Autor Tema: Total War SHOGUN 2  (Posjeta: 17268 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #60 u: Prosinac 21, 2012, 20:58:13 »
Predobro mi izlgedaju Unit karte i Hud od FOTSA shy1 Ja možda krenem igrat Shogun II nakon FC III, već sam duže vrijeme nahajpan na igru.

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #61 u: Prosinac 21, 2012, 21:13:05 »
Je, zbilja su mi pogođene! A i volim ovo razdoblje sa barutom...

Uf, ali RotS i FotS su po svemu bolji od samog Shoguna 2! To ti je preporuka definitivno!

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #62 u: Prosinac 21, 2012, 23:25:41 »


Situacija se komplicira. Napao jedne susjede, u koaliciju sa drugima i pozvao ih u rat protiv istih, osvojio dvije pokrajine, neprijatelj se gomila pred gradom, služim se svim sredstvima da oslabim vojsku; ninđa sabotira jedinice, Foreign Veteran također radi na tome, brodovi su tu da osiguraju grad, šalju se dodatne trupe u Higo.....



Imam sreće šta je Hizen pokrajina bogata te su mi se financije povećale, a to će biti potrebno radi regrutiranja novih jedinica


Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #63 u: Prosinac 22, 2012, 13:24:49 »


Odlučio sam osvojit i drugu pokrajinu od Satsuma klana jer vidim da Fukuoka koji su mi savzeznici takođe šire svoje provincije preko područja istih..



No da bi došao u Satsum provinciju moram proći kroz područje pod Fukuoka klana te počinjem pregovore; prvo nisu uspješni i ne pristaju na Military Access kada sam ponudio identične uvjete. No kada sam ja njima dopustio MA od deset turnova na mom području, a sebi pet na njihovom problem je rješen te vjska može proći prema jugu. Plan je napasti najprije glavni Satsuma pa krenuti na Osumi.

Ubrzo je krenula opsada grada te oni napadaju mene na obroncima te ne prolaze dobro pod rukom moje iskusnije i nadmoćnije vojske potpomognute mornaricom.





U toj bitci su poraženi te žele sklopiti primirje; ja ih pokušavam prevarit i zatražit da mi plate i određenu svotu kokua no to je nemoguće; njihova blagajna je prazna

Sljedi napad na grad koji osvajam sa lakoćom.





Sljedi pljačkanje provincije i odlična zarada od 26 000 kokua. Nakon toga sljedi razvijanje dvije pokrajine te izgradnja nove mornarice. U međuvremenu general koji je vodio sve bitke je napredovao u mnogim segmentima.
_____________________________



Ali nastaje problem; Osumi provinciju zauzima Fukuoka klan; moji saveznici i partneri; moram dalje vidjeti dali ću zaratit sa njima ili krenut brodovima okolo. Iako, oni su mi konstantna opasnost, A i njihovim brisanjem cijeli zapadni otok bi bio pod mojom kontrolom...



No, dolazi zima pa ima vremena za razradit taktiku....

Offline Praetorian

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #64 u: Prosinac 24, 2012, 22:07:17 »
Ja ću sutra instalirat Shogun II.

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #65 u: Prosinac 26, 2012, 18:23:48 »
Izgubio sam.... preraučunao se i ostao bez skro svih kolonija i bankrotira....  fpalm1

Offline Iceman

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #66 u: Prosinac 28, 2012, 00:02:05 »
Doktore pitanje za tebe. Pošto si me opet svojim mini izvještajima zagrijo za igru, morao sam je instalirati. Uglavnom da li kod tebe kad napraviš potez, npr. premjestiš vojsku s točke A na točku B (govorim o igranju na mapi/karti (ili kakgod), da li se ta vojska dosta ubrzano kreće (to isto vrijedi kad stisnem end turn, potezi drugih klanova se samo štancaju). Znači kad je tek došao Shogun 2 (glavna igra) onda su sve te stvari bile kao i u prošlim Total War naslovima - možeš obaviti nuždu, nešto pojesti dok završi end turn (npr U Napoleonu dok se Rusi razmjeste po mapi mogu odspavati). Onda je došao Fall of Samurai i igra mi se čini full ubrzana. Ono brutalno brza. Vojnici hodaju na mapi ko da su rokali po Red Bull-u all day all night. Mislim nije mi jasan taj zaokret u Total War-u. Na neki način je OK, mislim ono čekanje me ubijalo, ali sad opet kad pogledam, to kretanje je neprirodno, mislim živcira me to "trčanje" na mapi.

Offline doktor1

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #67 u: Prosinac 28, 2012, 11:39:04 »
Evo kako se kreću.....

sh2

Offline Iceman

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #68 u: Prosinac 28, 2012, 14:57:10 »
E da o tome govorim. Dosta brže se kreću nego na npr. običnom Shogunu 2 kada je došao (to vrijedi i za Napoleon i Empire). No dobro, naviknut ću se

Offline Praetorian

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #69 u: Prosinac 28, 2012, 17:39:36 »
Ja sam se navikao na to što se kreću brže, a isto tako što i turnovi prođu brzo. Dok u Empire TW mi turnovi traju predugo, odem na WC i kad se vratim turn još traje ;D U Shogunu 2 samo proleti turn.

Offline Iceman

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #70 u: Prosinac 28, 2012, 18:15:03 »
je to je i mene ubijalo u empireu, nikad kraja

Offline Praetorian

Odg: Total War SHOGUN 2
« Odgovori #71 u: Siječanj 03, 2016, 21:23:10 »
Probao igru i konacno mi radi kako  treba. Ali vraski zhatjveno i neoptimizarano je i dalje. Konacnu mogu igrat ovu igretinu, pa rome 2 uhh koliko toga ;D