Autor Tema: Cro Cop - povratak u K1  (Posjeta: 36088 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Cro Cop - povratak u K1
« u: Ožujak 10, 2012, 18:02:30 »
Dakle, večeras u 22:30 naš Cro "Mirkec" Cop vraća se korijenima, na domaćem terenu, protiv još jedne legende!
Buby nam možda napiše opširni izvještaj, a mi se moremo baciti na zadnja predviđanja, kao i komentare nakon borbe, i anketu, koja se zatvara prije početa meča  p1va


UPDATE: Dosadašnje ime teme; "Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo" preimenovano u aktualno, budući da je naš Cro Cop opet u K1!

Rasprave o nastavku njegove karijere...
« Zadnja izmjena: Travanj 20, 2012, 13:57:24 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #1 u: Ožujak 10, 2012, 18:45:05 »
Mirko dobiva meč, siguran sam.Od 22:00 kempam na novoj. sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #2 u: Ožujak 10, 2012, 21:43:12 »
Prema ovoj nasoj anketi dobiva 100%  kuul
Nadam se da taj dobitak nece biti batine  :P

Edit: Ramparts vidim da se suljas po temi i odjednom Mirko vise nema 100% za pobjedu.  cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 10, 2012, 21:48:34 od Thergothon »

Offline DogZy

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #3 u: Ožujak 10, 2012, 22:49:41 »
 cer1njo
Pesimista ;D

Dobio ga je samo tako.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #4 u: Ožujak 10, 2012, 22:50:23 »
Nisam mogel odoljeti  cer1njo

Offline Montoya

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #5 u: Ožujak 10, 2012, 22:51:18 »
Čista pobjeda, ovaj NZ-i "golem" bome more puno toga podnesti  ;D

Edit: Ramparts vidim da se suljas po temi i odjednom Mirko vise nema 100% za pobjedu.  cer1njo

Da je Mirkec zgubil zbog njegovg glasa, poslali bi MTR-a u UUFFCC  cer1njo



CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #6 u: Ožujak 10, 2012, 22:55:03 »
 cer1njo

Ocekival sam ovakav scenarij, svaka cast Mirku - nadam se da ovo nije bila oprostajna borba.

Offline CROKiXi

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #7 u: Ožujak 10, 2012, 22:55:41 »
lijepa borba, mislim da se Mirko dobro pripremil i da sad nastavlja u tom tonu u K1  shy1
Mirko ga udara, a ovaj onak faca: ajde daj još  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #8 u: Ožujak 11, 2012, 12:46:54 »
da, ma frajer je bolesnik. Sjećam se prije dok sma ga gledao još, taj ima titansku bradu, šta sve prima, i ništa mu nije  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #9 u: Travanj 04, 2012, 19:17:35 »
Znam da kasnim s ovim postom, ali meni je ta borba djelovala namješteno.

Offline buby0706

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #10 u: Travanj 04, 2012, 20:11:48 »
Znam da kasnim s ovim postom, ali meni je ta borba djelovala namješteno.
Istina...ja sam bio na borbi i borili su se kao pičkice..
Svaki jebeni udarac oni se grle i pozdravljaju,,nešto meni tu neštima...
Ali da se zna poštujem Mirka i cijenim kao i borca i čovjeka i veliki je borac i nikad neču reči ni riječ protiv Mirka...
Ali mi je ova borba bila jedno veliko sranje...to je možda izgledalo na televiziji kao da se udaraju,ali vjerujte mi ja sam bio u areni i to dosta blizu i sve je to bilo presporo i presmješno...
A i isto da napomenem da ne bi sad počeli neki govoriti lako je govoriti treba se boriti i bla bla...trenirao sam 4 godine kickboxing po 3 puta na tjedan išao na treninge,jebeno su iscrpljen a i kad te opali netko po glavi ili čeljusti vjerujte mi boli kao sam vrag...

Offline Praetorian

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #11 u: Travanj 04, 2012, 21:04:18 »
Super post thumbs1
Također veoma cijenim Mirka i poštujem, ali zbilja je borba izgledala ko namještena.

To me podsjetilo na jedan film, gdje su oba borca bila plaćena da izgube, i nijedan nije htio udarit jedan drugog. I onda su se samo takli i obadva su pali kao nokautirani cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #12 u: Travanj 05, 2012, 12:52:21 »
Preatorian, nisi jedini, dapače, mislim da nema osobe kome je izgledala legitimno.
@buby - vjeruj i na TV-u je izgledalo prejadno  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #13 u: Travanj 05, 2012, 12:56:18 »
Mirko mi je postao smješan, ali stvarno...
Jedino kaj apsolutno razumijem, je branje para dok se još može na bilo kakav takav način. Jbt pa cijeli je život tom posvetio, dok god imaš šansu brat pare pa i da se pojavi samo negdje zašto ne.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Final Fight: Cro Cop vs. Ray Sefo
« Odgovori #14 u: Travanj 05, 2012, 14:23:40 »
Slažem se, puno ljudi sere joj kako ima obraza takvo što raditi za pare ovo ono, a neki bi rođenu majku prodali za puno manju svotu nego on dobiva  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.