Autor Tema: DTM  (Posjeta: 33323 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #45 u: Kolovoz 27, 2015, 12:21:54 »
A danas je Ullrichu rođendan  cer1njo

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #46 u: Listopad 17, 2015, 14:34:51 »
Predobra predzadnja utrka, koliko taktiziranja, tapkanja po jajima, momčadskih odredbi, borbi i preticanja.

Čestitke Pascalu Wehrleinu na osvojenom prvenstvu!

Jedva čekam sljedeću sezonu i Red Bull Ring  šofe1
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Cole™

Odg: DTM
« Odgovori #47 u: Listopad 17, 2015, 14:48:56 »
Pascal Wehrlein (Mercedes-AMG C 63 DTM) - Onboard (Race 1) - DTM Hockenheim - Final 2015 - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #48 u: Listopad 17, 2015, 20:32:56 »
Zaslužio je Wehrlein, u sezoni gdje su svi imali uspona i padova, on je uspio zadržati neku konstantu. Sad treba vidjeti gdje će završiti, hoće li ostati ili pravac Manor, odn. F1 (kaj bi podsjetilo na di Restu, 2010 uzeo naslov i 2011. vozio za Force Indiju
Audi može lupiti glavom u zid... nakon onakvog otvaranja sezone nemaju ni vozački naslov, ni konstruktorski naslov.

Sve u svemu, DTM je pružio dobru sezonu, bilo je tu malo dominacije, malo, pardon, puno timskih odredbi dobrih utrka i dobrih dvoboja. Ovaj novi sistem s dvije utrke u vikendu je po meni bolji od stare jedne. Sviđa mi se što postoje dvije kvalifikacije (svaka za 1 utrku), dobro da nema nekog reverse grida u drugoj utrci. Ono što mi se ne sviđa je ovaj performance ballast (ovi dobri dobivaju dodatnu kilažu, jel), nadam se da će to, ako već mora ostati, promijeniti za sljedeću sezonu pa da se mijenja od utrke do utrke (a ne od vikenda do vikenda). Ne sviđa mi se, odn. živcira me i skraćivanje staza, točnije Nurburgringa. Također, moram spomenuti ta krilca s kojima trpaju aute i zbog kojih im treba DRS. Manje toga, više pravog utrkivanja  šofe1

Držim fige za dobru utrku sutra, nitko nema što za izgubiti pa bi mogli vidjeti dosta kamikaza poteza. Prognoze pokazuju sive oblake i neke plave kapljice, mogli bi vidjeti deja vu prvog Hockenheima ove sezone

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #49 u: Listopad 17, 2015, 20:45:02 »
Treba spomenuti da je u 17 utrka bilo 13 različitih vozača na pole positionu i 13 različitih pobjednika, jednostavno nevjerojatno.

Od 2017. nam dolazi novi pravilnik, auti se drastično mjenjaju, a sve po uzoru na japanski Super GT.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #50 u: Studeni 18, 2015, 20:37:45 »
DTM Season 2015: The Movie // DTM Jahresfilm 2015 - Welcome to the Truth!

DTM Season 2015: The Movie // DTM Jahresfilm 2015 - Welcome to the Truth! - YouTube
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #51 u: Listopad 16, 2016, 13:22:02 »
Prati još netko ovo?

Danas finale od 15h, live na DTM - YouTube
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #52 u: Listopad 17, 2016, 11:34:31 »
Slabo sam gledao ovu sezonu, na početku sam pratio, kasnije sam prestao. Najviše sam pratio kroz Audijeve obavijesti za medije u inboxu  ;D

Offline Iceman

Odg: DTM
« Odgovori #53 u: Listopad 17, 2016, 12:28:34 »
Gledao jučer zadnjih pola sata. Iako ne gledam previše (btw sviđa mi se prvenstvo) zadovoljan sam što je BMW-ov vozač uzeo naslov prvaka.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #54 u: Listopad 17, 2016, 12:58:54 »
Bila je zanimljiva i napeta sezona do samog kraja. Možda je Mortara više zaslužio prvenstvo pošto ima više pobjeda, al Wittmann je kroz cijelu sezonu marljivo skupljao bodove :)

Sljedeće sezone dolaze nova pravila, pa bi bolidi trebali bit brži, jači i sa više aerodinamike  šofe1

Btw. Bio sam na trkama u Spielbergu i Hungaroringu ove godine, sljedeće godine u planu je opet Spielberg i finale u Hockenheimu :)
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #55 u: Siječanj 26, 2017, 12:37:10 »
Danas su potvrđena sva imena vozača (čekalo se Mercedes) za sezonu 2017.

Audi:
Ekström
Muller
Green
Rockenfeller
Rast
Duval


BMW:
Glock
Wittmann
Spengler
Martin
Farfus
Blomqvist

Mercedes-Benz:
Paffett
Auer
Di Resta
Wickens
Mortara
Engel


Mercedes ulazi sa strašno jakom postavom u ovu sezonu, napravili su ogromni posao na testiranju nakon sezone, pa očekujem da oni uzmu oba naslova ove godine :)

Gledam ih u Spielbergu krajem 9. mj  šofe1
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline radici

Odg: DTM
« Odgovori #56 u: Siječanj 26, 2017, 18:37:30 »
mada ne pratim,prije gledao,čitam tvoje postove,a čak i sad ima imena koja su bila kad sam gledao,baš ti fala na infu hug1 šofe1

Offline Wulf

Odg: DTM
« Odgovori #57 u: Siječanj 26, 2017, 21:34:27 »
Meni će biti ovo prva sezona ikad da ću pratiti od početka DTM  p1va šofe1
za BMW navijam jer mi je fav brand, a za Audi vozače navijam jer su mi dobri lol

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #58 u: Travanj 06, 2017, 18:28:30 »
Sezona ubrzo počinje, trenutno je na programu test u Hockenheimu.

Sva trojica proizvođača su prošla provjere, objavili dizajn za ovu sezonu, pa evo par fotografija:





























Nažalost BMW nema ništa slično, ako naletim, stavim.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline radici

Odg: DTM
« Odgovori #59 u: Travanj 06, 2017, 21:36:09 »
ebate,ko igračke,a pravi,mrakač izgled thumbs1