Autor Tema: Vaši hobiji  (Posjeta: 73343 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #105 u: Ožujak 03, 2014, 20:23:50 »
imam i ja hobi

ovo smo moj frend Harold i ja

TG by versusW on SoundCloud - Hear the world’s sounds



ja sam to zamislio da ispoliram to još malo pa da pošaljem u holivud. Štajaznam, za neki film, nešto sa helikopterima. Ili, možda još bolje, avionima.
« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2014, 20:27:23 od versus »

Offline Punisher

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #106 u: Ožujak 03, 2014, 20:45:03 »
Jebeno zvuči  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #107 u: Ožujak 03, 2014, 22:33:32 »
Fino. thumbs1 thumbs1

Offline the_prodigy

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #108 u: Ožujak 03, 2014, 22:55:26 »
Podsjeca me na neki stari film, mozda na Top Gun i Toma Cruisa :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #109 u: Ožujak 03, 2014, 22:55:52 »
Tak je i meni bilo. ;D

Offline versus

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #110 u: Ožujak 19, 2014, 21:37:46 »
opet ja davim sa hobijem  kuul

Lako je bilo sa frendom Haroldom i njegovom bazom
sad sam na level 2 prešao, bez pozadina ikakvih

(nije baš nešto, zasad, al pomalo.....)

Purple-Eugene-Fade-Call-Master by versusW on SoundCloud - Hear the world’s sounds

Offline Punisher

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #111 u: Ožujak 19, 2014, 21:42:29 »
Daj mi ta pojačala super zvuči. thumbs1

Offline versus

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #112 u: Ožujak 19, 2014, 21:45:52 »
Daj mi ta pojačala super zvuči. thumbs1

pojačalo sam lani prodao

sve su to veoma komplikovani kompijuterski softveri i aplikacije  ;D
ma Guitar Rig 5 najobičniji.

Offline Luckyluke

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #113 u: Ožujak 19, 2014, 21:51:44 »
Dobar chorus na intro-u. Koje je to pojačalo korišteno (unutar GR5, jel ?). Ja dok sam preko njega svirao, ne znam jel do interface-a ili ne, ali preko pola pojačala su mi zvučala dosta loše, pogotovo kad sam tražio dobar clean. Najviše me razočarao onaj Plex ili šta već, neki imitator Marshalla, dosta mutan i neizdefiniran zvuk je imao.

Offline Punisher

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #114 u: Ožujak 19, 2014, 22:15:31 »
To preko line ina spojeno u komp ili?

Offline Luckyluke

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #115 u: Ožujak 19, 2014, 22:30:20 »
Spojeno je bilo na line-in u Creative Audigy 2 ZS, više ga nemam jer ga ne trebam, jel sam prodao el. gitaru (sad samo ovaj EJ-200 imam). Inače, jako je dobro zvučalo na nekim pojačalima, dok su neka bila gotovo neupotrebljiva meni.

Gratifier + neka OD pedala ispred - 90 % vremena sam to koristio, i zvučalo je dosta dobro. Jedan primjer...

Offline manjamax

Vaši hobiji
« Odgovori #116 u: Ožujak 19, 2014, 23:16:08 »
Moj hobi je slaganje Lego kockica. Ali oni modeli tipa City i to.
Imam i jedan predobar Technic model, ja i tata ga slagali, sada moramo kupit i motore, one male, pa će prezabavno biti.
Inače, skupljam i slažem Lego par godina, ali mala mi je kolekcija, 15 u Zagrebu, a 2 su mi ostala u Vinkovcima.
Lego mi je zanimljiv zato što, na primjer, gradim.... Helikopter, onda ga rastavim i sastavim što brže mogu.
Staviti ću slike. :)
Znam da nije neki hobi, ali tko zna? Možda me Lego dovede do slaganja maketa auta? A možda i do droge, nikad se ne zna.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline versus

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #117 u: Ožujak 19, 2014, 23:39:59 »
Dobar chorus na intro-u. Koje je to pojačalo korišteno (unutar GR5, jel ?). Ja dok sam preko njega svirao, ne znam jel do interface-a ili ne, ali preko pola pojačala su mi zvučala dosta loše, pogotovo kad sam tražio dobar clean. Najviše me razočarao onaj Plex ili šta već, neki imitator Marshalla, dosta mutan i neizdefiniran zvuk je imao.

ne da mi se sam tražit zvuk nego sam uzeo jedan od onih predefiniranih kombinacija u GuitarRig-u, zove se "Jazzy chorus". Samo sam na tome odvrtio malo još chorus, i kliknuo onaj....switch (onu polugicu koja može biti CHORUS-OFF-VIB.) i stavio na CHORUS

čekaj a ti si prodao onog krasnog Epiphone-a? baš šteta

Punisher, ne ide direkt u line in, ide u jedan komad tehnike nazvan "Guitar Link" a to ima USB. Inače to je visoko-tehnološki napredna kineska stvar koja košta punih 10 ili 11 dolara na dealextreme-u.

Offline Punisher

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #118 u: Ožujak 20, 2014, 14:23:31 »
Danke shon, mogob si uzet ;)

Also jel bi mogao možda taj guitar link raditi kao zamjena za realtone cable za rocksmith?
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2014, 14:26:37 od Punisher »

Offline Luckyluke

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #119 u: Ožujak 20, 2014, 14:49:31 »
Mislim da ne. Treba ti no-cable fix, kojeg još nema. Za Rocksmith jedinicu ga je bilo, pa se moglo spajat na druge načine, ali ovdje samo sa onim ofišl kablom.
Btw s Ubisoft Foruma:

"The game requires you to have a Rocksmith Real Tone Cable in order to play. Although other guitar input devices will take audio from your electric or bass guitar, Rocksmith only supports the Real Tone Cable."

Btw, da moderator prebaci ovo sve u službenu temu ? Malo smo u offtopic otišli.