Autor Tema: CroSimRacing GT5 Online Race Videos  (Posjeta: 14541 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« u: Veljača 23, 2012, 09:55:09 »
   Pošto se skupio određeni broj video uradaka naših online druženja , a nadam se da će ih ubuduće biti još , pomislio sam kako ne bi bilo loše da ih možemo sve staviti na jedno mjesto radi lakšeg pronalaženja i gledanja.Nadam se da će ta videa kolko-tolko pomoći u dolasku novih članova na ovaj forum koji vole GT5 (a i ostale racing simulacije) i traže fer ekipu za online vožnje.
   Također pozivam i ostale članove foruma koji imaju neke svoje video uratke vezane za ovu temu da ih stave ovdje , s tim da bih zamolio da ta videa imaju veze s našim forumom tj. njegovim članovima.
   Pa evo onih koje sam do sada napravio:
1. Shuffle utrka na Spa s Montoyom:
gtsurgeons+CSR/CSR-Montoya vs. KimiHR GT5 battle / Circuit de Spa-Francorchamps


2.Troboj s BMW-ima na Grand Valley s Thergom i Unffalom
CroSimRacing GT5 online race 1


3. Fenomenalna utrka na Grand Valley s Thergothonom
CroSimRacing GT5 online race 2


4. Montoyin i Bosnia_Racing_1 dvoboj na Laguni
CroSimRacing GT5 online race 3

Offline Montoya

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #1 u: Veljača 23, 2012, 13:43:37 »
Super tema Kimi  šofe1

Evo dva moja, znatno slabija kvaliteta videa:

CroSimRacing GT5 Online duel CSR-Montoya vs. lega_rovinj


Jedan stariji:

Gran Turismo 5 - Monaco: CSR-Montoya vs. PatPet
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #2 u: Veljača 23, 2012, 14:10:57 »
Mozda jednog dana i ja obogatim ovu temu.
Gomila replaya u kojima sam imal epske dvoboje stoji na hardu, a s kamerom na foticu nemam volje snimati.
Inace, odlicni videi  thumbs1
« Zadnja izmjena: Veljača 23, 2012, 14:24:09 od Thergothon »

Offline KimiHR

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #3 u: Ožujak 01, 2012, 19:22:03 »
Dok sam spavao ovo se uploadalo , utrka s Fuji F s HPA Motorsports FT565 twin turbo Audi TT  '08 , pa kad vam bude dosadno pogledajte

CroSimRacing GT5 Online Race 4.

Offline Jack-Darkman

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #4 u: Ožujak 01, 2012, 20:03:51 »
@Kimi- voziš kad s kokpita?
S tim pogledom je na neki način lakše vozit jer je normalno preglednije. Al je isto fora, ja taj pogled koristim jedino kod auta koji nemaju sređenu unutrašnjost.

Offline KimiHR

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #5 u: Ožujak 01, 2012, 20:15:50 »
Vozim uvijek iz kokpita , ali na replayu online utrka kokpit kamera ne postoji pa sam stavio ovu.

Offline s2000

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #6 u: Ožujak 01, 2012, 21:15:35 »
Pogledao i zadnju utrku,nema se sta reci nego odlicno vozite svi,pogotovo kimi i ther,ja takodjer koristim stalno kokpit kameru,a za aute koji ih nemaju biram sa haube ili sa branika.

Offline Thergothon

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #7 u: Ožujak 01, 2012, 23:54:10 »
Opet Kimi i ja u glavnim ulogama  hug1
Ove utrke se uopce ne sjecam, vjerojatno me kasno kocenje izbacilo iz takta pa sam zaboravil saveati replay  sm1jeh

Offline Cole™

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #8 u: Ožujak 01, 2012, 23:58:46 »
Mene najviše nema zbog toga, kaj nikad nisam zicer da imam slobodnog vremena, najčešće mi neke banalne i obavezne stvari iskrsnu i onda mije bolje ne voziti sa vama, dok god nebudem ziher ziher da sam slobodan.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline KimiHR

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #9 u: Ožujak 06, 2012, 02:01:33 »
Iako nas je na startu samo četvorica , a unfall odustaje več na kraju prvog kruga , nije nam bilo niti malo dosadno. A nadam se ni vama , gledajući ovaj replay
CroSimRacing Gran Turismo 5 online race 5

Offline DogZy

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #10 u: Ožujak 06, 2012, 14:07:18 »
Bravo Kimi... ave1
Užitak je ovo gledati a nadam se da će i ostali proviriti i odgledati neke od lijepih troboja na ovoj utrci.
Bilo bi super da stavis i GVS sa integrom a mozda i Civic na GVS-u. Ne silim te ali sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #11 u: Ožujak 06, 2012, 16:40:10 »
Civic će biti sigurno , to sam već snimio pa ću uplodati kad stignem

Offline Thergothon

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #12 u: Ožujak 06, 2012, 19:27:42 »
Nisam mogao izaci po idealnoj putanji jer mi se DogZy nabio u taj zavoj, morao sam skroz po nutarnjoj sporije preci da vas ne zajebem i ti si to dobro iskoristio. Steta kaj nije bilo jos jednog kruga  ;D

Civic na Grand Valley je isto opaka stvar bila, troboji kakvih nema niti u filmovima - ok, mozda jedino u thunderboltu of Jackie Chana-a  cer1njo ave1 cer1njo

Offline KimiHR

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #13 u: Ožujak 06, 2012, 19:37:29 »
I ja sam ostao iznenađen kako sam uspjeo tu proći , Domagoja je malo odnjelo i stvorila se rupa , pa rekoh idem probat.Pomislio sam kako nemam šanse na sljedećem, desnom zavoju , ali dodir između tebe i Domagoja je puno pomogao da iz njega izletim ispred vas.
Odlična utrka i svih sedam krugova je bilo napeto

Offline KimiHR

Odg: CroSimRacing GT5 Online Race Videos
« Odgovori #14 u: Ožujak 08, 2012, 22:28:20 »
Evo i obečana utrka s Hondom Civic RM
Cro Sim Racing Gran Turismo 5 online race 6


Iako je Domagoj prvi prošao ciljem , igra je Therga proglasila pobjednikom
« Zadnja izmjena: Ožujak 08, 2012, 22:37:57 od KimiHR »