Autor Tema: CroSimRacing GT5 Online Race Videos  (Posjeta: 14526 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #15 u: Ožujak 09, 2012, 07:43:50 »
 ave1
Hvala ti Kimi. Veličanstvena utrka
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline buby0706

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #16 u: Ožujak 09, 2012, 14:51:00 »
Evo i obečana utrka s Hondom Civic RM
Cro Sim Racing Gran Turismo 5 online race 6

Iako je Domagoj prvi prošao ciljem , igra je Therga proglasila pobjednikom

et točno se vidi kako me kreten ovaj robix koji je uletio sa volvom u 00:27 udara i nekako sam se još i sredio,ali u 00:39 me u zavoju udara u zadnji kraj i odo ja...i možeš ga jebat...ali sam bio fer i nisam odustao i vozio sam i ubrzavao do kraja utrke...
ali čestitke trojici odličnih vozača koji su se borili do kraja utrke ...bravo momci thumbs1

Offline Thergothon

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #17 u: Ožujak 09, 2012, 17:49:55 »
Odlicna utrka  thumbs1
A ovo krivo proglasavanje pobjednika mi se vec par puta dogodilo tak da se nisam ni malo cudil, samo sam se smijal  ;D
Reakcija Domagoja mi je bila zestoka: "Kakoooo?!?"  cer1njo
Igra ima neko strahopostovanje prema meni pa me proglasava pobjednikom cak i dok to nisam :P

Offline DogZy

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #18 u: Ožujak 09, 2012, 17:54:47 »
Hhaha. Meni se to prvi put dogodilo pa zato. A baš je ispalo fora thumbs1
Vjerujem da je to do slipa, ima sigurno neke veze s tim.
@bubi
jbg, zato sam ja da ne bude padobranaca.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #19 u: Svibanj 06, 2012, 15:09:21 »
Fali novih okršaja, nadam se da ne bude sve ostalo na videima koji su postani...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline budainka16

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #20 u: Svibanj 06, 2012, 17:09:27 »
I ako netko ima veliku želju za snimanjem videa sa Playstationa 3, ja ću mu prodati onu svoju capture karticu ^^
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."