Autor Tema: Vaši hobiji  (Posjeta: 73349 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #120 u: Ožujak 20, 2014, 15:05:24 »
Ma ima no cable fix, i sviram prek line ina, samo zna imat na nekim pojačalima jači šum, al ne znam bi li možda prek guitar linka bolje bilo.

Offline versus

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #121 u: Ožujak 20, 2014, 17:05:45 »
Ja sam mislio uzet Rocksmith dok nisam probao taj GuitarLink
doduše, pojede živaca dok se prvi put namjesti al onda dalje sve glatko

uzmeš backing track bilo gdje sa neta (npr. Free Guitar Backing Tracks @ GuitarBackingTrack.com )
jednim klikom uploadaš pjesmu u GuitarRig, i samo peglaš preko toga. Milina. Samo da je još znat svirat. Plus, da je imat volje.
Mene Kazo zajebo sa onim sranjem od GT6, inače bi visio na GT u slobodno vrijeme, radije nego se natezao sa gitarom.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #122 u: Ožujak 20, 2014, 22:24:05 »
Znam da nije neki hobi, ali tko zna? Možda me Lego dovede do slaganja maketa auta? A možda i do droge, nikad se ne zna.

 cer1njo

@verus - a baš si na Eugene's trick bag stao pred onaj brzi dio  :P
Nego jako lajkam ono sa strane - drugi uradak  dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #123 u: Ožujak 22, 2014, 22:53:44 »
nije me bilo neko vrijeme pa da ne ispadne da sam se uvrijedio  ;D
Eugene's trick bag nisam odsvirao cijeli iz jednog jednostavnog razloga, naime, ja sam jako loš gitarist
a "ono drugo" bolje zvuči jer je pozadina od Harolda Faletermayera i može mačka mjaukat na onu pozadinu i svejedno bi dobro zvučalo, plus ta dionica je vrlo vrlo vrlo lagana

ako ovo zvuči kao sarkazam ili zajebancija ili nešto treće, to je samo jer jednostavno više nismo navikli na iskrenost a kamoli na autokritiku  ;D

dam si još neko vrijeme, ako ne budem zadovoljan i gitara će završit ko i GT6


P.S. poanta : hobiji su za ljude sa dobrim živcima  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #124 u: Lipanj 16, 2014, 23:54:41 »
A ja još duže nisam gledao ovo očito jer sad tek vidim  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #125 u: Srpanj 25, 2014, 18:38:15 »
Evo updatea na USS Bon Homme Richardu. Dosta je dugo stajal zato kaj nisam baš imal vremena da radim na njemu, a i falil mi je jedan dio pa me to izbacilo iz takta, al sam ga na kraju sam napravil.
Trebalo je početi postavljat jarbole kaj je dosta sjebano jer ih je teško dobit da stoje nagnuti kak treba.

Ove pletene ljestve i jedra bi bilo skoro pa nemoguće pofarbati kistom pa sam za to nabavil akrilne boje u spreju. Usput sam si zato i pol terase pofarbal u smeđe. fpalm1

Sad ostaje još najteži dio, a to je postavljanje jedara i vezanje ovih konopa.


Za sad sam postavil 4 o 12 jedara, a mogu postaviti oko jednog jedra na dan pa pretpostavljam da će, uz dodatno ušminkavanje za kraj, biti gotov u roku od 2 tjedna. kad završim stavim još slika.
PS. Ove mrlje kaj se vide na svim slikama je prašina kaj mi je ušla u objektiv mobitela. Kvaliteta Indija cer1njo fpalm1

Offline manjamax

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #126 u: Srpanj 25, 2014, 20:10:28 »
PS. Ove mrlje kaj se vide na svim slikama je prašina kaj mi je ušla u objektiv mobitela. Kvaliteta Indija cer1njo fpalm1
Ja mislio to na mom monitoru.  cer1njo
Inače, jako lijepo i odlično, nastavi tako. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline LukaM 110

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #127 u: Kolovoz 16, 2014, 16:41:17 »
Napokon gotov, nakon više od godinu dana (sa stankama) napokon sam završio USS Bon Homme Richarda. Bilo je tu sigurno između 200 i 300 sati rada, al da sam ponosan, ponosan sam.














Offline Punisher

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #128 u: Kolovoz 16, 2014, 17:27:39 »
Odlično izgleda, svaka čast ;)

Offline speedy56

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #129 u: Kolovoz 16, 2014, 22:25:48 »
Vrhunski  thumbs1

Offline manjamax

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #130 u: Kolovoz 17, 2014, 09:58:17 »
Predobro. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline LukaM 110

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #131 u: Kolovoz 17, 2014, 10:22:24 »
Hvala svima na pohvalama. hug1

Offline Lollik

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #132 u: Rujan 12, 2014, 00:28:54 »
evo moj najnoviji uradak. surfam jutubom, naidem na neki video "how to..." i BAM! ispadne zmaj sm1jeh



@ praetorian, malo sam citao komentare od prije, i tek mi je sad upao tvoj komentar o marvelovim likovima i o tom da stavim kojeg.
izvolis, ispricavam se na kvaliteti slika, stari fotic se tad koristio, a trenutno nisam u mogucnosti ponovno poslikati jer su udaljeni kojih 10km od mene :)
i jos neki bonusici koje sam nasao u folderu na kompu.

Crtezi - Imgur
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2014, 00:43:12 od Lollik »
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #133 u: Rujan 12, 2014, 10:12:19 »
Praetov račun je izbrisan, nema ga više ovdje.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline manjamax

Odg: Vaši hobiji
« Odgovori #134 u: Rujan 12, 2014, 10:51:01 »
Zašto?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna