Autor Tema: DTM  (Posjeta: 33015 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: DTM
« Odgovori #15 u: Listopad 20, 2013, 21:36:06 »
Hockenheim DTM: Timo Glock scores sensational first DTM win for BMW - DTM news - AUTOSPORT.com

Danas je bila zadnja utrka sezone u DTM-u, u Hockenheim-u. Pobjedu je odnio u svojoj početničkoj sezoni, na zadnjao utrci, bivši vozač F1 Timo Glock (BMW). Ovo je valjda prvi puta da sam vidio (u F1 i nešto malo kad pratim u DTM-u) Timu Glocka kako samouvjereno vozi po kišnom Hockenheimu i na kraju pobjeđuje. Bio je stvarno danas klasa za sebe. Najduže je ostao na stazi prije promjene guma, kad je izašao iz boksa vratio se na drugu poziciju, ali je bez problema vratio nazad prvo mjesto.

BMW je odnio pobjedu u konstruktorima, a Audijev vozač Mike Rockenfeller je prošlu utrku postao prvakom sezone 2013.
Mercedesi su totalno pali ove sezone. Više sredstva je preusmjereno ka Mercedes AMG F1, a imaju i dva auta manje ove sezone.

Offline DogZy

Odg: DTM
« Odgovori #16 u: Listopad 23, 2013, 21:06:31 »
Kako odlicno sklepan video, bas uzivah u tih 6min.

 
DTM Highlight Film 2013 - In a Sensual Frenzy
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #17 u: Listopad 29, 2014, 22:48:07 »
Upravo pogledao utrku iz Oscherslebena-a (doduše s malim zakašnjenjem  cer1njo)
Odlična utrka, na startu počela padati kiša i jedno 4 SC-a promiješali poredak. Puno dobro utrkivanja

Imate na Youtubeu na DTM kanalu pa ako ulovite nekih 1h pogledajte  kadt1kažem

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #18 u: Prosinac 03, 2014, 19:49:11 »
OD 2015. će se ponovno voziti dvije utrke - jedna u subotu i jedna u nedjelju
DTM goes back to two-race format for 2015 season - DTM news - AUTOSPORT.com
DTM | Even more action: 2015 DTM calendar comprises 18 race

Treba vidjeti kako će to funkcionirati, vjerojatno jedan sprint utrka i jedna kao do sada s obaveznim option i prime gumama

Također, Audi će promovirati novi TT support utrkom na DTM eventima
DTM | New DTM support race in 2015: Audi Sport TT Cup

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #19 u: Travanj 08, 2015, 13:27:45 »
Pošto pratim DTM već duži niz godina, konačno mi se ostvarila želja i kupio vikend ulaznice za Red Bull Ring, Gold+Paddock, jedva čekam 31.7.  šofe1
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline radici

Odg: DTM
« Odgovori #20 u: Travanj 08, 2015, 16:23:40 »
kolke,ak ni problem?
a ,dtm,uvjek bio zanimljiv,ne štede se ,uvjek i krša i dost vozača iz formule nutra p1va

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #21 u: Travanj 08, 2015, 21:34:42 »
To je to  thumbs1
DTM je baš super za otiči pogledati, pogotovo u Zeltweg jer nam je to na 2-3h vožnje, karte nisu tolko skupe kao F1 (bar kad sam gledao, ti znaš točno  sm1jeh), fine V8 pile, ok utrkivanje, i cijeli paddock je malo otvoreniji od F1 (tako sam komentare čitao, nažalost nisam vidio )

Sretno  šofe1

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #22 u: Travanj 08, 2015, 21:58:43 »
Ulaznica za cijeli vikend (petak-subota-nedjelja) što uključuje Gold tribinu (dobio sam po meni najbolja mjesta - tribina desno nakon prvog zavoja) i propusnicu za paddock dođe 77 eura po osobi. Vikend ulaznica za F1 sa istom tribinom bi me koštala 560 eura, bez paddocka.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #23 u: Travanj 08, 2015, 22:10:43 »
Bagatela.
Ako se ne varam dosta povoljnije i od MotoGP-a koji je povoljniji od F1.
Imaš sreće pa su od ove godine opet dvije utrke - dupla akcija  kuul

Offline Iceman

Odg: DTM
« Odgovori #24 u: Svibanj 03, 2015, 13:48:42 »

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #25 u: Svibanj 03, 2015, 21:06:10 »
Lijepo utrkivanje po kiši, jako dobra utrka, na početku po suhome je također bilo nešto uz DRS

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #26 u: Svibanj 03, 2015, 21:38:13 »
Paffett je danas odvozio herojski, da je trka trajala još koji krug uzeo bi on i 2. mjesto. Ekstroma je bilo nemoguće uhvatit, svaka čast na pobjedi.  šofe1
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.

Offline manjamax

Odg: DTM
« Odgovori #27 u: Svibanj 03, 2015, 22:42:13 »
Danas pogledao utrku.
Nemam pojma tko je tko.
Nikad vidio pola vozača.
Neznam nacionalnosti, niti motore auta.
Ali je utrka prezabavna. Sada kada sam "počeo" DTM gledati, ubacujem i BTCC koji već dugo nisam gledao.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56

Odg: DTM
« Odgovori #28 u: Kolovoz 01, 2015, 18:27:45 »
Ulaznica za cijeli vikend (petak-subota-nedjelja) što uključuje Gold tribinu (dobio sam po meni najbolja mjesta - tribina desno nakon prvog zavoja) i propusnicu za paddock dođe 77 eura po osobi. Vikend ulaznica za F1 sa istom tribinom bi me koštala 560 eura, bez paddocka.
Čekam slikice i par dojmova  kadt1kažem p1va

Dobra prva utrka, Ekstromov prolaz  ave1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2015, 18:58:03 od speedy56 »

Offline Luka_C63_AMG

Odg: DTM
« Odgovori #29 u: Kolovoz 01, 2015, 22:11:23 »
Slike će biti vjerojatno u ponedjeljak, ima ih milijun do sada, a još sam i sutra tamo cijeli dan :)

Evo samo jedna za sad, ovo je bilo jučer prije početka FP-a, bio sam na izlasku iz garaža, par metara dalje od SC-a.


Mogu samo reči da ovo treba doživjet, tko ima priliku neka ode i obavezno neka uzeme i Paddock ulaznice.

Utrka nije bila loša, šteta za Greena, al Mortara je odvozio vrhunski.

Ekstrom koliko god da ga cijenim ko vozača, njegov odnos prema navijačima je nula. Dok su svi ostali vozači otvoreni prema navijačima i koliko god bili u žurbi uvijek su spremni potpisati se il pofotkati (pogotovo Tambay, Mortara i Paffett), Ekstrom stalno odbija sve od sebe i doslovno trči od njih zamaskiran kapom i naočalama.
If you can leave two black stripes from the exit of one corner to the braking zone of the next, you have enough horsepower.