Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469716 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1500 u: Ožujak 06, 2015, 16:20:29 »
Za mene to nije konzola, to je kompjuter. Kad ti mozes izabrat 15 razlicitih konfiguracija, do triple SLI-ja i do 5.000 $, ne znam cemu uopce spominjanje konzola..

To je komp za na televizor :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1501 u: Ožujak 06, 2015, 16:23:06 »
Taj Steam Machines mi je jedna od žešćih bedastoća. Ako neko oće PC, uzel bu PC, a ko oće konzolu, uzel bu konzolu.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1502 u: Ožujak 06, 2015, 16:26:47 »
Kakva vražija konzola sa tri GTX 980 kartice!?

Dali je onda i ovo konzola?



Ne nije, to je precjennjeni Alienware PC

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1503 u: Ožujak 06, 2015, 16:38:53 »
Hibridi, ali se filozofijom pokušavaju približiti onome što nude konzole, tako da su to za mene skupe konzole (Steam Machines)  :P

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1504 u: Ožujak 06, 2015, 16:43:41 »
Konzole i 3nvidia SLI neidu u istu rečenicu!
Neki hibrid da, ali konzola nikako...

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1505 u: Ožujak 06, 2015, 16:43:52 »
Bilo kak bilo, promašaj. Sumnjam da budu imali neku veću publiku.

Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1506 u: Ožujak 06, 2015, 22:10:29 »
Konzole i 3nvidia SLI neidu u istu rečenicu!
Neki hibrid da, ali konzola nikako...
To su konzole i to je to.
Nema razlike nikakve. Koja je razlika između SM-a i PS4? Malo jače komponente? Vau, ček.... Vau. Vau Nvidia. Vau.
Isto je.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1507 u: Ožujak 06, 2015, 22:11:44 »
Mali ne pametuj...

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1508 u: Ožujak 06, 2015, 22:19:50 »
SM nije konzola per say, ali ima hibridne elemente.

Stvar je u tome što SM dolazi u raznim konfiguracijama, dok PS4 i XBONE su 1 tip samo.

SM je više PC za dnevni boravak, po meni nepotrebno al kog veseli neka mu.

Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1509 u: Ožujak 06, 2015, 22:31:12 »
Mali ne pametuj...
Ne pametujem, imam pravo razgovarati o tome. Pa ipak je ovo forum, zar ne?

SM nije konzola per say, ali ima hibridne elemente.

Stvar je u tome što SM dolazi u raznim konfiguracijama, dok PS4 i XBONE su 1 tip samo.

SM je više PC za dnevni boravak, po meni nepotrebno al kog veseli neka mu.
Dolazi u 15 konfiguracija, što zapravo znači 15 konzola. I recimo s najslabijom (Alienware) nemožeš danas igrati ništa na Ultra. Ako je to ta konfiguracija.
A i jednostavno se može riješiti to i s pravim PC-em. Uzmeš 10k kn, i složiš si super PC. A ako ga želiš u dnevni boravak, odneseš ga u dnevni boravak.
Nekako mi se čini kao da SM zapravo želi uzeti konzolama kauč. E PA NEDAM.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Iceman

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1510 u: Ožujak 06, 2015, 22:37:50 »
Odgovori jel možeš igrati danas GTA5 ili The Last of Us na tzv konzoli? Ako možeš onda je konzola, ako ne onda je PC.
HA?

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1511 u: Ožujak 06, 2015, 22:39:06 »
Ne pametujem, imam pravo razgovarati o tome. Pa ipak je ovo forum, zar ne?

Pametuješ:

Nema razlike nikakve. Koja je razlika između SM-a i PS4?
Isto je.

A pojma nemaš o čemu pišeš!

Primjer grafičke:
The APUs for the PlayStation 4 and Xbox One bind the CPU and GPU of the consoles to share an end
Steam Machine runs on a Radeon R9 270 GPU with 2GB GDDR5 VRAM

Te memorije:
The PlayStation 4 console rocks 8GB of GDDR5 memory that is shared between the CPU and GPU on the APU.
The unified memory architecture allows the CPU and GPU to access a consolidated memory, removing the need for separate, dedicated memory pools
Steam Machine comes packed with 8GB of DDR3 dual-channel 1600mhz memory that can be overclocked.

Steam Machine ima PC arhitekturu dok to nije slučaj kod konzola, tako da ovo tvoje pametovanje i tvrdnje da nema razlike objesi mačku o rep!

Dolazi u 15 konfiguracija, što zapravo znači 15 konzola.

No comment...
Sa ovim nekim dječijim primjerima se vidi da ne shavaćaš neke osnove tako da nema smisla dalje diskutirat.

Nekako mi se čini kao da SM zapravo želi uzeti konzolama kauč. E PA NEDAM.




« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2015, 22:51:41 od doktor1 »

Offline Luckyluke


Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1513 u: Ožujak 06, 2015, 23:06:54 »
Manjamax, uključuješ se u rasprave sa dečkima koji podosta više znaju od tebe.
I nije loše iznjet svoje mišljenje, dapače, ali još moraš puno popapati da bi ti to sve sjelo na svoje mjesto.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1514 u: Ožujak 06, 2015, 23:13:31 »
Unreal Engine 4 Kite Open World Cinematic
The kite cinematic created in Unreal Engine 4 features a diverse and beautifully realized 100 square mile landscape. Everything you see was generated in real-time by Unreal Engine 4 at 30fps and includes fully dynamic lighting, cinematic post effects and procedurally placed trees and foliage.

Unreal Engine 4 Kite Open World Cinematic - YouTube

*ovdje ima puno kvalitetnija snimka videa - Gamersyde

Hoću DX12 i UE4!
Novi Far Cry u ovome, (ovog puta sa kvalitetnim likovima i pričom), neki bolesni open world RPG.. Ma bilo šta...
Čini se da dolazi definitivna smjena...
Samo je problem - ova generacija konzola opet ostaje iza... Iako su rekli da će X1 podržavati DX12..
No sumnjam da će to biti kvalitetno kao kada dođu prve DX12 kartice