Autor Tema: F1 2012  (Posjeta: 191739 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James Hunt

Odg: F1 2012
« Odgovori #420 u: Rujan 18, 2012, 16:34:54 »
Rekao je lik da sada samo ima FP3 i da mu je to glupo, ali da je handling puno bolji, a AI brži. Sada ima malu stanku pa će valjda opet voziti jako je dobar sa kontrolerom i pokazuje sve nove stvari. Nadam se da je codemasters shvatio svoju glupost i da će vec u petak izači patch koji vrača stvari na prijašnji standard.

Offline crorastafa

Odg: F1 2012
« Odgovori #421 u: Rujan 18, 2012, 16:51:12 »
glupavo mi je samo sto su izbacili Q 1,2,3 , a free practice je sasvim dovoljno jedan sat i pol voznje , fizika mi je pokazala sve odlicno u demou, mislim voziti vecinom coop s kolegom @marac_gt 100% trke , a sad da su se okrenuli amerima sto se tice zabave to definitivno jesu ,trbalo je biti meni kao u f1 11 i tko voli neka izvoli a ne izbacivati jer ameri ne voze gp mod i tu nema izlike da su radi postotka stvari izbacivali , ali ja se i dalje veselim f1 12 samo radi odlicne fizike i uzitka u voznji , a negativne komentare pokusavam izbjegavati u velikom luku , jer unaprijed rusiti sto je rekla kazala nema smisla , kad probam uvjerim se u stanje stvari..

Offline Iceman

Odg: F1 2012
« Odgovori #422 u: Rujan 18, 2012, 16:56:43 »
Kaj stvarno nema grand prix mod, pa tako sam se veselio da ću voziti sa Raikkonenom, Alonsom, Schumijem itd, a sad, koj ku.... ?
Pa to mi nije jasno? Da nema FP 1,2,3 ? Iskreno u zadnje vrijeme i nisam vozio full vikend (F1 2011) ali znao sam prošle godine nabaciti puni vikend i stvarno sam kružio po stazi ko budala. Jbg valjda se opet radi o 5%

Offline CROKiXi

Odg: F1 2012
« Odgovori #423 u: Rujan 18, 2012, 17:34:02 »
texas staza je u igri? WTF? ili ja nisam u toku, al kolko se sjećam da je bila slika da se staza tek radi..
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2012, 17:43:37 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline James Hunt

Odg: F1 2012
« Odgovori #424 u: Rujan 18, 2012, 18:02:44 »
crorastafa-i dalje postoji Q1, Q2, Q3. Promjene su što nema prvog i drugog slobodnog treninga i potrošnja guma je upitna. Gledam tipa kako vozi već dva sata i mogu reči da je AI sada jako izazovan na legendu.

Offline crorastafa

Odg: F1 2012
« Odgovori #425 u: Rujan 18, 2012, 18:12:51 »
crorastafa-i dalje postoji Q1, Q2, Q3. Promjene su što nema prvog i drugog slobodnog treninga i potrošnja guma je upitna. Gledam tipa kako vozi već dva sata i mogu reči da je AI sada jako izazovan na legendu.
eto sad sam jos sretniji, jos nema apdejta za us store..

Offline buby0706

Odg: F1 2012
« Odgovori #426 u: Rujan 18, 2012, 18:56:41 »
glupavo mi je samo sto su izbacili Q 1,2,3 , a free practice je sasvim dovoljno jedan sat i pol voznje , fizika mi je pokazala sve odlicno u demou, mislim voziti vecinom coop s kolegom @marac_gt 100% trke , a sad da su se okrenuli amerima sto se tice zabave to definitivno jesu ,trbalo je biti meni kao u f1 11 i tko voli neka izvoli a ne izbacivati jer ameri ne voze gp mod i tu nema izlike da su radi postotka stvari izbacivali , ali ja se i dalje veselim f1 12 samo radi odlicne fizike i uzitka u voznji , a negativne komentare pokusavam izbjegavati u velikom luku , jer unaprijed rusiti sto je rekla kazala nema smisla , kad probam uvjerim se u stanje stvari..
Ima Q 1,2 i 3,ali nema P1 i P2..
A i živo me zanima ovaj patch ako bude što če srediti!!

Offline James Hunt

Odg: F1 2012
« Odgovori #427 u: Rujan 18, 2012, 19:06:58 »
****
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2012, 20:26:46 od Cole »

Offline crorastafa

Odg: F1 2012
« Odgovori #428 u: Rujan 18, 2012, 19:17:24 »
Jogurt verzija.
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2012, 20:27:08 od Cole »

Offline Vikich

Odg: F1 2012
« Odgovori #429 u: Rujan 18, 2012, 19:42:53 »
texas staza je u igri? WTF? ili ja nisam u toku, al kolko se sjećam da je bila slika da se staza tek radi..



naravno da je texas u igri, a kaj biti sezonu f1 bez jedne staze, rekli su iz codem-a da su usko surađivali sa timom koji radi na stazi i dobili su potrebne podatke da naprave stazu u igrici
:D

Offline CROKiXi

Odg: F1 2012
« Odgovori #430 u: Rujan 18, 2012, 20:14:06 »
mislio sam da se vozi tek od 2013.  fpalm1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: F1 2012
« Odgovori #431 u: Rujan 18, 2012, 20:40:44 »
CaPzOne na linku možete pratiti livestream nekog lika kako igra.

Također je jedan tip napisao post gdje potvrđuje da tyre wear postoji i uvelike ovisi o načinu vožnje. Zasada jedino ispašta 50% utrke i tamo se da odovoziti sa jednim ulaskom, ali opet izgleda da ovisi o bolidu.
A što je sa P1,P2 i P3 u carieri toga definitivno nema,ili !! fpalm1


Nema, ali netko je postao da je Steve Hood izjavio da rade na velikom patchu za ovaj petak.


Pa zar moraju raditi vražiji "patch" da stave u igru ono šta postoji u F1.....???

Danas nisam bio doma i nisam pratio oglašavanje Hooda pa b zamolio ako može Hunt bacit izviđača dali je Steven šta rekao u vezi svog tog sranja..

Hvala
« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2012, 20:42:36 od doktor1 »

Offline James Hunt

Odg: F1 2012
« Odgovori #432 u: Rujan 18, 2012, 21:41:08 »
Nepratim zadnjih par sati situaciju jer nisam bio doma. Uglavnom zadnje što sam pročitao bilo je da se još nije oglasio. Postoje informacije da je rekao za taj patch, ali da će vratiti FP1 i FP2 nije bilo riječi. No sjetimo se kako je prošle godine uvedeno više race distanci pa bi i ove mogli dobiti natrag FP1 i FP2. Idem sada malo progulat situaciju..

EDIT: "the final answer comes tonight from steve hood, until then i wont cancel my preorder lol"..ovo je napisao jedan forumaš na službenom forumu, valjda je to i službena potvrda da će večeras biti objavljene mnoge nejasnoce.

« Zadnja izmjena: Rujan 18, 2012, 21:50:08 od James Hunt »

Offline James Hunt

Odg: F1 2012
« Odgovori #433 u: Rujan 18, 2012, 21:55:35 »
Evo jedan zanimljiv post:

I just done a 25% race @ Canada, I started 8th. I was in 5th when all the AI pitted around lap 8-11 I went to 2nd ran until lap 14 of 18 and did not catch leader and the 3rd -5th place cars caught me. When I came out of pits I was 10th and didn't have enough time to catch 9th. I have been playing all day and the tire simulation feels pretty dang good. When @ Monaco on 50% default strategy was 2 stops, wasn't quite ready for Monaco so I didn't race. I am bummed about the FP1 & 2 missing but at least we have working pit lane exit (10 place grid if cross the lines on to track exiting pits) and parc-ferm.

 Izgleda da ipak nije sve tako crno i da je potrebno koristiti box više puta, jedino nepostoji pravi pad performasni guma. No svaki krug duže od planiranog je gubljenje vremena, a dva ulaska su izgleda ipak potrebna.

Offline budainka16

Odg: F1 2012
« Odgovori #434 u: Rujan 18, 2012, 22:11:02 »
Uz sve ove gornje postove pročitane sa razumijevanjem, čisto da vam kažem nešta.
Daj recite što trošenje guma predstavlja nekom F1 noobu kao meni, a takvih je barem još 75% koji kupuju igru? Ništa, ama baš ništa. Iako sam dosta čitao o tome, u igri to nemogu prepoznati niti osjetiti. Svi developeri idu linijom manjeg otpora pa igru prilagođavaju većim masama tj. pojednostavljuju ju i tako razljućuju prave fanove, umjesto da naprave other way around, da fanovi budu ponosni na taj studio i da se to hala iz godine u godinu sve više i više.
E ovo sad što su maknili FP1 i FP2 mi se ne sviđa, jer cilj je ipak što više se priviknuti na stazu pogotovo noobu poput mene ( a i ostalih 75% kao što već rekoh) koji nemam pojma o stazi, neznam zavoje napamet ni ništa kao npr. doktor na čijoj vožnji se vidi da u glavi prolazi svaki zavoj prije nego što uđe u njega :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."