Gran Turismo > Gran Turismo 5

CSR GT5 Favorite Car List

<< < (3/12) > >>

Cole™:
Odlična tema ljudi, tak treba. Što više ovakvih domišljatih tema, da obogatimo kvalitetom ovaj racing forum.  kuul šofe1

buby0706:

--- Citat: DogZy - Ožujak 01, 2012, 21:45:58 ---
--- Citat: buby0706 - Ožujak 01, 2012, 21:05:49 ---Clio Sport V6 "00--401pp
Renault Megane Sport "08--418pp
golf VI R "10--423
Opel speedster "00 turbo--419pp

evo 4 ljepih i dobrih auta...ni prebrzi ni prespori..
samo sam ulje promjenio,sve ostalo je stock... šofe1

--- Kraj citata ---

+ Ford focus ST!!
+RM modeli honde civic i integre. Po meni jedni od najboljih auti u igri šofe1
+Honda S2000
RUF-ovi modeli

EDIT
Focus je u favoritima vec. Ali svejedno, dobar je.

--- Kraj citata ---
e može i s2000 samo koju čemu godinu proizvodnje izabrat!!

KimiHR:
Sutra u toku dana prijedlozi će se naći na listi.

Thergothon:
Stock auti na kojima je promijenjeno samo ulje:


Ferrari 599 '06 - 548PP

Ferrari 512BB '76 - 486PP

Autobacs ARTA Garaiya - 522PP

Dodge Viper GTS '02 - 518PP

Ford GT '06 - 562PP

McLaren F1 '94 - 614PP

Peugeot 908 HDi FAP - 702PP

Lotus Esprit V8 '02 - 485PP

Toyota Supra 3.0 GT Turbo A '88 - 431PP

Lancia Delta Integrale Evoluzione - 403PP

KimiHR:
OK ekipa , svi ste se potrudili i dali svoje prijedloge , zahvaljujem, te sam na osnovu nijh napravio listu na kojoj se za sada našlo 16 automobila.Lista sadrži puni naziv automobila te ispod naziva zahvat koji je potrebno napraviti u GTAuto, performanse auta s 0km nakon promjene ulja , defaultne gume na kojima auto dolazi, te na kraju gdje i za koliko kredita se može kupiti.
Rinma je dao najviše prijedloga , ali pošto je među tim autima bilo i dosta onih koji već jesu na Recomended njih sam izbacio.Također za početak ne bih stavljao Standard aute koji se ne mogu kupiti u aktualnom OCD-u.Veyrona nisam stavio jer je dosta skup , a i za kupovinu ovih 16 će trebati dosta love.Buby-eva 3 prijedloga su se također našla na listi, s tim da je Golf DLC model što sam naznačio uz njegov naziv.Domagoj je dodao Focusa te dva RM modela na kojima ne trebate mjenjati ulje već napraviti samo Racing Modification .Tu su NSX , Audi , i Honda  koje je S2000 tražio.Thergothonov post sam vidjeo tek kada sam post napisao , pa ću to razmotriti sutra.
Nadam se da će te biti zadovoljni s ovim što sam odradio , ukoliko primjetite nekakvu pogrešku, javite.Mislim da nam je za početak ovo sasvim dovoljno i da ne trebamo trpati ni preveliki broj auta.
Bacite se na skupljanje love i kupovinu ovih auta , promjenite ulje i stavite ih među svoje favorite , pa se vidimo online

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju