intro na dan
2)  "Bumpanje" je dozvoljeno ukoliko nakon vašeg videa sljedećeg nema do drugog dana
3)  Dozvoljeno je i poželjno komentiranje tuđih videa na način da ih se citira pa komentira - tu opet vrijedi prvo pravilo
To bi bilo to  p1va
« Zadnja izmjena: Ožujak 01, 2012, 10:53:06 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #1 u: Ožujak 03, 2012, 10:41:01 »
Tema je preimenovana i preuređena, bacite oko na 1. post (koji sadrži osnovna pravila) i počnite sa postanjem vama najboljih trailer & intro videa.

Evo jednog mog za početak, E3 '09

The Last Guardian - Official E3 Trailer [HD]


Rula ko cjelina, uz perfektnu muziku.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #2 u: Ožujak 03, 2012, 12:43:02 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #3 u: Ožujak 04, 2012, 10:59:58 »
Dark Souls Trailer


Ovo izgleda zakon. AKo je igra kao taj trailer, mislim da shvaćam opsjednutost nekih (Montoya  ;D), tom igrom. Nego, jel ta igra strašna, tj jel to neki horror RPG? Jer ovdje definitivno djeluje jezivo.

Inače, što meni prvo pada na pamet

Dead Island Trailer


Nisam još igrao igru na žalost, a i iako je dobra, znam da nije kao taj trailer, no to nije ni tema.
Osobno, ovo mi je jedna od najemotivnijih stvari koje sam vidio u gamingu i jedan od 5 najboljih trailera ikad
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #4 u: Ožujak 06, 2012, 19:05:20 »
@Shimmy ima nas jos opsjednutih s ovom igrom, vise nego sto mislis  ;D
Akcijski RPG sa savrsenom gameplay mehanikom i poprilicno izazovan od kojeg ce casual gameri dobiti slom zivaca  cer1njo
Pa ima i horror elemente, brutalno dobar i na nekim dijelovima mracan i morbidan artwork se za to pobrinuo. Savrsenstvo za mene jos od dana demon's souls-a.

Evo jedan meni odlican, dio dok charlie iz zbunja skine americki huey u meni podigne razinu adrenalina na milijardu  cer1njo
Sve odjebem i odem pucat do preksutra  cer1njo dsmoker
Battlefield: Bad Company 2 Vietnam Launch Trailer

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #5 u: Ožujak 06, 2012, 19:19:50 »
Auuuuuu auuuuuuuu Ther  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #6 u: Ožujak 06, 2012, 19:49:24 »
Fortunate Son  hug1

Inače, drugi od "5 najboljih trailra":

Mass Effect 2 Launch Trailer


Iako mi je prvi Mass Effect bolji, nije imao nijedan tako dobar trailer kao što je ovaj.

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #7 u: Ožujak 08, 2012, 01:00:34 »
Quantic Dream's Kara


PREBRUTALNO  ave1

Offline Cole™

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #8 u: Ožujak 08, 2012, 01:21:01 »
Quantic Dreams' <3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #9 u: Ožujak 08, 2012, 11:26:21 »
Njihovu novu igru uzimam prvi dan i to kod nas bez obzira na cijenu.
Mozda to jesu samo interaktivni filmovi ali su posebni i uzivao sam u svakoj igri koju je potpisao QD  ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #10 u: Ožujak 08, 2012, 17:32:41 »
uzivao sam u svakoj igri koju je potpisao QD  ave1

Svakoj? Misliš obje  cer1njo

Nego, ovo je prestrava - jel to neki tech demo, ili postoje naznake za igru?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #11 u: Ožujak 08, 2012, 17:39:07 »
Ovo je staro godinu dana, neznam od kud mi informacija, ali sam negdje pročitao.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #12 u: Ožujak 08, 2012, 17:48:00 »
Dobro, moze i tak  cer1njo
Tech demo. Na tom novom engine-u ce se temeljiti nova jos nenajavljena igra.
Bilo je glasina da rade na 2 igre, a jedna bi trebala biti ratne tematike (Vietnam)  sm1jeh

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #13 u: Ožujak 08, 2012, 18:08:11 »
Šteta, ja bih baš volio da naprave ovakvo nešto. Podsjeća na A.I. koji obožavam
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #14 u: Ožujak 08, 2012, 18:18:58 »
Mislim da jedna igra bude sigurno tak neke tematike, nije ovo slucajnost.
A i rat je plodno tlo za ono na kaj si Cage brije, emocije!
Ma prava stvar bude u bilo kojem slucaju. Motion capture studio su takodjer unaprijedili, heavy rain se snimao sa 28 kamera, a sad na raspolaganju imaju 65  ave1