Autor Tema: Najbolji traileri & intro videi  (Posjeta: 43918 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #15 u: Ožujak 12, 2012, 21:13:21 »
CryEngine 3 Visual Specs - Preview Trailer


Om nom nom... Još da je in-game...   :P

Offline Cole™

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #16 u: Ožujak 12, 2012, 22:00:05 »
Engine je čudo.  ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #17 u: Ožujak 13, 2012, 18:28:08 »
Lijepo, ali mene nije iskreno nešto previše zadivilo jer sam nedavno odigrao Witchera 2 gdje mi ni ta teselacija, ni efekti osvjetljenja ne izgledaju nimalo lošije. Dapače, probijanje zraka sunca kroz krošnje u Witcheru je čudo. Ako namjestiti kameru "do poda", kroz vlati trave, njih desetke odjednom, se potpuno realno, glatko i prirodno probija sunce. Iliti, reagira na apsolutno svaki objekt u svijetu, a ne samo one "veće".
Plus, nisam još igrao, ali vidio sam Battlefield 3. Također ovdje nisam vidip išta što BF3 nema
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #18 u: Ožujak 13, 2012, 18:54:48 »
Lijepo, ali mene nije iskreno nešto previše zadivilo jer sam nedavno odigrao Witchera 2 gdje mi ni ta teselacija, ni efekti osvjetljenja ne izgledaju nimalo lošije

Witcher 2 je DX9 only igra i tu nema teselacije niti popratnih DX11 efekata.....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #19 u: Ožujak 13, 2012, 19:39:14 »
Nebitno sad kako se zove taj DX ili efekti nego kao izgleda. A po onome što sam ja vidio u Witcheru 2, i još nekim igrama, i DX10, ali i 11 su obične patke - ne mogu ništa što DX9 ne može. Ili mogu gledano sa tehničke strane, no ono što korisnik vidi je isto. Uostalom... Nemam skrinšotove najboljih scena za potkrpijepiti napisano u prošlom postu, ali evo nekoliko koje su jako blizu tome (osvjetljenje, efekt koji daje ta teselacija, kaj god bila (manje mi je bitno što ona radi nego kako se to manifestira odn kako izgleda na kraju korisniku)):



na likovima jasno vidljivo ono što je prikazano na onom amphibian liku kada su demonstrirali tu famoznu teselaciju - dojam "neravnine tekstura", odn svaki dio odjeće izgleda kao da je zasebni objekt na onom ispod



Ovdje je ista stvar sa kamenom - primjer one kamene ruševine u CE3 demo





Na dvije slike iznad je efekt sunca na različitim lokacijama, no nijedan SS ne može dočarati ljepotu tog efekta u pokretu. No vidi se kako se zrake probijaju odn zaobilaze razne objekte tipa Geraltove mač (najbanalniji primjer)



Ovdje je možda bolje vidljivo probijanje kroz krošnju



sjene na podu su stvorene u realnom vremenu i kako rpolazi dan i mijenja se položaj sunca se mijenjaju i te sjena, isto tako, kako se trava njiše i likovei prolaze, preko istih se "prelijevaju" sjene odn zrake sunca. Odn, apsolutno sve je real-time i interaktivno. U DX-u 9, jel


No da napomenem: sve ove slike su u medium-high detaljima, a ide do very odn ultra high, s time da jasno, u pokretu još bolje izgleda.
A onda na stranu moje mišljenje o DX10 i 11 i koliko su korisni, samim time što kako kažeš da je Witcher DX9, dakle 2 generacije star već, a izgleda tako, govori koliko ovaj CE 3 nije nešto impresivan. Barem ne u ovom videu, vidjet ću u konkretnoj primjeni u nekoj igri.



Evo i jedan video, koji unatoč ne nekoj kvaliteti, jako se dobro vidi to što sam pričao:

The Witcher 2 - Lighting/Sunshafts


Dakle, CE 3 demo nema ništa što ovdje ili u još nekim već izašlim igrama nema
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #20 u: Ožujak 19, 2012, 13:48:51 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #21 u: Ožujak 19, 2012, 15:29:44 »
rula
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #22 u: Ožujak 20, 2012, 12:36:16 »
Više je teaser, ali smatram da može i ovdje. Savršenstvo.  hug1

Forza Motorsport 4 - Jeremy Clarkson trailer "Endangered Species"
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #23 u: Ožujak 20, 2012, 17:00:41 »
Odlican teaser.

Evo jedan stari, meni vjerojatno i najbolji DN intro  dsmoker
Bootylicious  cer1njo

Duke Nukem Time To KIll Intro (Stabbing Westward - The Thing I Hate)

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #24 u: Ožujak 20, 2012, 17:11:57 »
Esos koja bedeserija.  cer1njo

Odma me nostalgija lovi.

Se sećaš ovog?

Test Drive 6 PSX (PS1) - Intro


Kak su nekad introji bili odlični!  ave1

Sled Storm - Intro


Tony Hawk 1 Intro
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2012, 17:17:44 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #25 u: Ožujak 20, 2012, 17:21:12 »
Sjecam se svega ko da je jucer bilo  ;D
Oh, nostalgija - nekad se i prdilo bolje  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #26 u: Ožujak 20, 2012, 17:26:16 »
 cer1njo cer1njo cer1njo

Jedan samo za tebe:

Ronaldo V-Football Opening PS1


 cer1njo

I moj all-time favorit - auti i žene  cer1njo

Le Mans 24 Hours Ps1 intro - The Dandy Warhols Bohemian Like You


Bome su te nekad znali nabrijati na igru - dok si videl kak je intro pravi mogla je igra biti smeće samo takvo i igralo bi se!  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #27 u: Ožujak 20, 2012, 17:35:01 »
Zato se nekad i igralo skoro sve  cer1njo
Di si ovog Ronalda skopal  :P
Uglavno jako brzo sam se vratil na ISS tj. danasnji PES.

Evo jednog od mojih favorita i igra koju nikad ne bum prezalil
Inace, procitaj si pravila u prvom postu  :P cer1njo

DRIVER INTRO

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #28 u: Ožujak 20, 2012, 17:37:59 »
Driver!  ave1

Pravila - je ništ, odma me v zatvor zaprite. AL NETE ME ZELI ŽIVOGA!!! PRIMI ME, HMORIL GA BUM!!!  cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: Najbolji traileri & intro videi
« Odgovori #29 u: Ožujak 20, 2012, 22:40:02 »
Pravila - je ništ, odma me v zatvor zaprite. AL NETE ME ZELI ŽIVOGA!!! PRIMI ME, HMORIL GA BUM!!!  cer1njo

Neznam zašto ali ja kad čujem ovaj jezik odmah se sjetim Dudeka iz Gruntovčana.  cer1njo