CroSimRacing Forum & Portal > CroSimRacing zajednica

Dodaci i nove funkcije na forumu

(1/15) > >>

Montoya:
U ovoj temi bit ćete obavještavani o novim dodacima (modovima), funkcijama i mogućnostima na forumu!
Odma u početku da velim kako se radi i na vraćanju, tj. ponovnoj aktivaciji (moda, kojeg prethodno treba modificirati xd) i izboru "člana mjeseca"  hug1

Danas je forum napredniji za jedan korisni mod, koji linkove automatski pretvara u naslove izvora do kojih vode!
Radi se o ovom modu, a odma možete i vidjeti kak funkcionira:

Descriptive Links

Ukoliko u nekim slučajevima nećete da ta funkcija bude aktivna, uvijek je, za svaki posebni post, možete isključiti otvaranjem "Privitci i ostale opcije" (ispod boxa za tekst) te označavanjem "Do not auto title the links in this post".

Da sam kojim slučajem označil to, onda bi gornji link bil samo link:

--- Citat: ---http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3313
--- Kraj citata ---

Naravno, dojave o eventualnim nepravilnostima koje donosi pojedini mod, kao i komentari, uvijek su poželjni.

p1va

Montoya:
Danas ujutro je instaliran novi mod:

Unread PM Favicon   UPDATE: mod uklonjen zbog konflikata sa "Tko je online" funkcijom

Dakle, ukoliko imate nepročitanih privatnih poruka, njihov broj vam se bude od sada prikzival i u sklopu favicona CSR-a, bilo u browseru, bilo u bookmarku (nadam se da vam je forum tam :)

Mod radi na Chrome, FF i Opera pretraživačima.

Nadam se da ne koristite IE, na njemu portal i forum izgledaju drastično lošije, slike u spoileru:

Preporučam da si u profilu uključite Pop-up privatnih poruka.
Onda vam ovaj mod ne bude ni trebal:

Profil -> Uređivanje profila -> Privatne poruke -> Prikaži popup kod primitka nove Privatne Poruke

Nadalje, spreman je još jedan novi mod, ukoliko ga želite:

Social Buttons V2 By SMFSimple.com

p1va

Cole™:
Ovo za zadnje, socijala - nikako.  cer1njo cry1

Montoya:
Nisam ni sumnjal, no demokratski sam predložil :)

Tri nova moda instalirana.

Topic Rating Bar

Ocjenjujte teme...
Klikom na sličicu s lijeve strane ("Zajedničke statistike popularnosti") otvara vam se uvid u najpopularnije teme/autore!

Hide/Show BBCode content to guests

Gostima su trenutno skrivena upravo dva taga iz opisa - code i url

Mod je već instaliran i isproban, a ispod broja postova prikazuje godine i lokaciju:

Age And Location

Želite ga aktivnog?

Cole™:
Ovo za godine i lokaciju - ja sam za. Neka se drugi izjasne.  p1va

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju