Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469658 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2445 u: Siječanj 23, 2019, 16:54:28 »
Dolazi Total War koji uzimam!

Total War: THREE KINGDOMS - A Hero's Journey Trailer - YouTube


Nisam do sada pratio, ali pogledo Spies i Diplomacy gameplay i kupili me!  thumbs1

Total War: THREE KINGDOMS - Spies Gameplay Reveal - YouTube


Total War: THREE KINGDOMS - Diplomacy Gameplay Reveal (Part 2) - YouTube

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2446 u: Veljača 04, 2019, 17:43:35 »

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2447 u: Veljača 04, 2019, 18:20:32 »
Pun mi je kurac tog drkanja i "uživanja" na stare naslove!

Da, uživali smo, za jebni Duck Hunt na današnjem internetu nezna 97% "igrača"

Jebem ti sarmu od te vaše nostalgije ispada da su sada igre živo i teško smeće a misli da sam stariji od svih ovdje!!

I zato mi te nostalgije idu nakurac!!

"Resi 2 rimjek je trebo imat fiksnu kameru"

Sreća pa ste stabilni i ne uzmete u obzir da su tada ljudi mogli imat današnje resurse taj "original "Resi 2"" se nebi dogodio"

Odjebite sa tom nostalgijom!

DOOM i RE2 su sada pokazali šta se radi sa "nostalgijom" za starim igrama!!

A neka mi itko kaže da je ovaj RE2 trebo imati FIKSNU kameru poslat ću ga u kurac...
I naravno, došo je onaj mod sa fiksnom kamerom ooja izgleda kao sranje i svi u komentarima seru po Capcomu šta nam je to dao!
Dajte malo ozbilnjosti!

Da, baš ovako danas želim igrat RE2 igru! To je to! Jebeni Capcom!

Resident Evil 2 Remake [FIXED CAMERA ANGLE MOD CONCEPT + BONUS SCENES] [1080p/60] - YouTube


I na takvim videima svi svršavaju; da je tako izašla igra i netko napravio third person kameru onda bi ejakulirali na to...

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2448 u: Veljača 04, 2019, 18:35:42 »
Ma ja bi da ima taj bonus za otključati te fiksne kuteve, ne bi smetalo. Bilo bi mi jebeno i tak odigrati. thumbs1

A CTR je najbolji kart racer ikad, čak ni Mario Kart 8 Deluxe nije bolji i zaslužuje remake. Čisto radi mehanike same igre ostali kart raceri mu nemru prismrditi, jer su prepasivni u odnosu na CTR - boost sistem na CTR-u je miljama bolji i dinamičniji od automatskog boosta na MK-u ili Sonicu.

I samo nek rimejkaju prave stvari, rađe budem odigral tak nekaj s boljom grafikom opet, nego neko pijano indie smeće kaj je kao unikatno i ne znam kaj (pa mutavi gaming mediji daju desetke shovelware igrama), a nakon mjesec dana od izlaska se niko više ne sjeća igre. Ili neki tam visokobudžetni naslovi kaj forsaju online samo zato jer je in tipa sad Anthem, Division i slične idiotarije. Dok se samo setim kakve je igretine Bioware radil prije i vidim ovo sad generično smeće, odura.

Samo nek CTR dojde i nek bude prava stvar, jer se nikad nije ni prestal igrati realno. Ther zna kolko smo drmali kroz godine. ;D

Sad samo bu trebalo se malo prisjetiti nekih stvari i onda gaženje online. kuul

A u ono vreme da su imali ove resurse Resi bi ispal pucačina najvjerojatnije, di su došli na svoje s četvorkom. Tome je originalni tim celo vreme težil, al ih je hardver fala bogu ograničaval. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2449 u: Veljača 04, 2019, 18:53:43 »
Po pitanju resursa u "gejmerskom" svijetu...

Ide mi nakurac - ljudi se trude, nagradi ih!
Jebeno se slažem sa time! Ali stvar je sada dobro prikazana sa Metroom i Epic storom o provzijama!

Jebeni developer  -- ljudi koji su svoj trud, maštu i strast uložili da nam daju takvu igru - dobiju najmanje!!! Od kada radim, kupujem igre; želim podržat develper koji mi pruži sate i sate zabave!!

Ali sada ovo sa Epicom i Steamom je pokazalo koliko svih boli kurac za nas kranje potrošače!! Opet kažem; osim developera, koji često kada dobije izdvača može prekrstit ruke i samo čekat...!

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2450 u: Veljača 04, 2019, 18:59:21 »
I opet - nemožeš u americi naplatiti 60 dolara, kod nas 60 eura...
Sada će mi netko reći - "ma to skoro isto, dolar 6.7, euro 7,2"....  Pa i ti brojevi tim firmama nose masu para!

A nakraju ti ispadaš šupak jer piratiziraš igru! A izdavaču je draže blato na felgama nego ti kao korsinik "njegovog" proizvoda koji si paltio!

Znam, imam "slične" stvari na pumpi!!

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2451 u: Veljača 04, 2019, 19:11:45 »
Metro iz principa neću kupiti jer seru di jedu. Nema fakin šanse da idem na launcher koj je trenutno s featurima na istoj razini na kojoj je Steam bil 2005.

Šteta za developera, al izdavač je zajebal gadno. Ako ikad kupim Metro, to bu samo na Steamu. Meni za Metro nije nikakva sila, zapravo mi se fućka živo. Trenutno smo u najboljem gaming razdoblju ikad. Ima za igrati i previše toga. Novog i retro.

Dobro da ima konkurenciju Steam, al pederski su ovo odigrali.

I slažem se za 1€=1$ mutavu politiku. Al ono, ima popusti non stop i grey market, tak da ak oni moru biti šupčine, mogu i ja. Zadnje kaj sam dal ful pare za igru je RDR2 i prije toga nisam ohoho vremena to napravil. Da bu najbolje, žal mi je te pare, al to je druga tema.
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2019, 19:14:56 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2452 u: Veljača 04, 2019, 19:16:41 »
I kod mene ne pale takvi bomboni kao ekskluzivne igre za inferiorni launcher. Daj mi nekaj da je kak se spada, a ne ko da sam u kamenom dobu. I launcher im je bil totalni šit dok sam zadnje koristil (zbog Unreal Tournamenta 4).

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2453 u: Veljača 04, 2019, 19:18:20 »
Sad samo nek se Bethesda opeče s Rageom 2, ak ga misle ekskluzivno deti na svoj launcher, tak da DOOM Eternal mirno, najnormalnije dojde na Steam. Taj Bethesda launcher je tek govno od govneta.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2454 u: Veljača 04, 2019, 19:24:33 »
Slažem se!

Ja sam zadnje dao ful pare za Kingdome Come!
P.S. Divinity: Oroginal Sin 2 - na izlasku sam Larina gađo u glavu sa eurima; i Pilarsi 2 

Em mi se igra sviđa, u nju sam utuko već 100 sati a nisam završio i pogotovo zbog toga šta je developer ipak osto pri svome i odjebo razne izdavače da zadrže svoju viziju! Ima video o tome!

Naravno, nisu očekivali da će se igra prodat u broju kao neki AAA naslovu, ali ljudi su im kupili igru i MNOGI su zadovoljni proizvodom! Sve je to u dokumentarcu!
I ne da su si isplatili rad nego osigurali nastavk koji mogu napravit i neće biti na gubitku neovisno o prodaju! A ja, kojem se svidjela ta igra ću i nastavk kupit sa punom cijenom!
A to nema veze dali je developer iz istočne europe ili ne!
Na Kingdom Come naslovu se vidi da su se ljdui trudili i odjebali izdavače koji su im rekli - "poglupi to za mainstream i bit ću ti izdavač"

Da se razumjemo, obožavam odigrat neku AAA kampanju vi mi milioni dolara / eura produkcije iskaču iz monitora! ALi dali smatram da on zaslužuje mojih 60 eura? Pogotovo kada se vodimo euro / dolar politikom? Ne, smatrm da ne zaslužuje!
Na Resident Evil 7 sam bio toliko nabrijan ali reko sam da neću podržat developer koji mi neće dati 21:9, (nemojmo o tome, Res 2 podržava) ali igra mi je bila toliko dobra da sam zaključio da su zaslužili moji 40 eura nakon godinu dana!

Offline bartul_9

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2455 u: Veljača 04, 2019, 19:31:44 »
Gledaj.

Fiksnu kameru hrpa ljudi voli jer smatraju da je tako osjecaj horrora veci, ima tu neke istine. Ja se osobno slazem sa izjavom da je ovo pravi remake, a ne neki sugavi remaster sa podignutom rezom. Ovako se remeka igra, uzme se kostur i promjeni i poboljsa za 100 posto, i ako naprave dobar posao dobit ce vrhunsku igru. DOOM i RE2 su izvrsni primjeri toga.

Ima ljudi sta stvarno vole tu fisknu kameru, mada ja nisam jedan od njih isto mislim da bi bilo lijepo da smo je dobili kao neki bonus ili nesto, ili drugu opciju igranja.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2456 u: Veljača 04, 2019, 19:40:19 »
Ali treba razumjeti da je ta fiksna kamera bila radi hardverskih ograničenja!!

I sada svi drkaju na to!
Da je tada bila kamera iz trećeg lica, sada fiksna opet bi drkali na treće lice!!

Se razumijemo??

Tako sve funkcionira!!

NPR:

Ajme kako je "ova" igra dobra, želim isti takav nastavk...
Naprave nastavak - sve isto - "ajme, kako beru pare ništa nisu promjenili"
Naprave nastavak - drugačiji - "ajme koji kurac su išli mijenjat, da je ostalo kao prije to bi bilo to"

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2457 u: Veljača 04, 2019, 19:41:55 »
Malo oftp. Umro sam na bartulov Gledaj... početak posta.  cer1njo cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2458 u: Veljača 04, 2019, 19:47:48 »
Da, da. Isto je bilo i sa ucitavanjem u prostorije koje bi sakrili iza scene otvaranje vrata koja bi trajala 5,6 sekunda. Sve je to bilo radi hardwareskih mogucnosti i sve je to pridodavalo toj nekoj uzasnoj horror atmosferi.

Jbg, danas se moze napravit pogled iz treceg lica, svjetiljka ispred tebe u mracnom hodniku, hrpe detalja svuda naokolo, a kad otvoris vrata doceka te Mr X visok 2,5 a izgleda jos vece na tvom ekranu od 32" ili ako igras sa nekim VR modom pa gledas na Viveu, e to je jos gore. Tako se iskoristava hardware koji danas imamo na raspolaganju i da su isli kopirat nesto iz ranih 2000ih vecina ekipe bi navela kao minus "moram cekat jbn vrata po 6,7 sekunda da se otvore" a onaj drugi "jbt ova fiksna kamera, pa ovo je najvece govrno" itd.

To je u svoje vrijeme bilo top, al drago mi je da nisu isli tim smjerom da kopiraju sve zivo.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #2459 u: Veljača 04, 2019, 19:49:31 »
Malo oftp. Umro sam na bartulov Gledaj... početak posta.  cer1njo cer1njo

Gledaj Čole, ne zajebavaj čoveka!  cer1njo