Autor Tema: Top Gear/The Grand Tour  (Posjeta: 126258 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #165 u: Veljača 16, 2013, 00:16:40 »
The Pope on Top Gear on Vimeo


;D

Ne kužim ovaj vimeo jaad

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Top Gear
« Odgovori #166 u: Veljača 16, 2013, 14:01:00 »
u intervju-u sa Amy ima i zgodnih paralela sa nama, ako vam se da kopati u dubinu

naime, cura ima mogućnost živjeti gdje god želi, i živi u svojoj Škotskoj sa svojim škotskim naglaskom i u intervjuu ona ne naglašava, ni zemlju ni porijeklo. A Jeremy se dotakne "ogromnih Škota" (tipa Connery) koji su odselili na kojekakva otočja ili USA i sad se hvale domoljubljem i svugdje guraju da su oni veliki Škoti.

Očito je kao kod nas. I tu se domoljubljem najviše busaju u prsa kozojebice iz kamenjara susjednih država ili oni koji su obožavali ovu zemlju iz Minhena i Frankfurta.

zanimljivo.

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #167 u: Veljača 16, 2013, 14:22:35 »
^Dis

Al ono "I love Scotland" XDDDD

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #168 u: Veljača 16, 2013, 17:08:32 »
 thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #169 u: Veljača 17, 2013, 14:11:09 »
pogledao sad... dobra je epizoda, jako :)
A Amy je zakon... Nisam uopće znao da je ona Škotkinja(?)... Pjesme su mi njene super. Jedna od boljih gostiju koje sam vidio ovdje da su bili.. Tak staloženo priča i smireno, a naglasak.... Oh god... Nešto fakat sexy  kuul :P

Uspio sam uhvatiti da soundtracka kaj imaju.. Kad na kraju May na bikeu, Hammond trči, a ovaj se probija kroz gužvu, muzika je od Gladiatora - Battle. Valjda je tak naziv baš. A kad je u Alpama i zna da ovi usporavaju i kaže "lets do this one for Carroll onda je iz Bourne supremacy ja mislim, Escape from embassy... I onda još kaže kak sve super zgleda i kak zamišlja Matt Damona kak trči i da thump up  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Top Gear
« Odgovori #170 u: Veljača 17, 2013, 14:34:46 »
Najbolje stvari iz intervjua s Amy:

"...I said to myself: Nouououou weee!"  cer1njo (Kad je gledala savove u Audiju R8)

"Njououou!" (Kadgod pogleda 458) cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Top Gear
« Odgovori #171 u: Veljača 17, 2013, 14:36:31 »
e da... i to isto. Kako sam se smijao tome e  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Iceman

Odg: Top Gear
« Odgovori #172 u: Veljača 18, 2013, 00:46:07 »
Hamilton razguzio Vettela za 1.1 sec  ave1

Offline s2000

Odg: Top Gear
« Odgovori #173 u: Veljača 18, 2013, 13:48:34 »
Hamilton razguzio Vettela za 1.1 sec  ave1
Ništa čudno, uvjek je i bio brži od plačipizde  p1va
Nego ima link od cijele emisije?

Offline Thergothon

Odg: Top Gear
« Odgovori #174 u: Veljača 18, 2013, 13:58:45 »
Ne znam za full emisiju, ali evo najbitniji dio:

Lewis Hamilton Lap Top Gear Track 2013

Offline versus

Odg: Top Gear
« Odgovori #175 u: Veljača 18, 2013, 14:24:02 »
odgledao sam sinoć

ovaj put odlična
a u zadnje vrijeme su mi mlaki nekako, i nijedan od testiranih autiju ne bi kupio nikad i svejedno - odlična.

samo pogledajte to što prije, ili pak ne čitajte ništa o TopGearu, brdo potencijalnih spoilera usrat će vam zadovoljstvo

Offline Punisher

Odg: Top Gear
« Odgovori #176 u: Veljača 18, 2013, 17:21:19 »
Odgledao epku, drago mi je da nisam zalazio u thread prije toga jer ne bi tolko guštao u epizodi. Zasad najbolja epka ove sezone. Odličan mi je bio test Kie xDDD kada bruce willis bude  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Iceman

Odg: Top Gear
« Odgovori #177 u: Ožujak 03, 2013, 22:55:13 »
Hamilton cheated on Top Gear, quips Vettel

Inače stigla nova epizoda na torrent

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Top Gear
« Odgovori #178 u: Ožujak 21, 2013, 10:35:24 »
Top Gear BMW M3 CSL


Prvi put pogledao test švabe na kojeg sam svojevremeno svršavao. Kakvi carevi  ave1 Ili car - Jeremy, jel. Nego nisam imao pojma da na Isle of Man nema brzinskih ograničenja  šofe1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Top Gear
« Odgovori #179 u: Ožujak 28, 2013, 12:32:37 »
Jučer mi je bila odlična epizoda na TV-u