Autor Tema: Najdraže natjecanje  (Posjeta: 9546 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Najdraže natjecanje
« u: Ožujak 14, 2012, 21:13:46 »
Racing natjecanja ima u ovom oktanskom sportu pregršt. Koje je vama najdraže, zbog čega i kako ste ga uopće zavoljeli?! Osobno F1 i WRC su mi najdraža natjecanja, no potonji skoro pa da i ne pratim (nemogućnost kvalitetnog prijenosa i manjak vremena). Super GT i općenito GT natjecanja mi rulaju u zadnjih nekoliko godina.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #1 u: Ožujak 14, 2012, 21:33:17 »
Le Mans Series i American Le Mans Series. Iza mi je WRC.

Open wheel baš ne volim, al mi je ok Formula 1.

Offline s2000

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #2 u: Ožujak 14, 2012, 21:35:59 »
Moto GP i SBK.Pratim vec par godina intezivno i puno bolje i zanimljivije od F1.Žar borbe,zvukovi motora "lezanje" u zavojima i punooo toga sto cini ovaj sport tako zanimljivim.Naravno pratim i F1 ali ne kao GP.

Offline DogZy

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #3 u: Ožujak 14, 2012, 21:41:22 »
F1 i Le Mans Series shy1
To mi je vrh. A onda ide sve ostalo... šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #4 u: Listopad 07, 2012, 20:24:30 »
Ajmo ljudi!

Sigurno pratite neka natjecanja i imate razlog zašto ih pratite. Bilo bi lijepo nešto novoga pročitati od novih članova. (a i od nekih starih isto cer1njo kadt1kažem)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #5 u: Listopad 07, 2012, 21:13:32 »
F1 definitivno na prvom mjestu. Pratim F1 cca 13-14 godina i nemislim se tako skoro odvojiti od nje.
Moto GP - odkad se pojavio na malim ekranima
WRC - mi je zakon, i vjerojatno odmah nakon F1, ali neznam gdje to pratiti i kada, u koje vrijeme, gdje su ti prijenosi
FIA GT1 - sviđa mi se natjecanje i nadam se da ću sljedeće godine više stream-at + isto vrijedi za WTCC i DTM

Offline DogZy

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #6 u: Listopad 07, 2012, 22:33:21 »
Najdraža natjecanja su mi ista kao i prije pola godine, F1 i LMS.

Odmalena sam u autima i svemu povezanom uz to pa sam tako rano počeo pratiti i Formulu 1. Sjećam se još Mike Hakkinena i kako sam navijao za njega, što mi je nevjerojatno, jer sam tada imao svega 5-6 godina. Aktivno sam formulu poceo pratiti 2005, kad je Alonso radio nered s Renaultom. Neću sada govoriti o tome je li to najteži automobilistički sport ili ne, ali je svakako najbrži i najrazvikaniji.

Ne uspijevam pratiti druga natjecanja jer nemam vremena, da dan ima 48 sati... kuul ... pratio bih LMS, GT1, WRC, BTCC.

Le Mans series obožavam zbog utrka izdržljivosti, prototipova, timskog rada, Circuit de la Sarthea, i nekadašnjih borbi izmedju Peugeota i Audija. Od te serije uspijevam tek gledati 24h Le Mansa na eurosportu, već treću godinu zaredom.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #7 u: Listopad 01, 2014, 13:00:38 »
Ima jako puno ljudi koji se nisu izjasnili ovdje, pa eto...
Tema želi izać iz zaborava...

  šofe1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #8 u: Listopad 01, 2014, 13:48:21 »
- Formula 1 -
Mislim da su F1 najpoznatije i najpopularnije trke, iz tog sam ih razloga počeo pratiti kao klinac početkom 90-tih na "njemcima" preko satelita, na našima nije bilo puno prijenosa. Moja stara je voljela Sennu, pa sam odmah i ja to gledao skupa s njom, nisam puno znao o tom sportu, o pravilima i slično - šta sam imao svega 6-7 godina ali bilo mi je zanimljivo. Iako to nismo pratili ono svaku trku, niti su nas zanimali bodovi i slično, bilo je samo - da Senna pobjedi :) Nakon što je poginuo, naglo je prestala zanimacija za taj sport, mislim da stara više nikad nije pogledala neku cijelu trku, a skupa s tim sam ga i ja prestao pratiti. Još uvijek imam na VHS kazeti njegov zadnji intervju mislim 2 tjedna prije smrti, gdje govori kako obožava krstariti hrvatskim obalama.

Kroz sljedeće godine bi tu i tamo pogledao koju trku ako bi naletio na nju na programu ali nikad od početka do kraja, pročitao kakvu vijest i slično. Tek do prije 2-3 godine sam počeo pratiti F1 učestalo i počelo me ponovo zanimati, počeo sam gledati trke i itd. Ali ono što želim reći, iako sam bio klinac, itekako se sjećam tih Senninih vožnji, uzbuđenja, tako da mi je dan danas drago što sam prošao kroz to vrijeme i što je to na neki pozitivan način utjecalo na mene.

Uz F1 dosta mi je drag i WRC još od prvog Colin McRae-a sa PC-a, iako ga nisam dugo pratio u zadnje vrijeme, ne poznam sve te vozače ali volim pogledati koji event, popratiti malo zanimljivosti, vidjeti tko dominira itd.

CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline denis11

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #9 u: Studeni 20, 2014, 10:17:07 »
Wrc
Blago onom ko rano poludi sav mu zivot u veselju prođe :)

Offline ManTheRamparts

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #10 u: Studeni 20, 2014, 13:06:32 »
V8 Supercars

Offline Boss302

Odg: Najdraže natjecanje
« Odgovori #11 u: Studeni 21, 2014, 12:16:24 »
D1GP,Formula Drift i 24H Le Mans..to je jedino kaj pratim
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2014, 16:30:14 od Boss302 »