Autor Tema: Total War SHOGUN 2  (Posjeta: 17258 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #30 u: Veljača 29, 2012, 21:01:06 »
bo....

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #31 u: Ožujak 01, 2012, 08:21:57 »
Ogromna je promjena u vizualnoj prezentaciji kampanjske mape! Izgleda najbolje od svih Total Wara do sada, a i ima porast performanis od cca 8 FPSa sa istim postavkama kao i Shogun 2.


Offline Praetorian

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #32 u: Ožujak 01, 2012, 12:34:38 »
Je ljepo izgleda, recimo u Shogunu II snjeg ma mapi izgleda odvratno, tu baš zakon.

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #33 u: Ožujak 02, 2012, 09:42:47 »
Krenuo sam sa Taira Kiyomori klanom jer se sa Fujiwara klanom nisam mogao baš snać iako piše da je jednostavnije sa njime...



Krenuo sam tri pokrajine, Settsu, Kyoto i Kii te jednom Vassal pokrajinom Yamato, koju su ubrzo moji Junsatsushi i Sou agenti pridodali pod moju komandu. To je novost u Rise of the Samurai; Junsatsushi agent širi influence i kada dođe na kakvih 55% može napraviti Allegiance sa tom pokrajinom. No ukoliko je u pokrajini mnogo vojske postotak realizacije opada te tu uskače Sou u pomoć te uz opciju Incite Revolt stvara pobunjenike koji napuštaju vojsku i često izmame ostale jedinice iz grada te Junsatsushi ima otvoren put za pripojiti tu pokrajinu.



Eto tako je Yamato pokrajina pripala meni bez proljevanja krvi dok su klanovi iz Omi i Iga pokrajina proglasili rat no ovoga puta uz ekonomiju jača se i vojna strana te su ta dva klana istrebljena sa lica zemlje, a pokrajine pripale meni.



Kao što rekoh uz potrebne agente sada se razvija i vojska koja već broji poveći broj generala i jedinica, a za koji turn postaju mi dostupne Bow Warrior Monks te Naginata Warrior Monks te će se vojska refreshat sa novim, moćnijim jedinicama.

« Zadnja izmjena: Ožujak 02, 2012, 09:45:21 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #34 u: Ožujak 02, 2012, 11:02:47 »
Burno ljeto 1183... Mnoštvo neprijatelja, borbe na mnogim bojištima, neredi u gradovima


______________

No postaju mi dostupni Foot Samurai, odlični strijelci no sa ogromnom prednosti jer su i odlični meele borci.....

Offline Cole™

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #35 u: Ožujak 02, 2012, 12:07:06 »
Kako rula čitat tvoj bitke.  ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #36 u: Ožujak 02, 2012, 19:02:51 »
Obrana dvije vrlo bitne pokrajine, (zbog njihove razvijenosti) - Kyoto i Settsu;


________________

Settsu:



- zapalili grad, ali obrana je ipak bila nadmoćna

Kyoto



- nevjerovatna obrana u užasnim uvjetima, (magla) neprijatelj gubi 1033 jedinice dok ja svega 48!!!

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #37 u: Ožujak 02, 2012, 20:51:28 »
Nakon burnog ratovanja, uspio sam sklopiti mirovne sporazume sa zaraćenim klanovima te sljedi regeneriranje jer kao šta se vidi bilo je puno krvi na bojištima!


Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #38 u: Ožujak 03, 2012, 18:09:54 »
Situacija je krajnje napeta i ozbiljna!!

Nakon kratkog rata sa Kitabatake klanom imali smo kratki predah, no odlučujem se svu svoju vosjku poslati na njih te ih iskorijenit. Osvajam provinciju za provnicijom jer nisu vojno nadmoćni no sa sjevera mi problem stvaraju njihovi saveznici Okura klan te jedna vojska kreće sjeverno i osvaja dvije pokrajine. Nakon toga sljedi mirovni sporazum sa Okura klanom te koncentriranje na istrebljivanje Kitabatake klana.




Padaju provincija za provincijom te na kraju ostaje Ise provincija koju moj iskusni Junsatsushi koji je već ušao u šezdesetu godinu, pridobiva diplomatskim putem i Kitabatake klan je istrebljen sa lica zemlje


*padaju provicije redom Mino, Owari, Mikawa, Totomi, Suruga, South Shinano te Ise

No sa tim akcijama postajem moćan klan, tj Enemy of the State te mnogi klanovi ulaze u rat protiv mene.

I sada nastaju problemi, mnogo sam ratovo i stvarao vojsku te imam mnogo problema sa zaradom kokua jer je mnogo sredstava potrebno za održavanje te silne vojske te nemam mogućnosti dalje razvijat ekonomiju šta se također osjeti jer je narod nesretan i stalno se buni


*vojska je skupa i 85% prihoda se troši na nju, dok s druge strane zbog brzog širenja carstva pati ekonomija; crne pokrajine na slici su tax free radi sprečavanja pobuna i revolta
______________________

Sa zapadne strane me još uvijek brani bratski klan s kojima imam Alliance te najvjerovatnije krećem ka istoku iskorijenit male klanove. No treba nešto poduzet i po pitanju ekonomije... Vidjet ćemo šta i kako.

« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2012, 18:19:58 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #39 u: Ožujak 03, 2012, 20:35:34 »
Ono što sam i mislio... Svi su se okomili na mene jer sam zauzeo previše prvincija, uništili mi vojsku i krenuli svim silama na nebranjene provincije... Novca, nemam, prihodi kokua su u minusu i to je to; još jedan rat je izgubljen.



A i priroda se okrenula protiv mene...


__________________________

Malo proučit tutorijale i debelo promjenit taktiku....

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #40 u: Ožujak 13, 2012, 17:14:44 »
Nakon završene sage o Shepardu sljedi ponovno vraćanje u drevni Japan....

I još samo 10 dana do ekspanzije...


Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #41 u: Ožujak 20, 2012, 12:26:40 »
Chapter 3

Total War: Shogun 2 Fall of the Samurai Gameplay Chapter 3 Smoke and Steel


Ja, ovo će biti najbolji Total War.... Kupujem momentalno!

_________________________

Preview:

Fall of the Samurai Preview
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2012, 12:28:24 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #42 u: Ožujak 21, 2012, 18:12:21 »
Dolazi ogroman patch za Shgoun II popravlja puno toga i dodaje mape nove evo lista šta popravlja

Offline Praetorian

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #43 u: Ožujak 22, 2012, 19:55:33 »
Patch ima preko 8 GB fpalm1

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #44 u: Ožujak 22, 2012, 20:16:45 »
Ma to je sa FotS ekspanzijom!